Jump to content
Dogomania

KOKS już w nowym domu!


whyou

Recommended Posts

  • Replies 305
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kimiji']Ale przecież na Maciejach już jest pies z nużycą, chyba Bari, albo jakiś inny już nie pamiętam, tam są całkowicie oddzielne boksy, każdy pies jest sam w boksie...

Może jutro jakoś spytam p. Jarka, bo jadę na Macieje...[/QUOTE]

Fajnie, to czekamy na relację! Zapytaj też o Kometę!

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam mu ogłoszenia na:
eoferty.com.pl
frey-united.com/serwis-ogloszeniowy/
ogloszenia.adverts.pl
zwierzeta.5aleja.pl
ogloszenia.tasdj.pl
hodowcy.com.pl
petworld.pl
kupsprzedaj.pl
Na razie nie jest tego dużo...

A tekst dawałam mniej więcej taki (czasami musiałam zmieniać):
Koksik to młody pies w wieku dwóch lat, w typie owczarka collie. Jest otwarty, rozbiegany, energiczny, ale i posłuszny i skupiony na człowieku. Pozytywnie nastawiony do ludzi, na smyczy troszeczkę ciągnie. Bardzo lubi się bawić, biegać za patykiem, ganiać się. Ładnie wykonuje komendy „siad”, „waruj”, "zdechł pies", "turlaj się", "podaj łapę".

Koks zachorował na nużycę, dlatego pilnie potrzebuje domu, ponieważ bardzo się męczy i może zostać uśpiony. Zrobił się smutny i przygnębiony, wręcz wyczerpany. Konieczne jest, by w domu nie było żadnych innych psiaków, bo mogą się zarazić. W schronisku nie ma szans na przeżycie! Trzeba mu pomóc!

Link to comment
Share on other sites

Uświadomcie mnie z czym wiąże się leczenie nużycy. Postaram się Wam coś poszukać, ale muszę wiedzieć co mówić potencjalnym opiekunom. Z tego co na wątku dostrzegłam oferujecie opłacenie kosztów leczenia. Poza tym muszę wiedzieć jakim psem Jest Koks. Czy nadaje się do mieszkania ?

Link to comment
Share on other sites

Edyta, co ja wiem, to po prostu kapanie, smarowanie masciami, nie moze tam byc innych zwierzat, bo sie zaraza. Koks jest mlody, chetny do zabawy, ostatnio osowialy, Diana ma wiecej info - ale raczej takie, jak na watku. Do mieszkania, z tego co wiem, jak najbardziej sie nadaje, lepiej bez dzieci, bo przy zabawie skacze i moze przewrocic.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...