Jump to content
Dogomania

Korabiewice - pod skrzydłami Vivy. Wolontariat, adopcje, ogłoszenia!!!


mala_czarna

Recommended Posts

[quote name='kahoona']Biedna VIVA...... Jakoś nie słyszałam, żeby nie podobały się im nasze opinie.... Trzymamy mocno kciuki za korabiewickie zwierzaki i w głębokim poważaniu mamy [B]frustracje tych, co im z górki.... [/B]
I nie mam żadnego zamiaru się z Tobą kłócić bo mi to wisi.

Korabiewickie psiaki trafiły najlepiej jak mogły.[/QUOTE]

No i nie długo czekałam na chamski post.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie mogę się doczekać drugiej części wiekopomnego dzieła- ktoś wie kiedy będzie emisja?
Czego to dowiemy się tym razem?
Może trochę o tym jak psy umierały z głodu w brzuchach mając torebki foliowe a gwiazda południa paliła po kilka paczek fajek dzienni- na to było ja stać?
Może historia psa, który ostatnie 3 lata spędził na blacie kuchennym- gdzie spał, sikał, sra... i przeraźliwie się bał.
Kilka słów o zakopywanych, topionych czy umierających w wiadrze ukochanych ślepych miotach?
Jakieś nagranie ze strylki wykonywanej na palecie na obsranej podłodze?
O majątku wydanym na zapłacenie kochankowi 300PLN za położenie 1m glazury?
Może zobaczymy wielką przyjaźń i gest Krystyny którą Magdalena ma zwyczaju zwać "ta stara k...co uśmierca psy". Biada tym których z Krysią pomyliła :diabloti: (niektórzy wiedzą o czym piszę :evil_lol:)

Tymczasem azyl żyje swoim życiem, na szczęście oglądać "obrońców Magdaleny" nie musi. Bo to tylko tacy obrońcy "za coś"...przecież pomóc posprzątać w jej domu, dowieźć jedzenie, naprawić łóżko...ni łaska ;)


[B]Lada dzień stworzymy nowy wątek Korabiewic- skupiony na informacjach z azylu i adopcjach. [/B]

Edited by agata-air
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']Jakie to wygodne .... posiedze, poczekam, pokrytykuje - w koncu do tego niewiele trzeba /Agnieszka[/QUOTE]

Czy w miejsce kropek mam wstawić te wyświechtane słowa "poklepię w klawiaturę" ?

A jeżeli chodzi o to ile czego i do czego trzeba to myslę, że nie masz pojęcia ile wysiłku i WIEDZY trzeba użyć by pozbyć się "z rynku" nieuczciwej fundacji lub stowarzyszenia.
Teraz już naprawdę znikam. I nie musicie mi za to dziękować. Szczególnie Pani, Pani Zofia.Sasza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mój pies']Czy w miejsce kropek mam wstawić te wyświechtane słowa "poklepię w klawiaturę" ?

A jeżeli chodzi o to ile czego i do czego trzeba to myslę, że nie masz pojęcia ile wysiłku i WIEDZY trzeba użyć by pozbyć się "z rynku" nieuczciwej fundacji lub stowarzyszenia.
Teraz już naprawdę znikam. I nie musicie mi za to dziękować. Szczególnie Pani, Pani Zofia.Sasza.[/QUOTE]

Tak, rzeczywiście, Agnieszka nie ma pojęcia, "ile wysiłku i WIEDZY trzeba użyć by pozbyć się "z rynku" nieuczciwej fundacji lub stowarzyszenia". Umarłam :lol: Idę się pochować.

Link to comment
Share on other sites

rozpoczęło się wybieranie kandydata dogo do konkursu na krakvecie na miesiąc maj, [B]Przytulisko Znajdki.pl[/B] p. Joli B. w marcu poparło zwierzęta z Korabiewic, a tym samym wycofało się z ankiety, startują w tym miesiącu dlatego bardzo proszę o poparcie i głosy na razie w wewnętrznej ankiecie dogo, poniżej link (kandydat nr 1):
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226833-KrakVet-wybierzmy-razem-kandydata-na-maj%21-%29?p=19066968#post19066968"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226833-KrakVet-wybierzmy-razem-kandydata-na-maj!-)?p=19066968#post19066968[/URL]

dziękuje.

Link to comment
Share on other sites

Tak tu z Wami fajnie, że nie mogę się oderwać od czytania tego wątku.
Pani Zofia.Sasza sama się chowa bo umarła a panterra - bidulka - powszechnie stosowane zwroty uznaje za interesujące.
Czas rzeczywiście stworzyć nowy wątek o Korabiewicach w którym tematem przewodnim będą zwierzaki potrzebujące pomocy a nie rozgrywki personalne oparte o reportaże których przesłania się nie rozumie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mój pies']Tak tu z Wami fajnie, że nie mogę się oderwać od czytania tego wątku.
Pani Zofia.Sasza sama się chowa bo umarła a panterra - bidulka - powszechnie stosowane zwroty uznaje za interesujące.
Czas rzeczywiście stworzyć nowy wątek o Korabiewicach w którym tematem przewodnim będą zwierzaki potrzebujące pomocy a nie rozgrywki personalne oparte o reportaże których przesłania się nie rozumie.[/QUOTE]
Czy do ciebie w ogóle dociera rzeczywistość? Chyba nie. Watek pomocowy dla Korabiewic już jest na dogo. Ten zaś zawsze był przeznaczony na dyskusje. I często pojawiały się w nim trolle, które nie mając NIC do powiedzenia jednak produkują sie obficie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofia.Sasza']Czy do ciebie w ogóle dociera rzeczywistość? Chyba nie. Watek pomocowy dla Korabiewic już jest na dogo. Ten zaś zawsze był przeznaczony na dyskusje. I często pojawiały się w nim trolle, które nie mając NIC do powiedzenia jednak produkują sie obficie.[/QUOTE]

Tak to już Zosiu z trollami bywa - wpadają na chwilkę coś załatwić i znikają jak sen jaki złoty.... Rzeczywistość sobie, trolle sobie, jest rozkaz jest pisanie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofia.Sasza']Czy do ciebie w ogóle dociera rzeczywistość? Chyba nie. Watek pomocowy dla Korabiewic już jest na dogo. Ten zaś zawsze był przeznaczony na dyskusje. I często [B]pojawiały się w nim trolle, które nie mając NIC do powiedzenia jednak produkują sie obficie[/B].[/QUOTE]

No właśnie, na przykład komunikują wszem i wobec, że umarły i idą się pochować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kahoona']Tak to już Zosiu z trollami bywa - wpadają na chwilkę coś załatwić i znikają jak sen jaki złoty.... Rzeczywistość sobie, trolle sobie, jest rozkaz jest pisanie...[/QUOTE]

Udajesz wtajemniczoną,
przepraszam, udaje Pani wtajemniczoną ?
A może to mania prześladowcza ?

No to informuję, że ja tu tak z własnej woli.
Lubię czasem namieszać tam gdzie przeciwnik słaby intelektualnie.
Paaaaaaaa ......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mój pies']No właśnie, na przykład komunikują wszem i wobec, że umarły i idą się pochować.[/QUOTE]
Idź sobie stąd, proszę. Większość osób na wątku zna się w realu, razem działa - także w Korabiewicach. Jesteś tutaj jak nieproszony gość, który wyrzucony drzwiami wpycha się oknem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofia.Sasza']Idź sobie stąd, proszę. Większość osób na wątku zna się w realu, razem działa - także w Korabiewicach. Jesteś tutaj jak nieproszony gość, który wyrzucony drzwiami wpycha się oknem.[/QUOTE]

Zosiu, żądza istnienia gdziekolwiek jest silniejsza od rozumu...

Link to comment
Share on other sites

"Na naszym rynku" jest powszechnie stosowanym zwrotem, zwykle tam gdzie zarabia się pieniądze...a zarabiać można różnie...założyć fundację i podpisywać umowy z gminami na odławianie psów, rodzinnie i po znajomościach - hyclować...kupować środki czystości za 133.000 zł...Natomiast, te organizacje, które działają bezinteresownie, mawiają zazwyczaj "w naszym środowisku"...Biorąc pod uwagę Twoje inklinacje - w kierunku wiadomym - oczywistym jest, że sformułowanie "na naszym rynku" uważasz za prawidłowe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panterra']"Na naszym rynku" jest powszechnie stosowanym zwrotem, zwykle tam gdzie zarabia się pieniądze...a zarabiać można różnie...założyć fundację i podpisywać umowy z gminami na odławianie psów, rodzinnie i po znajomościach - hyclować...kupować środki czystości za 133.000 zł...Natomiast, te organizacje, które działają bezinteresownie, mawiają zazwyczaj "w naszym środowisku"...Biorąc pod uwagę Twoje inklinacje - w kierunku wiadomym - oczywistym jest, że sformułowanie "na naszym rynku" uważasz za prawidłowe.[/QUOTE]To co? Czekamy na drugą część reportażu? Tą o której wspomniała agata-air....
A swoja drogą strasznie sie musicie tego bać, skoro tacy napastliwi jestescie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gagata']To co? Czekamy na drugą część reportażu? Tą o której wspomniała agata-air....
A swoja drogą strasznie sie musicie tego bać, skoro tacy napastliwi jestescie...[/QUOTE]

Strasznie, to my się lubimy śmiać:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panterra']Strasznie, to my się lubimy śmiać:)[/QUOTE]


Ludzi - przestępców i takich, którzy znęcają się nad zwierzętami jest w Polsce sporo - starczy na kilkadziesiąt kolejnych "dzieł".

Pierwszy odcinek serialu pokazał kilku. Czekamy na nastepnych.

Z drugiej strony może to i dobrze, że takie postacie pokazują się w telewizji tak ochoczo - widzowie zobaczą, kogo unikac i na kogo uważać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kahoona']Ludzi - przestępców i takich, którzy znęcają się nad zwierzętami jest w Polsce sporo - starczy na kilkadziesiąt kolejnych "dzieł".

Pierwszy odcinek serialu pokazał kilku. [B]Czekamy na nastepnych.[/B]

Z drugiej strony może to i dobrze, że takie postacie pokazują się w telewizji tak ochoczo - widzowie zobaczą, kogo unikac i na kogo uważać...[/QUOTE]Ok, zrobię, co sie da...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panterra']"Na naszym rynku" jest powszechnie stosowanym zwrotem, zwykle tam gdzie zarabia się pieniądze...a zarabiać można różnie...założyć fundację i podpisywać umowy z gminami na odławianie psów, rodzinnie i po znajomościach - hyclować...kupować środki czystości za 133.000 zł...Natomiast, te organizacje, które działają bezinteresownie, mawiają zazwyczaj "w naszym środowisku"...Biorąc pod uwagę Twoje inklinacje - w kierunku wiadomym - oczywistym jest, że sformułowanie "na naszym rynku" uważasz za prawidłowe.[/QUOTE]

Pozostawię to i wszystko inne bez kmentarza
bo Zofia.Sasza prosiła mnie o to parę postów wyżej.
To na Jej prośbę znikam stąd ale mam nadzieję, że spotkam się z Nią jeszcze w innym czasie i okolicznościach.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[LEFT][SIZE=4][COLOR=#000000][FONT=lucida grande]Byłam dziś w Korabiewicach. To, co pokazała Uwaga to święta prawda - widziałam tam szczęśliwe, dobrze zaopiekowane zwierzęta, wspaniałych ludzi, którzy o nie dbają i co najważniejsze - TAM TOCZY SIĘ ZORGANIZOWANE ŻYCIE! [/FONT][/COLOR]

[COLOR=#000000][FONT=lucida grande]Nie ma chaosu, wszytko toczy się swoim trybem, zwierzęta garną się do ludzi, przyjeżdża lekarz, wolontariuszki wyprowadzają psy. To, co mnie zaskoczyło - wszystkie zwierzęta wyglądają genialnie i są wyczesane, w boksach nie ma wzajemnej agresji, jest czysto, a wody tyle, że psiaki mogą się kąpać.
Konie piękne i wolne, podchodzą do ludzi.

Boksy doskonale oznakowane, Kierowniczka Agata wie o każdym komarze na terenie.
Gabinet lekarski super - czystość bije po oczach.
Ludzie radośni i pełni poświęcenia, doskonale znający się na tym, co robią.

A psy się uśmiechają.....

Fundacjo VIVA - wielki szacunek, za to co robicie. Mam nadzieję, że nigdy więcej nie wrócą tam stare porządki i nie pojawią się źli, chciwi ludzie.
Trzymam za Was kciuki i możecie na mnie liczyć.

A tutaj albumik ze zdjęciami z dzisiejszego dnia.

[URL]https://plus.google.com/photos/103931095401712183077/albums/5746834768887060193?authkey=CN2B8ZfHj4OxPw[/URL]


materiał z UWAGI z wczoraj

[URL="http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fuwaga.tvn.pl%2F351230%2Creportaze%2Cdzien_otwarty_w_schronisku_w_korabiewicach%2Cwideo_detal.html&h=aAQF4uVvPAQG1rCrkFNJZ33cnr-5-XBtrbjOFf8MYHkTZ9g"]http%3A%2F%2Fuwaga.tvn.pl%2F351230%2Creportaze%2Cdzien_otwarty_w_schronisku_w_korabiewicach%2Cwideo_detal.html&h=aAQF4uVvPAQG1rCrkFNJZ33cnr-5-XBtrbjOFf8MYHkTZ9g[/URL]
[/FONT][/COLOR][/SIZE][/LEFT]

Edited by kahoona
Link to comment
Share on other sites

Korabiewice , Boguszyce... poproszę o więcej takich zmian. :)
Katarzyno, ja na tych Twoich zdjęciach widzę kolejnego psiaka łudząco podobnego do Kimiego Puszka i Remiego , no chyba ,że mi się juz i tak nie najlepszy wzrok pogorszył :) Kimi jest juz w nowym domku, lada moment pakuje też walizki Puszek a Remik przeszedł operację ucha czekamy na efekty. No i ma duże szanse na domek. Kahoona dla sprawiedliwości czas odwiedzic i Boguszyce :) Ewa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...