Jump to content
Dogomania

Zara, piękna sunia shar pei ma swoją rodzinę :)


jaanna019

Recommended Posts

[quote name='jaanna019']Na kolejną wizytę pójdziemy zdejmować szwy, chyba że coś będzie się działo to wcześniej, ale nie planuję komplikacji. Szwy za 10-12 dni zobaczymy ja się będzie goiło. Zara waży 18,5kg - maleństwo. U nas ona kanapę okupuje. Złazi z niej dopiero jak łóżko wieczorem pościelę, bo przecież nie będzie spała w innym miejscu, tylko ze mną.[/QUOTE]

No to mam nadzieję że sie zagoi i nie będzie żadnych komplikacji. No to myślę że za jakieś dwa tygodnie niunia będzie mogła przyjechać, ale o tym porozmawiamy w poniedziałek jak zadzwonię.
18, 5 to faktycznie maleństwo:), na zdięciach wygląda taka duzia:-)
Aniu ona będzie tęskniła bardzo za Tobą:-( Jesteś pewnie pierwszą osobą w jej życiu która daje jej tyle miłosci !Mam nadzieję ze będzie wszystko dobrze jak przyjedzie do nas..... No ja sobie nie wyobrażam aby Twister miał teraz pojść do innego domu. Nie ma szans, chyba by tego nie przeżył.. Kiedy jest ktoś z mojej rodziny i zostaje z nim w domu, nie chce wyjśc z nim na dwór, nie je i śpi w sypialni. Czeka aż my wrócimy. Sharpki tak bardzo się przywiązują.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 673
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niunia czuje się super, tylko ja nie bardzo.. coraz częściej płaczę :( Bardzo mi ciężko z myślą, że ona odejdzie. Ona mną żyje, każdy swój oddech, gest potwierdza we mnie. Dla najdrobniejszej czynności szuka aprobaty w moich oczach. Jedno moje spojrzenie sprawia, że jest przy mnie i całą sobą pyta "Co mogę dla ciebie zrobić?" W chwilach smutku i zwątpienia układa swoją głowę na moich kolanach i ufnie patrzy mi w oczy. Cały czas szuka oczyma mojego spojrzenia. Ja po prostu umrę :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanna019']Niunia czuje się super, tylko ja nie bardzo.. coraz częściej płaczę :( Bardzo mi ciężko z myślą, że ona odejdzie. Ona mną żyje, każdy swój oddech, gest potwierdza we mnie. Dla najdrobniejszej czynności szuka aprobaty w moich oczach. Jedno moje spojrzenie sprawia, że jest przy mnie i całą sobą pyta "Co mogę dla ciebie zrobić?" W chwilach smutku i zwątpienia układa swoją głowę na moich kolanach i ufnie patrzy mi w oczy. Cały czas szuka oczyma mojego spojrzenia. Ja po prostu umrę :([/QUOTE]


Aniu wiem że będzie Wam bardzo ciężko. I Tobie i Jej.. Ale uwierz mi, dam jej tyle miłosci ilę mogę dać. Będzie miała z nami dobrze, nie oddajesz jej całkiem obcej osobie, będę Cię o wszystkim informować do puki będziesz tego chciała! No chyba że się rozmyśliłaś i jej nie chcesz oddać i chcesz ją sobie zostawić to proszę daj znać bo my już się przygotowaliśmy na jej przyjazd.
Nie rozmyśliłaś się? Chcesz ją sobie zostawić?

Link to comment
Share on other sites

Zajrzyjcie proszę na wątek Muminka. Może wspólnie wymyślimy jak wspomóc to psie nieszczęście:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/203510-KOSZALIN-MUMINEK.-Mieszaj%C4%85c-chow-chowa-z-nowofundlandem-otrzymujemy...-muminka-%29?p=16438588#post16438588"]http://www.dogomania.pl/threads/203510-KOSZALIN-MUMINEK.-Mieszaj%C4%85c-chow-chowa-z-nowofundlandem-otrzymujemy...-muminka-%29?p=16438588#post16438588[/URL]
[FONT=&quot][URL="http://www.dogomania.pl/threads/203510-KOSZALIN-MUMINEK.-Mieszaj%C4%85c-chow-chowa-z-nowofundlandem-otrzymujemy...-muminka-%29?p=16438588#post16438588"][/URL][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maczekxp']oj Ania, Ania...Ty i...:mad: już to widzę :evil_lol: Ale jak Ola nawali, to będzie miała do czynienia ze mną, a sama wiesz, że jest sie czego bać :diabloti:
Olcia, achtung! Jestem często w Reichu...:grab:[/QUOTE]

Oj baby, baby:-))) Maczekxp a mozę byś mi przywiozła Zarę:-))) Oddam za paliwo w jedną i drugą oczywiście.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maczekxp']Bratowa się wypięła? nie przywiozę Ci Zary, bo, jak jadę do Niemiec to zawsze z moimi dwoma kundlami i kimś rasowym na siedzeniu pasażera, a przyczepki u mnie niet. W jakim landzie mieszkasz? Ja bywam w Nadrenii-Westfalii.[/QUOTE]

Nie nie, bratowa się nie wypieła:-) Przywiezie mi małą, tylko pomyślałam że może Ty ją przywieziesz i będziesz spokojniejsza o nią:-)
Mieszkam w Sauerland. To jest ok 50 km od Dortmundu i ok 50 od Hamm

Link to comment
Share on other sites

...i znowu się wstydzę, że jestem człowiekiem:-(
Ale mówię Wam, że jeśli ten piesio przeżył 5 lat z taką nużycą i w ogóle tak zaniedbany, a szczeniak wytrzymał ten horror, to jestem pewna, że wyzdrowieją i będą jeszcze piękniejsze, niz moja Lara teraz. Jestem tego pewna!
A tę cholerną Łódź powinno się zaorać!!!
Wysłałam dziś kolejne 160 podpisów pod projektem ustawy..., a tym myszakom pomożemy:kciuki:

Link to comment
Share on other sites

W tym tragicznym stanie jest wlasnie szczeniak, jego matka wyglada ciut lepiej. Tez mi sie wydaje ze wyjda z tego. Potrzeba czasu, dobrej opieki i medycyny.
A te potwory ktore sa za ich stan odpowiedzialne to powinny byc za jaja na plocie powieszone!!!

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, ściągnijcie ode mnie sygnaturkę i propagujcie wszędzie gdzie się da. Albo zróbcie nową, lepszą, to ja od Was ściągnę.

Dzisiaj te nieszczęścia śniły mi się. Obudziłam się płacząc.
Ja mam 50+ i rzadko płaczę. Tego nie zdzierżyłam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm']Dziewczyny, ściągnijcie ode mnie sygnaturkę i propagujcie wszędzie gdzie się da. Albo zróbcie nową, lepszą, to ja od Was ściągnę.

Dzisiaj te nieszczęścia śniły mi się. Obudziłam się płacząc.
Ja mam 50+ i rzadko płaczę. Tego nie zdzierżyłam.[/QUOTE]

Na Foceboku jest setki jak nie tysiące miłośników Shar-pei z różnych stron świata.. Warto byłoby to wrzucić tam..... Ile te nieszczęścia musiały się nacierpieć, och.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alexandra29']Dziewczyny a widziałyście już to.. Te psy przeszły gehennę :-(
[url]http://www.mmwroclaw.pl/361998/2011/3/8/makabryczne-odkrycie-niedaleko-wroclawia-kto-zaglodzil--psow-drastyczne-zdjecia?category=news[/url][/QUOTE]

nie mogę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alexandra29']Jak dla mnie ludzie którzy dopuszczają się takich rzeczy, nie powinni mieć miejsca na tej ziemi.
Chciałabym być katem tych potworów. Znęcałabym się nad nimi bez wyrzutów sumienia, tak jak oni znęcają się nad tymi wspaniałymi istotkami. Echh[/QUOTE]

dołączam się do Ciebie.
Już dawno chodzi mi po głowie pewna myśl, której nie opublikuję.
Mam wrażenie, że Ty myślisz to samo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm']dołączam się do Ciebie.
Już dawno chodzi mi po głowie pewna myśl, której nie opublikuję.
Mam wrażenie, że Ty myślisz to samo.[/QUOTE]

Pewnie tak! Ja tam nie patrzę na słowa które publikuję. Jest mi obojętne jak ludzie będą na mnie patrzeć bo szczerze mówiąc am to w d... bo bardziej kocham zwierzęta niż ludzi.
Kiedyś tak pokłuciłam się z moją babką o mojego psa że do dziś z nią nie gadam. Dla niej jestem idiotką dla której ważniejsze są jakieś głupie psy niż ludzie. Od tamtej pory nie mam babki.
Moja mama zawsze mi powtarza że powinnam się pohamować, to co myślę zachować dla siebie, ale ja nie potrafię:-) jesli chodzi o zwierzęta i znęcanie się nad nimi jestem cięta.


No a tak apropo właściwego tematu to już nie mogę się doczekać Zarci. Czekam, czekam . Robię plany,
Codziennie mojemu Twisterkowi tłumaczę że będzie miał siostrę, kręci główką zastanawiając się czego ja chcę od niego:-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...