Jump to content
Dogomania

Wątek zbiorczy Fundacji Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań" !!!


marra

Recommended Posts

marra nie będę w Zabrzu, ja tam jestem raz na pół roku. Znajdziemy Dt to będziemy działać, wtedy postaram się zdobyć adres lub nazwisko faceta, a jeśli nie, to będę prosić tych co ją dokarmiają żeby dali znać jak się pojawi. Ale ja wtedy tak czy siak nie dojadę bo żeby dojechać w te rejony 2 godziny mi schodzi. Będziemy szukać kogoś na miejscu, kto wezwie policję, przeprowadzi interwencję i będziemy mogli psa umieścić w DT. Ja się nie piszę, bo mieszkam za daleko.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='OlaLola']marra nie będę w Zabrzu, ja tam jestem raz na pół roku. Znajdziemy Dt to będziemy działać, wtedy postaram się zdobyć adres lub nazwisko faceta, a jeśli nie, to będę prosić tych co ją dokarmiają żeby dali znać jak się pojawi. Ale ja wtedy tak czy siak nie dojadę bo żeby dojechać w te rejony 2 godziny mi schodzi. Będziemy szukać kogoś na miejscu, kto wezwie policję, przeprowadzi interwencję i będziemy mogli psa umieścić w DT. Ja się nie piszę, bo mieszkam za daleko.[/QUOTE]

Rozumiem, może poprostu zawiadomić TOZ ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='phase']O matulku aż się popłakałam! [URL]http://e-fotek.pl/images/05927288185877346754.jpg[/URL] :placz::placz: Czy niuniuś będzie / ma swój wątek?[/QUOTE]


Niuniuś niestety już nie żyje
[*] jego organizm się poddał :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angi']Potrzebuje może ktoś wiklinowy kosz dla psa (lub kotów) ?
Ma na sobie ślady użytkowania psów. Jak coś to wymiary i zdjęcia mogę podesłać . :)[/QUOTE]

Jeśli nikt go nie zechce to może na bazarek można wystawić.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#FF0000][B]Prosimy Was o pomoc w zaopatrzeniu się w klatki.
W tej chwili fundacja ma na stanie tylko pięć klatek-kenelówek, takich w których możemy przetrzymywać kotki po sterylizacji, koty na rekonwalescencji lub małe kocięta.
Jest to zdecydowanie za mało, biorąc pod uwagę że nasze domy tymczasowe są rozsiane w kilku miastach.

Przeciętna klatka większego rozmiaru kosztuje około 200 - 250 zł.
W pierwszej kolejności chcemy zaopatrzyć dom tymczasowy w Tarnowskich Górach, gdzie działa tylko jedna wolontariuszka a kotów do sterylizacji jest mnóstwo...

A może ktoś ma klatkę, której już nie potrzebuje i chciałby ją sprezentować naszej fundacji?

Może macie jakieś fajne opcje na zdobycie funduszy, sponsorów, zorganizowanie zbiórki na przykład w pracy lub szkole?
Wszelkie propozycje są mile widziane, za wszystkie z góry dziękujemy.

Wpłaty na ten cel można przekazywać jak zawsze na konto fundacji:
Fundacja Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań"
41-800 Zabrze
Ul. Czogały 9
27 1020 2401 0000 0202 0240 5868
w tytule podając cel wpłaty: "na klatki"

Liczymy na Was! [/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiara'][COLOR=#ff0000][B]Prosimy Was o pomoc w zaopatrzeniu się w klatki.
W tej chwili fundacja ma na stanie tylko pięć klatek-kenelówek, takich w których możemy przetrzymywać kotki po sterylizacji, koty na rekonwalescencji lub małe kocięta.
Jest to zdecydowanie za mało, biorąc pod uwagę że nasze domy tymczasowe są rozsiane w kilku miastach.

Przeciętna klatka większego rozmiaru kosztuje około 200 - 250 zł.
W pierwszej kolejności chcemy zaopatrzyć dom tymczasowy w Tarnowskich Górach, gdzie działa tylko jedna wolontariuszka a kotów do sterylizacji jest mnóstwo...

A może ktoś ma klatkę, której już nie potrzebuje i chciałby ją sprezentować naszej fundacji?

Może macie jakieś fajne opcje na zdobycie funduszy, sponsorów, zorganizowanie zbiórki na przykład w pracy lub szkole?
Wszelkie propozycje są mile widziane, za wszystkie z góry dziękujemy.

Wpłaty na ten cel można przekazywać jak zawsze na konto fundacji:
Fundacja Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań"
41-800 Zabrze
Ul. Czogały 9
27 1020 2401 0000 0202 0240 5868
w tytule podając cel wpłaty: "na klatki"

Liczymy na Was! [/B][/COLOR][/QUOTE]

Ktoś dołoży nam grosik na klatki ? :)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=6][COLOR=#ff0000][B]SYTUACJA ALARMOWA... [/B][/COLOR][/SIZE]

Pod Dąbrową Górniczą z dwoma jamnikami utknęły dziewczyny przewożące dwa jamniki... nie mają szansy dalej jechać i nie wiedzą co zrobić z psiakami!
Pilnie potrzebna mozliwość chwilowego przetrzymania tych dwóch jamników... same nie mają możliwości ich nigdzie dowieźć.

[B][SIZE=5]Czy ktoś z okolicy Dąbrowy Górniczej może im pomóc: podjechac po psiaki i przenocować?[/SIZE][/B]

[SIZE=4]Telefon do nich: [B]696996722

[SIZE=2]Jeśli same nie możecie pomóc, a macie sugestię do kogo się zwrócić... napiszcie do mnie na pw lub zadzwońcie - 506479242... dziewczyny nie mają oczywiście teraz dostępu do neta... [/SIZE][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa'][SIZE=6][COLOR=#ff0000][B]SYTUACJA ALARMOWA... [/B][/COLOR][/SIZE]

Pod Dąbrową Górniczą z dwoma jamnikami utknęły dziewczyny przewożące dwa jamniki... nie mają szansy dalej jechać i nie wiedzą co zrobić z psiakami!
Pilnie potrzebna mozliwość chwilowego przetrzymania tych dwóch jamników... same nie mają możliwości ich nigdzie dowieźć.

[B][SIZE=5]Czy ktoś z okolicy Dąbrowy Górniczej może im pomóc: podjechac po psiaki i przenocować?[/SIZE][/B]

[SIZE=4]Telefon do nich: [B]696996722

[SIZE=2]Jeśli same nie możecie pomóc, a macie sugestię do kogo się zwrócić... napiszcie do mnie na pw lub zadzwońcie - 506479242... dziewczyny nie mają oczywiście teraz dostępu do neta... [/SIZE][/B][/SIZE][/QUOTE]

Udało się coś zorganizowac ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...