Jump to content
Dogomania

Podpalony Kubuś na zawsze w bezpiecznej przystani - zostaje z Panią Doktor


Selenga

Recommended Posts

[quote name='salo']Mnie się wydaje tylko, czy on był w tym kojcu dodatkowo na łańcuchu jeszcze uwiązany ???!![/QUOTE]Tak oprócz kojca był jeszcze na łańcuchu.Właśnie dlatego ciężko mu było uciec przed płomieniami,podejrzewam,ze sprawcy doskonale o tym wiedzieli.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie, Kubuś był w kojcu i jeszcze dodatkowo na łańcuchu.....Po jaką ch...ę on w tym kojcu gdzieś na łące, odludziu...był na łańcuchu, taka szkapina, chudzielec i kochany, łagodny psiak.....Jejku, jego wlaścicieli też bym uczepiła na tym łańcuchu w kojcu...I czego on tam pilnował w tym rozwalającym się kojcu? .....
Ulka18, na dogo już nie takie przypadki były wyprowadzone na prostą i do lepszego w końcu życia.A psiak ma ogromną wolę życia, to jak mu nie pomóc i nie ulżyć w tak potwornym cierpieniu.
Dobrze by było, aby ktoś z fundacji lub za jej zgodą zrobił zdjęcia obecnego stanu Kubusia, aby można było zobaczyć postęp w leczeniu ran kubusiowych.Należy się to wszystkim zainteresowanym losem Kubusia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']No właśnie, Kubuś był w kojcu i jeszcze dodatkowo na łańcuchu.....Po jaką ch...ę on w tym kojcu gdzieś na łące, odludziu...był na łańcuchu, taka szkapina, chudzielec i kochany, łagodny psiak.....Jejku, jego wlaścicieli też bym uczepiła na tym łańcuchu w kojcu...I czego on tam pilnował w tym rozwalającym się kojcu? .....
Ulka18, na dogo już nie takie przypadki były wyprowadzone na prostą i do lepszego w końcu życia.A psiak ma ogromną wolę życia, to jak mu nie pomóc i nie ulżyć w tak potwornym cierpieniu.
Dobrze by było, aby ktoś z fundacji lub za jej zgodą zrobił zdjęcia obecnego stanu Kubusia, aby można było zobaczyć postęp w leczeniu ran kubusiowych.Należy się to wszystkim zainteresowanym losem Kubusia.[/QUOTE]Najprawdopodobniej jutro juz będę miała fotki Kuby z kliniki ostatnia fotka Kuby przed wyjazdem do wrocławia to ta : [IMG]http://i52.tinypic.com/30ur5p1.jpg[/IMG][SIZE=2]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']Czy ten 70 letni właściciel Kubusia po zakończonym leczeniu wyrazi zgodę na oddanie go ? Przecież on tam wrócić nie może!!![/QUOTE]


no raczej nie wróci
ale po leczeniu będziemy mu szukać nowego domku wspólnie z Fundacją tylko jedna rzecz trzeba poprosić Pania Ele żeby w imieniu Fundacji poprosiła tego Pana by nie brał następnego psa tym bardziej nie do takich kojców!!!!

Link to comment
Share on other sites

Podejrzewam,że będziemy szukać Kubie nowego domu.On tam wrócić nie moze.Chocby nie wiem co .


[quote name='fanta33']no raczej nie wróci
ale po leczeniu będziemy mu szukać nowego domku wspólnie z Fundacją tylko jedna rzecz trzeba poprosić Pania Ele żeby w imieniu Fundacji poprosiła tego Pana by nie brał następnego psa tym bardziej nie do takich kojców!!!![/QUOTE]
Pani Ela na pewno go juz uswiadamiała.Rozmawiała z nim ,bo mi mówiła,ze był strasznie zdziwiony,że sa wogóle kliniki dla psów

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Moje posty jakos dziwnie przeskakuja... spytalam jak u niego ze wzrokiem?[/QUOTE]Jutro zadzwonię i się dowiem,dzisiaj już nie chcę zawracać p.Eli głowy.Wczesniej pisałam do niej sms o facebooku,nie dzwoniłam,bo spała od wczoraj tylko 2 godz.więc pomyslałam,ze zadryndam jutro

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fanta33']dziewczynki do łóżek;) żebyście miały siłę na dalszą pomoc jutro
dziękujemy Ci Martusia za info;) czekamy jutro na dalsze wieści
dobranoc kochani[/QUOTE] Świeta racja:)Już mnie łeb od tego kompa boli.Dobranoc wszystkim,dobranoc Kuba.Trzymajcie się dziewczyny :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...