Jump to content
Dogomania

Korabiewice - pod skrzydłami Vivy. Wolontariat, adopcje, ogłoszenia!!!


mala_czarna

Recommended Posts

Agata, nie wiem czy pamiętasz, jak byłam chyba pierwszy czy drugi raz w Korabiewicach za Waszej kadencji. Magdaleny Sz. nie było, więc pokazywałaś mi pomieszczenia w jej "domu". Miałam aparat. Poprosiłaś mnie o nie robienie zdjęć i nie wchodzenie do jej prywatnych apartamentów. Chyba chciałaś uszanować jej godność, ale to był błąd.
To było jeszcze przed umyciem podłogi, przed zatrudnieniem osoby sprzątającej... Zajrzałam do środka gdy się odwróciłaś. Jestem od Ciebie znacznie starsza i o wiele mniej mam złudzeń. Szkoda, że nie mamy teraz zdjęć z tamtego dnia.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ada-jeje']Kahoona, szkoda tylko ze kiedys z taka zacietoscia bronilas kogos, kto na to nie zaslugiwal, nie wspominajac ze wiele dogomaniakow byli juz przekonani o jej nieszczerych dzialaniach.[/QUOTE]

Nigdy nikt Cie nie oszukał udając kogos innego? Robiłam to z przekonaniem i całym sercem. Czas zweryfikował moje poglądy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday'] starsze osoby miewają problemy z oceną swooich działań.[/QUOTE]

Ja takich starszych osob nie znam. Wszystkie starsze osoby (a znam ich sporo), nawet te po 90+,
maja pelne poczucie rzeczywistosci. Chyba ze ktos jest chory, ale to nie zalezy od wieku.
Starsze osoby robia wszystko ciut wolniej, to jedna roznica. A mozgiem czesto przewyzszaja mlodych.
Pisanie ze starsze osoby miewaja problemy z ocena swoich dzialan jest rownie prawdziwe/falszywe jak to ze blondynki sa glupie
a Cyganie kradna czy Zydzi klamia. Nazywajac po imieniu to przesądy.


Gratuluje fana:
[quote name='tymuś']ja się tylko spytam : co to za bur...del?!:crazyeye: ktoś kto tak mieszkanie zapuścił ma raczej nierówno pod kopułą..........powinien się iść leczyć do psychiatryka jak V Will..............................śwp........żal mi tylko tych nosów...........:shake:[/QUOTE]




Ten watek swiadczy o owczym pedzie, hieny zlatuja sie gdy wietrza krew, nie bardzo wiedza o co chodzi ale ubaw jest, jak same nie maja nic konkretnego do dodania to sie choc pod tym "podpisuja". W obrzydliwy sposob tarzaja sie w czyms, co moze jest prawdziwe a moze nie - ale napewno nie powinno NIGDY byc puszczone w eter. Moj wpis na FB odnosnie naglosnienia prywatnych spraw pewnej pani (informacje zdobyte wylacznie z for, na ktorych ta pani sama pisala), za ktore psy na mnie wieszano, to kaszka manna w porownaniu z tym co Wy tutaj wyprawiacie. Mam na to tylko jedno slowo - obrzydliwe. Ze Wam nie wstyd :-(

[quote name='ostatniaszansa']Zaraz odezwa sie glosy "przyjaciol pani MS", ze to jej sprawa jak mieszka ... dobrze, ze zostaly zamieszczone te zdjecia, jako zywo przypomina mi to syf u Marzeny Krzetowskiej jak tam pierwszy raz weszlismy /Agnieszka[/QUOTE]

[quote name='sleepingbyday']o, Aga tego to ja nigdy nie zapomnę. nie zapomną tego tez ludzie, kórzy mieli przyjemnośc jechac ze mną tramwajem tego dnia....[/QUOTE]

[quote name='andzia69']szkoda, że na nieszczęściu innych niektórzy próbują ugrać swoje...

Agata - dzięki za te zdjęcia i słowa wyjaśnienia:loveu:[/QUOTE]

[quote name='Ada-jeje']Nie widzac tych zdjec, domyslam sie z waszych relacji ze Magda S. to niechluj, ze sama doprowadzila swoje mienie do takiego stanu.
Dobrze Aga ze pokazalas te zdjecia.
[/QUOTE]



[quote name='Zofia.Sasza']Agata, nie wiem czy pamiętasz, jak byłam chyba pierwszy czy drugi raz w Korabiewicach za Waszej kadencji. Magdaleny Sz. nie było, więc pokazywałaś mi pomieszczenia w jej "domu". Miałam aparat. Poprosiłaś mnie o nie robienie zdjęć i nie wchodzenie do jej prywatnych apartamentów. Chyba chciałaś uszanować jej godność, ale to był błąd.
To było jeszcze przed umyciem podłogi, przed zatrudnieniem osoby sprzątającej... Zajrzałam do środka gdy się odwróciłaś. Jestem od Ciebie znacznie starsza i o wiele mniej mam złudzeń. Szkoda, że nie mamy teraz zdjęć z tamtego dnia.[/QUOTE]

Zofio, Twoja szczerosc jest do bolu. Pod nieobecnosc wlascicielki mieszkania Agata oprowadzala Cie po jej katach. I Ty sie jeszcze przyznajesz ze zajrzalas jeszcze glebiej. Nie wiem ktora z Was jest gorsza....



[quote name='agata-air']
Wychodziliśmy z domu co kilka minut, by zaczerpnąć świeżego powietrza...
Wszystko było tak zabrudzone kałem, moczem, kurzem, osmalone i zagrzybione, ze używaliśmy środków odkażających i myjki wysokociśnieniowej (to dlatego w domu nie mogły pozostać absolutnie żadne meble, dokumenty czy inne prywatne rzeczy M.S.).
[/QUOTE]


[quote name='kahoona']
Nie mogę się doczekać rozprawy sądowej - będę na każdej - jeśli się przydam - będę również świadkiem - też sobie z panią M.Sz. pogadałam kiedyś.
[/QUOTE]

Z tego co mi wiadomo bedziesz swiadkiem nie pierwszy raz . "Boze strzez mnie od moich przyjaciol, bo od wrogow sam sie obronie". Szkoda ze Krysia nie znala tego powiedzenia. Pociesze sie ze Twoi aktualni przyjaciele tez kiedys znajda sie po drugiej stronie - to nie jest pytanie "czy" a "kiedy".


[quote name='waldi481']Smutne to wszystko,ale twierdzę,że wszystko rozstrzygnie sąd.I dobrze,bo skończy się plucie na Was.
Elżbieta[/QUOTE]

No i przyjemnie byc wrozka, z gory wiedziec jaki bedzie wyrok sadu. Wy jestescie jak choragiewki - wiejecie razem z wiatrem.


[quote name='kahoona']
Wtedy gdy krew oczy zalewa z zawiści i zazdrości, umykają ważne fakty. Takie na przykład jak to, że każde zdjęcie można umiejscowić w czasie, szczególnie, gdy posiada się oryginalny nośnik.
[/QUOTE]

No wlasnie. Na zdjeciach Agaty nie zadnej informacji kiedy i jakim aparatem zdjecie bylo zrobione. Skad wiadomo ze sa prawdziwe?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Osiolek']No wlasnie.
Za pare lat po raz kolejny zweryfikuje.[/QUOTE]

[B]Tylko, że wtedy będzie już za późno.
[/B]********************************************************************
[FONT=Tahoma][COLOR=#000000]Bardzo się cieszę, że ktoś wreszcie odważył się zamieścić zdjęcia wnętrza domu[/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#000000]p.M.S.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#000000]Czytając wątek i oglądając reportaże telewizyjne wyrobiłam sobie zdanie o domu Pani MS jako niemalże lepiance pełnej starych rupieci i niesprawnego sprzętu AGD[/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#000000]Tymczasem na zdjęciach zobaczyłam między innymi: [/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#000000]1. Duży ( 19 pokoi ?) dom w którym zauważyłam nowe okna.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#000000]2. Kuchnię z nowoczesną lodówką, pralką, kuchenką z okapem, meblami ...[/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#000000]3. Salon kąpielowy z nowoczesną armaturą i zabudową ...[/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#000000]4. Kilka mebli które mogły by być ozdobą nie jednego domu (po renowacji)[/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#000000]Wszystko co prawda niesamowicie brudne i zapewne nie pachnące ale dobrej jakości i pochodzące z całkiem współczesnych czasów.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#000000]Mam pytania i może ktoś mi na nie odpowie:[/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#000000]1. Kto tak urządził ten dom i kto tak „urządził” ten dom ? [/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#000000]Jak to jest możliwe, że Pani MS zadbała o wyposażenie a później tak to zaniedbała w tak krótkim czasie ? Kto Jej w tym „pomógł” ?[/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#000000]2. Co może zdziałać Pani MS przeciwko asystentom posłów (i hm ....) obecnie rządzącej partii ?[/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#000000]****************************************************************************[/COLOR][/FONT]
[B][FONT=Tahoma][COLOR=#000000]Jedno nie ulega wątpliwości: posiadłość warta jest zachodu nawet w długoterminowych planach.[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Tahoma][COLOR=#000000][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Osiolek']
Zofio, Twoja szczerosc jest do bolu. Pod nieobecnosc wlascicielki mieszkania Agata oprowadzala Cie po jej katach. I Ty sie jeszcze przyznajesz ze zajrzalas jeszcze glebiej. Nie wiem ktora z Was jest gorsza....

No wlasnie. Na zdjeciach Agaty nie zadnej informacji kiedy i jakim aparatem zdjecie bylo zrobione. Skad wiadomo ze sa prawdziwe?[/QUOTE]
Fakt, nie ladnie jest zagladac po katach podnieobecnosc wlascielki, ale dzieki temu stala sie swiadkiem rzeczywistosci.
Brak slow w slowniku polskim zeby okreslic kim ty jestes. Kolejna manipulatnka, ktora za wszelka cene chce udowodnic i podwazyc prawdziwosc zdjec zrobionych przez Age. Daruj sobie te wpisy, bo oprocz kilku osob ktore mozna piliczyc na palcach jednej reki, nikt w te brednie i tak nie uwierzy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Topi'][FONT=Tahoma][COLOR=#000000]Mam pytania i może ktoś mi na nie odpowie:[/COLOR][/FONT]

[FONT=Tahoma][COLOR=#000000]1. Kto tak urządził ten dom i kto tak „urządził” ten dom ? [/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#000000]Jak to jest możliwe, że Pani MS zadbała o wyposażenie a później tak to zaniedbała w tak krótkim czasie ? Kto Jej w tym „pomógł” ?[/COLOR][/FONT]

[FONT=Tahoma][COLOR=#000000]2. Co może zdziałać Pani MS przeciwko asystentom posłów (i hm ....) obecnie rządzącej partii ?[/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#000000]****************************************************************************[/COLOR][/FONT]
[B][FONT=Tahoma][COLOR=#000000]Jedno nie ulega wątpliwości: posiadłość warta jest zachodu nawet w długoterminowych planach.[/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE]

Co do punktu drugiego - nic mi nie wiadomo, żebym była wrogiem tej pani, jest mi kompletnie obojętna, ja jej również.

Znając otoczenie tej pani może rzeczywiście może zagrozić partii rządzącej, trotyl nie pomógł obalic rządu, może uda sie temu wybornemu towarzystwu:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kahoona']Co do punktu drugiego - nic mi nie wiadomo, żebym była wrogiem tej pani, jest mi kompletnie obojętna, ja jej również.

Znając otoczenie tej pani może rzeczywiście może zagrozić partii rządzącej, trotyl nie pomógł obalic rządu, może uda sie temu wybornemu towarzystwu:evil_lol:[/QUOTE]

Dziękuję.
To była rzeczywiście merytoryczna odpowiedź.

Taka w stylu ludzi ... hm ... nie mających nic do powiedzenia ale popisujących się wątpliwą elokwencją.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Fakt, nie ladnie jest zagladac po katach podnieobecnosc wlascielki, ale dzieki temu stala sie swiadkiem rzeczywistosci.
Brak slow w slowniku polskim zeby okreslic kim ty jestes. Kolejna manipulatnka, ktora za wszelka cene chce udowodnic i podwazyc prawdziwosc zdjec zrobionych przez Age. Daruj sobie te wpisy, bo oprocz kilku osob ktore mozna piliczyc na palcach jednej reki, nikt w te brednie i tak nie uwierzy.[/QUOTE]

NIELADNIE??????
Nieladnie to jest pokazac jezyk sasiadowi.
To jest NARUSZENIE praw osobistych.
Jakbys sie czula gdyby przyszedl Twoj sasiad i nagle zaczal grzebac w Twoich rzeczach a potem zdjecia umiescil w internecie???? Albo Twoja kolezanka, ktora lubisz?
Znienawidzilabys ja do konca zycia.
To jest "integrity"!!!!!

Postaraj sie wczuc!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Cytat:



Zamieszczone przez waldi481
Smutne to wszystko,ale twierdzę,że wszystko rozstrzygnie sąd.I dobrze,bo skończy się plucie na Was.
Elżbieta
No i przyjemnie byc wrozka, z gory wiedziec jaki bedzie wyrok sadu. Wy jestescie jak choragiewki - wiejecie razem z wiatrem.
-----------------
Myślę,że lepiej być wróżką niż niekulturalnym .A zresztą-oceniać będą mnie na sądzie ostatecznym a Ty nie jesteś mi stwożona na sędziego.Wprowadzam na listę ignorowanych.
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Osiolek']NIELADNIE??????
Nieladnie to jest pokazac jezyk sasiadowi.
To jest NARUSZENIE praw osobistych.
Jakbys sie czula gdyby przyszedl Twoj sasiad i nagle zaczal grzebac w Twoich rzeczach a potem zdjecia umiescil w internecie???? Albo Twoja kolezanka, ktora lubisz?
Znienawidzilabys ja do konca zycia.
To jest "integrity"!!!!!

Postaraj sie wczuc!!!!!![/QUOTE]

Tak. Nie można nie przyznać racji. Ale jeżeli potrafisz się wczuć, to wczuj się na moment - bez uprzedzeń- w sytuację Agaty. Nie jesteś w stanie, bo działasz w przekonaniu, że ona kłamie a pani Magda mówi prawdę. A co jeśli tak nie jest, i historia o wyrzucaniu rzeczy w błoto nie jest prawdą? Historia za którą sama Agata przeciągana jest przez błoto; wyzywana i obrażana? Nie tu, ale na forum Emira. Nie widzisz tego? Interesuje Cię, czy zdjęcia z domu pani Magdy nie naruszają dóbr osobistych? A wiesz jakie dobra zostają naruszone, jeżeli prezentowane na forum Emira dowody mijają się z prawdą? Zastanawiałaś się na tym?

Dodatkowo tutaj pojawia się kolejne podejrzenie, że to ona sama nasrała i nabrudziła tam w mieszkaniu pani Magdy. Dlatego tak się cieszę, że będzie ta rozprawa i będą świadkowie.

[quote name='Osiolek']
Ten watek swiadczy o owczym pedzie, hieny zlatuja sie gdy wietrza krew, nie bardzo wiedza o co chodzi ale ubaw jest, jak same nie maja nic konkretnego do dodania to sie choc pod tym "podpisuja". W obrzydliwy sposob tarzaja sie w czyms, co moze jest prawdziwe a moze nie - ale napewno nie powinno NIGDY byc puszczone w eter. Moj wpis na FB odnosnie naglosnienia prywatnych spraw pewnej pani (informacje zdobyte wylacznie z for, na ktorych ta pani sama pisala), za ktore psy na mnie wieszano, to kaszka manna w porownaniu z tym co Wy tutaj wyprawiacie. Mam na to tylko jedno slowo - obrzydliwe. Ze Wam nie wstyd :-( [/QUOTE]

Naprawdę mogę i zadam to samo pytanie; czy Wam/Tobie nie wstyd??? !!!!
Ty także jesteś na tym wątku. I także zlatujesz się tutaj. I nie tylko tutaj. Mówię o wątku na forum Emira. Czy VIVA produkuje takie mordobicie na swoim forum? Na swojej stronie? Nie! Zachowuje się cywilizowanie- zgłasza sprawę tam, gdzie takie sprawy są rozstrzygane, nie zajmuje się organizacją igrzysk. I czy Ty sama masz coś konkretnego do dodania? Czy Ty wiesz jak wygląda prawda?

(Odnośnie Twojego wpisu na fb Haniu- ja czytałam (na fb), że Ty nie tylko pisałaś, co sama gdzieś przeczytałaś, ale że groziłaś tej osobie zgłoszeniem sprawy do urzędu podatkowego (czy innego urzędu)po to, aby jej zadzkodzić (jako zemsta za szkalowanie Emira -takie wysyłałaś pw) - a to już sprawa innego kalibru.
Ale może to było kłamstwo? )

Brzydzisz się takim działaniem? Po tym jak Agata została brutalnie sprowokowana do takich działań. Nie rozumiesz takich działań? Ty która grozi (tu na wątku) Dominice wysłaniem skanów jej wypowiedzi rodzicom? Co to ma być?? To nie jest obrzydliwe? Donosy do urzędów, do rodziny- co to jest? Nie wstyd Ci ??? Nie miałam zamiaru atakować Cię osobiście, ale Ty rozdajesz wszystkim na lewo i prawo nie widząc przy tym, co robisz. Opanujcie się trochę i poczekajcie na wyrok sądu. Chyba, ze potem też ktos zechce kwestionować wyrok.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Osiolek']Ja takich starszych osob nie znam. Wszystkie starsze osoby (a znam ich sporo), nawet te po 90+,
maja pelne poczucie rzeczywistosci. Chyba ze ktos jest chory, ale to nie zalezy od wieku.
Starsze osoby robia wszystko ciut wolniej, to jedna roznica. A mozgiem czesto przewyzszaja mlodych.
[B]Pisanie ze starsze osoby miewaja problemy z ocena swoich dzialan jest rownie prawdziwe/falszywe jak to ze blondynki sa glupie
a Cyganie kradna czy Zydzi klamia. Nazywajac po imieniu to przesądy. [/B]
[.....]

No wlasnie. Na zdjeciach Agaty nie zadnej informacji kiedy i jakim aparatem zdjecie bylo zrobione.[B] Skad wiadomo ze sa prawdziwe?[/B][/QUOTE]

Ekhm.... Osiołku, coś kiepsko u ciebie z doświadczeniem życiowym, ale do tego masz prawo, natomiast niezbyt masz prawo do wysnuwania wniosków o tym, co się zdarza w życiu i na świecie jedynie na podstawie swoich doświadczeń. to, ze ty czegoś nie widziałaś, nie zaznałaś, nie znaczy, ze nie istnieje. to raz, a dwa - kiepsko też u ciebie z logiką. sensowne byłoby zdanie, że "Pisanie ze starsze osoby [B]MAJĄ [/B]problemy z ocena swoich dzialan jest rownie prawdziwe/falszywe jak to ze blondynki sa glupie
a Cyganie kradna czy Zydzi klamia. Nazywajac po imieniu to przesądy." w takim zdaniu miałabyś rację, co do joty. teraz nie masz, bo nie widzisz różnicy między miewają, a mają, nie mówiac o tym, ze np negujesz istnienie takiego zespołu alzheimera chociażby...

problemy z logiką widać też w zdaniu: "[B]Skad wiadomo ze sa prawdziwe?".
[/B]Jeśli uznajesz mozliwośc fałszywych zdjęć agaty air, musisz, po prostu masz obowiązek dopuścić możliwość, ze zdjęcia pokazane na forum emira też mogą nie być prawdziwe. Albo - albo. to "musisz" jest oczywiście obwarowane warunkiem - bo nic nie musisz, ale jeśli chcesz, żeby inni zwracali na to co piszesz uwagę, przydawali twoim argumentom znaczenie, to do kroćset, argumentuj z sensem, a nie wymyślaj różnych standardów, zależnie do tego, kogo popierasz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']Tak. Nie można nie przyznać racji. Ale jeżeli potrafisz się wczuć, to wczuj się na moment - bez uprzedzeń- w sytuację Agaty. Nie jesteś w stanie, bo działasz w przekonaniu, że ona kłamie a pani Magda mówi prawdę. A co jeśli tak nie jest, i historia o wyrzucaniu rzeczy w błoto nie jest prawdą? Historia za którą sama Agata przeciągana jest przez błoto; wyzywana i obrażana? Nie tu, ale na forum Emira. Nie widzisz tego? Interesuje Cię, czy zdjęcia z domu pani Magdy nie naruszają dóbr osobistych? A wiesz jakie dobra zostają naruszone, jeżeli prezentowane na forum Emira dowody mijają się z prawdą? Zastanawiałaś się na tym?

Dodatkowo tutaj pojawia się kolejne podejrzenie, że to ona sama nasrała i nabrudziła tam w mieszkaniu pani Magdy. Dlatego tak się cieszę, że będzie ta rozprawa i będą świadkowie.



Naprawdę mogę i zadam to samo pytanie; czy Wam/Tobie nie wstyd??? !!!!
Ty także jesteś na tym wątku. I także zlatujesz się tutaj. I nie tylko tutaj. Mówię o wątku na forum Emira. Czy VIVA produkuje takie mordobicie na swoim forum? Na swojej stronie? Nie! Zachowuje się cywilizowanie- zgłasza sprawę tam, gdzie takie sprawy są rozstrzygane, nie zajmuje się organizacją igrzysk. I czy Ty sama masz coś konkretnego do dodania? Czy Ty wiesz jak wygląda prawda?

Odnośnie Twojego wpisu na fb Haniu- ja czytałam (na fb), że Ty nie tylko pisałaś, co sama gdzieś przeczytałaś, ale że groziłaś tej osobie zgłoszeniem sprawy do urzędu podatkowego (czy innego urzędu)po to, aby jej zadzkodzić (jako zemsta za szkalowanie Emira -takie wysyłałaś pw) - a to już sprawa innego kalibru.
Ale może to było kłamstwo?

Brzydzisz się takim działaniem? Po tym jak Agata została brutalnie sprowokowana do takich działań. Nie rozumiesz takich działań? Ty która grozi (tu na wątku) Dominice wysłaniem skanów jej wypowiedzi rodzicom? Co to jest za działanie?? To nie jest obrzydliwe? Donosy do urzędów, do rodziny- co to jest? Nie wstyd Ci ??? Nie miałam zamiaru atakować Cię osobiście, ale Ty rozdajesz wszystkim na lewo i prawo nie widząc przy tym, co robisz. Opanujcie się trochę i poczekajcie na wyrok sądu. Chyba, ze potem też ktos zechce to kwestionować.[/QUOTE]

No widzisz - tak to jest z tym owczym pedem... cos pamietasz ale nie wiesz co. A ja mam skany - i chetnie Ci przesle na maila, liczac ze ich nie opublikujesz.
Nie bylo slowa o urzedzie podatkowym, przynajmniej z mojej strony. Ja napisalam dokladnie 5 zdan - czym wprawilam te pania w panike, to ona zaczela snuc domysly.
Jedyne co napisalam to to, ze bede upubliczniac dane tej pani tak, jak ta pani upublicznia dane o Emirze, jesli ta pani nie skonczy. Przy okazji przytoczylam wpisy tej pani z ogolnodostepnego forum, gdzie nawet nie trzeba byc zalogowanym.

Jest roznica miedzy publikowaniem WLASNYCH zdjec, z wlasnego domu, a z cudzego. Publikowanie zdjec zrobionych u kogos jest dla mnie niewybaczalne - rowna sie z kradzieza. Bo gdzie idzie granica co wolno publikowac? Jak Cie nie ma w domu? Czy jak jestes? A jak jestes w pidzamie? A nago? W toalecie? Kto te granice narysuje?

Dopoki osoba nie jest skazana, jest niewinna. I gdyby Agata miala czyste sumienie, spokojnie by siedziala i czekala na rozprawe.

A skoro czytacie forum Emira to wiecie, ze zameldowalam te posty, w ktorych sa zdjecia z domu pani Magdy. Mam nadzieje ze zostana usuniete. Tak jak pisze - dla mnie jest to obrzydliwe. Po tym co tu widzialam napewno nikogo z osob aprobujacych wstawianie zdjec przez Agate nie wpuscilabym przez prog mojego domu, bojac sie ze jak sie zrobimy nieprzyjaciolmi, wszystko co jest mi najblizsze zostanie wywleczone na forum publiczne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']Ekhm.... Osiołku, coś kiepsko u ciebie z doświadczeniem życiowym, ale do tego masz prawo, natomiast niezbyt masz prawo do wysnuwania wniosków o tym, co się zdarza w życiu i na świecie jedynie na podstawie swoich doświadczeń. to, ze ty czegoś nie widziałaś, nie zaznałaś, nie znaczy, ze nie istnieje. to raz, a dwa - kiepsko też u ciebie z logiką. sensowne byłoby zdanie, że "Pisanie ze starsze osoby [B]MAJĄ [/B]problemy z ocena swoich dzialan jest rownie prawdziwe/falszywe jak to ze blondynki sa glupie
a Cyganie kradna czy Zydzi klamia. Nazywajac po imieniu to przesądy." w takim zdaniu miałabyś rację, co do joty. teraz nie masz, bo nie widzisz różnicy między miewają, a mają, nie mówiac o tym, ze np negujesz istnienie takiego zespołu alzheimera chociażby...

[/QUOTE]

Oczywiscie masz racje. Ale po co to pisac, ze osoby starsze "miewaja" klopoty z pamiecia czy orientacja?
Moze lepiej napisac "ludzie miewaja", bo to jest dokladnie taka sama prawda. A jesli juz precyzujesz, to moglabys jeszcze dodac "starsze kobiety o siwych wlosach i w okularach miewaja klopoty z koncentracja".

Skoro blizej wyszczegolnilas grupe osob, ozacza to - w domysle - ze szczegolnie ta grupa jest narazona na problemy.
A ja widzialam wiecej dzieci z problemami z koncentracja niz osob starszych ;-)


[quote name='sleepingbyday']
problemy z logiką widać też w zdaniu: "[B]Skad wiadomo ze sa prawdziwe?".
[/B]Jeśli uznajesz mozliwośc fałszywych zdjęć agaty air, musisz, po prostu masz obowiązek dopuścić możliwość, ze zdjęcia pokazane na forum emira też mogą nie być prawdziwe. Albo - albo. to "musisz" jest oczywiście obwarowane warunkiem - bo nic nie musisz, ale jeśli chcesz, żeby inni zwracali na to co piszesz uwagę, przydawali twoim argumentom znaczenie, to do kroćset, argumentuj z sensem, a nie wymyślaj różnych standardów, zależnie do tego, kogo popierasz.[/QUOTE]

Czy ja gdzies napisalam ze jestem pewna ze zdjecia na forum EMIRa sa napewno prawdziwe? Zacytuj mi prosze to zdanie?
Ja tylko odpowiedzialam na post kahoony ze sie zgadzam, ze w zdjeciach jest stempel, a na zdjeciach Agaty tego stempla nie widze.

No i kto ma problemy z logika? ;-)

Link to comment
Share on other sites

Moze mi umknelo, ale wierze ze jest zlozone doniesienie do prokuratury o znecanie sie nad zwierzetami przez MS, wedlug nowelizacji ustawy moze zostac odsunieta od zwierzat nawet na 10 lat i tego nie moge sie doczekac. Rowniez zakup ziemi, mysle ze bedzie umiala udokumentowac ze zostala kupiona za jej pieniadze a nie na swoje nazwisko za pieniadze darczyncow. :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Osiolek']Oczywiscie masz racje. Ale po co to pisac, ze osoby starsze "miewaja" klopoty z pamiecia czy orientacja?
Moze lepiej napisac "ludzie miewaja", bo to jest dokladnie taka sama prawda. A jesli juz precyzujesz, to moglabys jeszcze dodac "starsze kobiety o siwych wlosach i w okularach miewaja klopoty z koncentracja".

Skoro blizej wyszczegolnilas grupe osob, ozacza to - w domysle - ze szczegolnie ta grupa jest narazona na problemy.
A ja widzialam wiecej dzieci z problemami z koncentracja niz osob starszych ;-)




Czy ja gdzies napisalam ze jestem pewna ze zdjecia na forum EMIRa sa napewno prawdziwe? Zacytuj mi prosze to zdanie?
Ja tylko odpowiedzialam na post kahoony ze sie zgadzam, ze w zdjeciach jest stempel, a na zdjeciach Agaty tego stempla nie widze.

No i kto ma problemy z logika? ;-)[/QUOTE]


z koncentracja też, choć akurat ja nie o tym pisałam. pisałam o wiele więcej, próbując jakoś zrozumieć mechanizm działania p. Magdy, a ty dalej upatrujesz sie w tym braku szacunku i latania po stereotypach. nie znasz żadnej starszej osoby z takimi problemami, uznajesz to argument, jak rany...

co do zdjęć, wystarczy zacytować to, co powyżej. nie odnosisz tego samego standardu, podpis na zdjęciu nic nie znaczący, jest dla ciebie dowodem, ech... nawet, jak agata wstawi sobie na każdym zdjęciu stempelek: zdjęcia: agata air, albo też zdjęcia:bracia lumiere, to co z tego? ty podkreślasz tylko możliwość nieprawdziwych zdjeć agaty. jednocześnie pomstując na ich wykonanie i upublicznienie.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, a czemu nie można publikować zdjęć z domu, gdzie również przebywały psy?? I to w dość skandalicznych warunkach? Nazwijmy w końcu rzecz po imieniu: gówno na gównie, i gdzieś w tym wszystkim psy w ilościach hurtowych? I jeszcze jedno: ten wątek, i to forum ma zasadniczo pomagać i chronić psy, a tutaj coraz więcej mówi się tylko o Pani Magdzie. Z całym szacunkiem do wieku, czy też stanu psychicznego i fizycznego Pani M, to są instytucje i organizacje, które zajmują się tylko i wyłącznie pomocą dla ludzi, nie dla psów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Osiolek']No widzisz - tak to jest z tym owczym pedem... cos pamietasz ale nie wiesz co. A ja mam skany - i chetnie Ci przesle na maila, liczac ze ich nie opublikujesz.
Nie bylo slowa o urzedzie podatkowym, przynajmniej z mojej strony. Ja napisalam dokladnie 5 zdan - czym wprawilam te pania w panike, to ona zaczela snuc domysly.
Jedyne co napisalam to to, ze bede upubliczniac dane tej pani tak, jak ta pani upublicznia dane o Emirze, jesli ta pani nie skonczy. Przy okazji przytoczylam wpisy tej pani z ogolnodostepnego forum, gdzie nawet nie trzeba byc zalogowanym.
[/QUOTE]

[U]Groziłaś jej-[/U] w sprawie nie dotyczącej zwierząt, w sprawie nawet nie dotyczącej ciebie. Po czym wchodzisz tutaj i ronisz łzy nad podłością ludzką. Twoja sprawa oczywiście, ale jak dla mnie obrzydliwość.



[quote name='Osiolek']Dopoki osoba nie jest skazana, jest niewinna. I gdyby Agata [B]miala czyste sumienie[/B], [B]spokojnie by siedziala i czekala na rozprawe[/B]. [/QUOTE]

Teraz już rozumiem skąd u Emira takie larum- i dlaczego nawet tu na wątku robisz szum.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly'][U]Groziłaś jej-[/U] w sprawie nie dotyczącej zwierząt, w sprawie nawet nie dotyczącej ciebie. Po czym wchodzisz tutaj i ronisz łzy nad podłością ludzką. Twoja sprawa oczywiście, ale jak dla mnie obrzydliwość.
[/QUOTE]

Wg Ciebie jesli ja wyslalam do kogos PRYWATNY mail, ktory ta osoba bez mojej zgody upublicznila, z "grozba" ze jesli ta osoba nie przestanie pisac negatywnie o organizacji prozwierzecej i jej zalozycielu, to ja upowszechnie to, co ona sama gdzies na innych forach napisala - to jest obrzydliwe?
A z drugiej strony, jesli ktos wszedl do domu innej osoby, zrobil zdjecia - bez zgody tej osoby, i upublicznil je - rowniez bez zgody tej osoby - to to jest ok?

Logika - a przede wszystkim moralnosc - wspaniala.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Osiolek, zamienilas sie rola z gagata? Ta juz sobie odpuscila.
Nawet w prywatnym mieszkaniu nie ma przyzwolenia na znecanie sie nad zwierzetami.[/QUOTE]

Nie wiedzialam ze tu sa reguly takie, ze tylko osoby przyklaskujace Agacie R & Co maja prawo glosu. Bardzo przepraszam, poprawie sie


A poza tym - tematem nie jest znecanie czy nieznecanie nad zwierzetami. To oceni sad.
Tematem w tej chwili jest wywlekanie czyjejs prywatnej sfery na forum publiczne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Osiolek']
A poza tym - tematem nie jest znecanie czy nieznecanie nad zwierzetami. To oceni sad.
Tematem w tej chwili jest wywlekanie czyjejs prywatnej sfery na forum publiczne.[/QUOTE]
Tobie sie chyba fb z dogomania pomylily. Przeczytaj sobie tytul watku. Mnie od dawna interesuje temat tylko i wylacznie znecanie sie nad zwierzetami, i nie ma to dla mnie znaczenia kto sie tego dopuszcza. Jak widac Emir i jej wspolkolezanek los zwierzat nie interesuje. Udowodnila to nie pierwszy raz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Tobie sie chyba fb z dogomania pomylily. Przeczytaj sobie tytul watku. Mnie od dawna interesuje temat tylko i wylacznie znecanie sie nad zwierzetami, i nie ma to dla mnie znaczenia kto sie tego dopuszcza. Jak widac Emir i jej wspolkolezanek los zwierzat nie interesuje. Udowodnila to nie pierwszy raz.[/QUOTE]

Nie ma to jak geba od ucha do ucha. Zawsze ostatnie slowo. "Viel im Munde, wenig in der Tat". Poddaje sie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Osiolek']Nie ma to jak geba od ucha do ucha. Zawsze ostatnie slowo. "Viel im Munde, wenig in der Tat". Poddaje sie.[/QUOTE]
Zgadza sie, :lol: in der Tat tez nie mam sobie nic do zarzucenia.:shake: zwlaszcza jesli chodzi o poprawe losu zwierzat w Polsce.
Dawno nie zagladam na strone Emir bo niczego co przydalo by mi sie do walki o los bezdomnych zwierzat tam nie znajde, ale zapraszam na nasza strone, plotek sie nie doszukasz, zapewniam Cie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...