Jump to content
Dogomania

Podpalony Kubuś na zawsze w bezpiecznej przystani - zostaje z Panią Doktor


Selenga

Recommended Posts

[quote name='memory']
Do tej pory było tak, że do przesłania pieniędzy na konto fundacji zakładałam swoje pieniądze.
Niestety, rezerwa już na ukończeniu.

Teraz musiałabym przetrasferować je z na swoje polskie konto - idzie to kilka dni i dojdą pewnie opłaty manipulacyjne.

Napiszę do Pani Eli z prośba, by szybciutko założyła konto na siebie lub fundację.


[/B][/QUOTE]
Tak myślałam;), odzew ogromny, koniecznie w takiej sytuacji trzeba poprosić Fundację o założenia konta na PayPal
A czy do tego czasu jesteś w stanie udostępniać konto?
Wszyscy którzy mają konto na PayPal, mają też świadomość, że przesyłanie pieniędzy trwa kilka dni. Nikt nie może mieć pretensji, że nie masz z czego zakładać.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][LEFT][FONT=lucida grande]Koszty leczenia Kuby ciągle ulegają zmianie, ponieważ każda rana wymaga osobnego leczenia. Jeśli wyleczy się jej część, może okazać się, że powstała nowa lub ta została zainfekowana i tak w kółko.
No to nie wesoło
[/FONT][/LEFT][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta9494']Wiem,wiem:(Dlatego trzeba to wszystko umieścić w jakimś widocznym miejscu.Pies na łańcuch na pewno nie wróci,pani Ela przedstawi rozliczenia i faktury,przewiezienie Kuby do innej kliniki mogłoby wyrządzić psu wiecej szkody niż pożytku.[/QUOTE]

a może zwyczajnie na samą górę (w info na fb) dać link do wątku na dogo z informacją, że link prowadzi do wątku zawierającym najwazniejsze wiadomości; Fanta bedzie wpisywać wpłaty i jakies wazniejsze info w pierwszy post . Wtedy nie będzie trzeba tego wszystkiego dodatkowo na face wpisywac, bo oszalejecie- tyle ile tam się dzieje:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Tak myślałam;), odzew ogromny, koniecznie w takiej sytuacji trzeba poprosić Fundację o założenia konta na PayPal
A czy do tego czasu jesteś w stanie udostępniać konto?
Wszyscy którzy mają konto na PayPal, mają też świadomość, że przesyłanie pieniędzy trwa kilka dni. Nikt nie może mieć pretensji, że nie masz z czego zakładać.[/QUOTE]

Rozmawiałam z Panią Elą - konta prywatnie założyć nie może, bo nie wolno jej zbierać datków na prywatne.
To chyba zresztą jest zrozumiała.
Czy założą jako fundacja - nie wiem.

Zdaję sobie sprawę, że za dzień-dwa wydarzenie - czyli tragedia tego psa - spowszednieje i wtedy o darczyńców będzie trudniej.
Ludzie najchętniej wspomagają datkami pod wpływem emocji, na bieżąco.
Tym samym sądzę, że czas w zbieraniu pieniędzy odgrywa dużą rolę.

[B]Nie wycofuję się z raz podjętego zobowiązania.[/B]

Nie jestem jednak pewna, czy za jakiś czas nie spotkam się z zarzutem, że nie rozliczam się na bieżąco.
Dopóki to robię, jest ok i nikt nie ma zastrzeżeń :)
Znam życie, wolałabym sobie oszczędzić wszelkich podejrzeń i insynuacji.
Ponadto za przelew z Paypal na polskie konto być może będzie jakaś opłata manipulacyjna i kwota ogólna o nią zmaleje.
Jesteś pewna, że każdy to zrozumie?

Ktoś musiałby powiedzieć też o tym na FB i przekazać tu komentarze.

Link to comment
Share on other sites

Jestem wstrząśnięta!!!!!!!!! Podpaliłabym tych ludzi, którzy to zrobili Kubusiowi! Gnoje!
Rozesłałam post o Kubie u siebie w pracy i po wszystkich znajomych. Ludzie są oburzeni.
Wysłałam też pieniądze, moi znajomi podobnie. Wierzę, że takich ludzi jest więcej, którzy chcą pomóc.
Trzymaj się Malutki! Zdrowiej!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiek.']pytanie: gdzie jest zakładka krewni i znajomi ?[/QUOTE]

Przepraszam za opóźnienia w odpowiedzi, nie mam kiedy czytać wszystkich postów :(

[B]Krótka instrukcja przelewu - jeśli masz PayPal i pieniądze na koncie to robisz kolejno tak:[/B]

1. Logujesz się
2. Na górze pod napisem PayPal masz menu - klikasz w zakładkę (napis)[B] 'Wyślij pieniądze'[/B]
3.Otwiera się nowe okno
4. W rubryce[B] 'na rzecz..."[/B] wpisujesz e-mail tej osoby, na której konto wpłacasz
5. w rubryce[B] 'Kwota' [/B]- wpisujesz kwotę jaką wysyłasz i walutę - jeśli nie masz złotówek, mogą być inne, ale można na koncie przekonwertować na polską walutę
[B]6. Niżej jest zakładka krewni / znajomi - klikasz to i zaznaczasz 'Inne' albo "Prezent"[/B]
7. w polu [B]'Wiadomość'[/B] (na dole) możesz wpisać że to dla Kuby i podać swoje imie i nazwisko, nick, adres - cokolwiek, jakiś tekst - ale nie musisz
8. Zatwierdzasz wpłatę klikając [B]"Wyślij pieniądze'[/B] i to wszystko

Na maila dostajesz powiadomienie, że pieniądze przelane :)
Odbiorca tez dostaje na maila powiadomienie o wpływie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='memory']Rozmawiałam z Panią Elą - konta prywatnie założyć nie może, bo nie wolno jej zbierać datków na prywatne.
To chyba zresztą jest zrozumiała.
Czy założą jako fundacja - nie wiem.

Zdaję sobie sprawę, że za dzień-dwa wydarzenie - czyli tragedia tego psa - spowszednieje i wtedy o darczyńców będzie trudniej.
Ludzie najchętniej wspomagają datkami pod wpływem emocji, na bieżąco.
Tym samym sądzę, że czas w zbieraniu pieniędzy odgrywa dużą rolę.

[B]Nie wycofuję się z raz podjętego zobowiązania.[/B]

Nie jestem jednak pewna, czy za jakiś czas nie spotkam się z zarzutem, że nie rozliczam się na bieżąco.
Dopóki to robię, jest ok i nikt nie ma zastrzeżeń :)
Znam życie, wolałabym sobie oszczędzić wszelkich podejrzeń i insynuacji.
Ponadto za przelew z Paypal na polskie konto być może będzie jakaś opłata manipulacyjna i kwota ogólna o nią zmaleje.
Jesteś pewna, że każdy to zrozumie?

Ktoś musiałby powiedzieć też o tym na FB i przekazać tu komentarze.[/QUOTE]Doskonale Cię rozumiem ,bo w rozmowie p.Ela miała takie same obawy.Już musiałam na fb odpisywac jakimś niewiernym Tomaszom,że nikt ani Kuby,ani zadnego innego zwierzaka ze złotówki nawet nie zamierza okradać.

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ korzystam z netu w komórce mam wyłączone wyświetlanie zdjęć, ale dzisiaj miałam możliwość wejść na wątek z komputera, to co zobaczyłam te zdjęcie...w chwili kiedy to zobaczyłam mld mogłam oddychać czułam tak okropny ból przeszywający moje ciało. Do tej pory nie mogę się z telm otrząsnąć, nie mogę dojść do siebie. To wszystko co dzieje się wokół. To co takie stwory robią zwierzakom to... brak mi słów poprostu.
Ale po tym co czytałam tutaj i na FB wiem że będzie dobrze, że kochany Kubuś wyjdzie z tego. Po wyleczeniu musi się znaleźć tak wspaniały dom jaki znalazł inny psiak o którym może ktoś z Was słyszał Zafirek. Muszą to być ludzie odpowiedzialni, mający ogrome serca dla zwierząt, ludzie którzy szanują życie każdego stworzenia, ludzie którzy docenią Kubusia i otoczą go troskliwa opieką już NA ZAWSZE.
Jak dobrze że jesteście dzięki Wam mogę jeszcze wytrzymać to wszystko, świadomość, że tyle jest ludzi którym tak bardzo zależy na zwierzętach bardzo mi pomaga,
Muszę przyznać się do jednego jestem osoba bardzo wrażliwa(niektórzy twierdzą że nadwrażliwa) i bardzo wszystkie takie i podobne dot. Ludzi i Zwierząt wydarzenia bardzo przeżywam. Czasami jest to bardzo trudne i są ciężkie są to chwilę.
Dziękuję Wam że jesteście bo pomagacie Kubusiowi i innym ale także i mnie swoją obecnością i działaniem.
*
KUBUSIU TRZYMAJ SIĘ KOCHANY PSIACZKU !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Tak myślałam;), odzew ogromny, koniecznie w takiej sytuacji trzeba poprosić Fundację o założenia konta na PayPal
A czy do tego czasu jesteś w stanie udostępniać konto?
Wszyscy którzy mają konto na PayPal, mają też świadomość, że przesyłanie pieniędzy trwa kilka dni. Nikt nie może mieć pretensji, że nie masz z czego zakładać.[/QUOTE]Pani Ela ma już dotpaya wyśle mi linka i trzeba będzie przekierowywać te wpłaty.

[quote name='Iljova']Ponieważ korzystam z netu w komórce mam wyłączone wyświetlanie zdjęć, ale dzisiaj miałam możliwość wejść na wątek z komputera, to co zobaczyłam te zdjęcie...w chwili kiedy to zobaczyłam mld mogłam oddychać czułam tak okropny ból przeszywający moje ciało. Do tej pory nie mogę się z telm otrząsnąć, nie mogę dojść do siebie. To wszystko co dzieje się wokół. To co takie stwory robią zwierzakom to... brak mi słów poprostu.
Ale po tym co czytałam tutaj i na FB wiem że będzie dobrze, że kochany Kubuś wyjdzie z tego. Po wyleczeniu musi się znaleźć tak wspaniały dom jaki znalazł inny psiak o którym może ktoś z Was słyszał Zafirek. Muszą to być ludzie odpowiedzialni, mający ogrome serca dla zwierząt, ludzie którzy szanują życie każdego stworzenia, ludzie którzy docenią Kubusia i otoczą go troskliwa opieką już NA ZAWSZE.
Jak dobrze że jesteście dzięki Wam mogę jeszcze wytrzymać to wszystko, świadomość, że tyle jest ludzi którym tak bardzo zależy na zwierzętach bardzo mi pomaga,
Muszę przyznać się do jednego jestem osoba bardzo wrażliwa(niektórzy twierdzą że nadwrażliwa) i bardzo wszystkie takie i podobne dot. Ludzi i Zwierząt wydarzenia bardzo przeżywam. Czasami jest to bardzo trudne i są ciężkie są to chwilę.
Dziękuję Wam że jesteście bo pomagacie Kubusiowi i innym ale także i mnie swoją obecnością i działaniem.
*
KUBUSIU TRZYMAJ SIĘ KOCHANY PSIACZKU !!!!!![/QUOTE]Piekny post,dziekujemy za wsparcie

Link to comment
Share on other sites

[B]Doszły następne wpłaty na PayPal:[/B]

30,00 zł - Joanna K
200,00 zł - Agnieszka S
20,00 zł - Krzysztof T
56,54 zł - Katarzyna L
50,00 zł - Michał S
89,65 zł - Jerzy Bazyli G
70,00 zł - Bianca J
50,00 zł - Maciej J

Przemyślałam. Chyba faktycznie lepiej podawać także nazwiska, bo inicjały mogą się powtarzać, a ofiarodawcy raczej nie mają powodu się ukrywać?
Tyle, że człowiek wciąż pod presją o ochronie danych osobowych :(
Podaję, ale będą zastrzeżenia - edytuję.
I przepraszam, że nie zliczam kwoty - czasu nie mam tak wiele, a kwota ogólna wciąż się zmienia

[B]Aktualizacja wszystkich wpłat na PayPal:[/B]

strona 19, post #462

Do wglądu wszystkie screeny z dotychczasowych wpłat na konto fundacji

[URL]http://img143.imageshack.us/img143/2720/paypalwplatydlakuby.jpg[/URL]
[URL]http://img263.imageshack.us/img263/7...tydlakuby2.jpg[/URL]
[URL]http://img35.imageshack.us/img35/295...tydlakuby3.jpg[/URL]
[URL]http://img694.imageshack.us/img694/5056/paypalwplatydlakuby5.jpg[/URL]
[URL]http://img211.imageshack.us/img211/2037/paypalwplatydlakuby6.jpg[/URL]
[URL]http://img827.imageshack.us/img827/2774/paypalwplatydlakuby7.jpg[/URL]
[URL]http://img153.imageshack.us/img153/6392/paypalwplatydlakuby4.jpg[/URL]
[URL]http://img402.imageshack.us/img402/8453/paypalwplatydlakuby8.jpg[/URL]

Nie zrobiłam dwóch ostatnich wpłat na konto fundacji na kwotę 70 i 50 zł - zabrakło mi złotówek na polskim koncie.
Może coś wymyślę.
I muszę sprawdzić, czy przypadkiem przelew na polskie konto powyżej 500 zł nie jest już zwolniony z opłaty manipulacyjnej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Zaraz uzupelnie fb, ja naprawde tez jem, spie i pracuje;)[/QUOTE]

A ja się zastanawiałam dzisiaj kiedy Ty śpisz i czy wogóle masz na to czas przy Twojej aktywności np na dogo i jeszcze FB ??? Bo domyślałam się że nie siedzisz w domu. Oprócz pracy masz pewnie inne zajęcia. Jeść to chyba jesz w biegu?

Link to comment
Share on other sites

A ja właśnie edytowałam post, bo doszła nowa wpłata i podałam linki do screen'ów

[quote name='Olena84']Odpowiedzialam zebys podawala, ale tez posty mi przeskakuja:(. Ale wlasnie w tym skreenie mi sie pojailo czarne zamazane pole:(.[/QUOTE]

Jedno pole MA BYĆ CZARNE :)
To jest pole, na którym miałam swój własny wpływ - zasilałam własne konto z innego - tez własnego - a to nie jest do publicznej wiadomości, wiec zamazałam na czarno :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova']A ja się zastanawiałam dzisiaj kiedy Ty śpisz i czy wogóle masz na to czas przy Twojej aktywności np na dogo i jeszcze FB ??? Bo domyślałam się że nie siedzisz w domu. Oprócz pracy masz pewnie inne zajęcia. Jeść to chyba jesz w biegu?[/QUOTE]Ja podejrzewam,że ona to jakiś cyborg:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova']A ja się zastanawiałam dzisiaj kiedy Ty śpisz i czy wogóle masz na to czas przy Twojej aktywności np na dogo i jeszcze FB ??? Bo domyślałam się że nie siedzisz w domu. Oprócz pracy masz pewnie inne zajęcia. Jeść to chyba jesz w biegu?[/QUOTE]

Kochana od tego weekendu pracuje tez w weekend, czyli 7 dni w tygodniu wstawanie o 6 - zaplacze sie. No wlasnie, tam ciagle cos sie dzieje i juz czuje sie winna ze o 3 mnie na fb nie ma, a dzis mi sie snilo "ktos ktos i 21 innych uzytkownikow udostepnilo link" - juz chyba wariuje

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][LEFT][FONT=lucida grande][B][URL="http://www.facebook.com/mdtagency"]Mdt-Agency Poland[/URL][/B]
Witamy

Agencja MDT postanowila wesprzec akcje pomocy dla Kuby , umieściliśmy na stronie swojego eventu [URL]http://www.facebook.com/sfmdt[/URL] gdzie mamy blisko 8400 fanów informacje. Mamy nadzieje ze Kuba wyjdzie z tego ![/FONT][/LEFT][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Kochana od tego weekendu pracuje tez w weekend, czyli 7 dni w tygodniu wstawanie o 6 - zaplacze sie. No wlasnie, tam ciagle cos sie dzieje i juz czuje sie winna ze o 3 mnie na fb nie ma, a dzis mi sie snilo "ktos ktos i 21 innych uzytkownikow udostepnilo link" - juz chyba wariuje[/QUOTE]

Oj oj wspolczujemy kochana...ale coz takie życie. Mnie tu nie było parę godzin...i już kilka stron do czytania. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...