Jump to content
Dogomania

Wątek zbiorczy Fundacji Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań" !!!


marra

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ma-ja']Sluchajcie,mam_prolem_z_kawiaturą_ale_muszę_wam_to_napisać! :)
Kokodija_spędza_dziś_nockę_na_komisariacie.
Zroiła_furorę,hihi :D[/QUOTE]

:grin:

Gdybym nie wiedziała że jej nowy Pan jest policjantem to zapytałabym za co siedzi :evil_lol:
Światowa dziewucha nam rośnie :D
Majka bardzo dobrze powiedziała:roll:

Link to comment
Share on other sites

[INDENT] [B][COLOR=red]UWAGA![/COLOR][/B] Rodzina W.....ze Świętochłowic z ulicy Hanki Sawickiej(dane podamy na priv) jest podejrzana o przyjmowanie psów bezdomnych na mięso. Jest zgłoszenie, że w krótkim czasie przez ten dom przewinęło się dużo psów, a dzieci z tej rodziny mówią jedzeniu mięska z psów. Nasza Fundacja prowadzi interwencję w tej sprawie. Schroniska okoliczne są powiadomione, ale staramy się nagłośnić sprawę w całym regionie. Prosimy osoby i organizacje, które wyadoptowały tej rodzinie psa o kontakt z Fundacją. [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

No ja nie mam w tej chwili :evil_lol:

Za to mam Kokodiję na tydzień :roll:
Wpadła do domu jak do siebie i przez godzine dawała takiego czadu, ze pękałam ze śmiechu. Razem z moim tymczasowym kotem Guliwerem stworzyli niesamowity duet.
Wiedzieliście kiedyś, jak pies jeździ na kocie? :cool3: To zapraszam! Bo Kokosia nic nie urosła, czyli wynosi jakieś 3/4 kota :lol:

Ganiali po całym mieszkaniu, reszta kotów po pierwszej napaści schowała się głęboko nikt nie wie gdzie.
Wymyśliła sobie super zabawę w misce na wodę: wsadza przednie łapki i "wykopuje" wodę z miski, po czym robi szaleńczą rundę po pokojach i wraca z powrotem chlapać.


Po godzinie uznałam, że pora zamienić role i wypuściłam na nią swoje psy :mad:

W rezultacie wszyscy śpią jak zabici, a ja wcale nie czuję ze mam w domu DZIESIĘĆ zwierząt :cool3:

Może wezmę ją w sobotę na akcję, niech się trochę posocjalizuje!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ma-ja']No ja nie mam w tej chwili :evil_lol:

Za to mam Kokodiję na tydzień :roll:
Wpadła do domu jak do siebie i przez godzine dawała takiego czadu, ze pękałam ze śmiechu. Razem z moim tymczasowym kotem Guliwerem stworzyli niesamowity duet.
Wiedzieliście kiedyś, jak pies jeździ na kocie? :cool3: To zapraszam! Bo Kokosia nic nie urosła, czyli wynosi jakieś 3/4 kota :lol:

Ganiali po całym mieszkaniu, reszta kotów po pierwszej napaści schowała się głęboko nikt nie wie gdzie.
Wymyśliła sobie super zabawę w misce na wodę: wsadza przednie łapki i "wykopuje" wodę z miski, po czym robi szaleńczą rundę po pokojach i wraca z powrotem chlapać.


Po godzinie uznałam, że pora zamienić role i wypuściłam na nią swoje psy :mad:

W rezultacie wszyscy śpią jak zabici, a ja wcale nie czuję ze mam w domu DZIESIĘĆ zwierząt :cool3:

Może wezmę ją w sobotę na akcję, niech się trochę posocjalizuje![/QUOTE]

Bardzo przepraszam czy ja dobrze widzę ? z moim TYMCZASOWYM KOTEM GULIWEREM ???:mad:

A na akcję weź Koko, pewnie będzie też Pipo/Noemi:eviltong: to się wybawią:cool3:
Pewnie masz wesoło w domku aż pozazdrościć można:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o tą malutką kotkę Pysię, to ona jest u Renaty czyli Majka1234 albo Majka1573 jakoś tak ;)

Na akcję zabieram koty - Guliwera, Helgę, Dorę i Klarę. I moze tego szczeniaka, ale tylko dla rozrywki, bo on już nie jest do adopcji. Co do pozostałych to nie wiem, bo zależy od konkretnej osoby co będą chcieli zaprezentować ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ma-ja']Jeśli chodzi o tą malutką kotkę Pysię, to ona jest u Renaty czyli Majka1234 albo Majka1573 jakoś tak ;)

Na akcję zabieram koty - Guliwera, Helgę, Dorę i Klarę. I moze tego szczeniaka, ale tylko dla rozrywki, bo on już nie jest do adopcji. Co do pozostałych to nie wiem, bo zależy od konkretnej osoby co będą chcieli zaprezentować ;)[/QUOTE]

Małej Pysi już nie ma :D

Link to comment
Share on other sites

A, to chyba Pusia? Zresztą ja nie wiem, też mi się myli ;)
Wszystko o niej jest na stronie, to starsza kotka która nie lubi już zamieszania wokół siebie i zaczepiających ją kotów. Z tego co wiem, jest zdrowa klinicznie, w dobrej kondycji. Najlepiej dzwonić pod nr fundacyjny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majka12741']Jutro nasza Fundacja powiększy sie o dwa małe kociaki...musze je zabrać od takich ... bo chca je utopić albo wywież gdzieś:( Mam nadzieję że Kasia mnie nie wyrzuci:)[/QUOTE]

Kasia ? w życiu ! ona bardzo się cieszy ;) dobrze że kociaki trafiły na Ciebie bo skończyłby jak podobnie jak miały skończyć Koko i Pipo ;/

[B][COLOR=red]przypominam że 19-20 zapraszamy na kolejną akcję adopcyjną w CH Platan !![/COLOR][/B] cieszę się że Was zobaczę :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...