Jump to content
Dogomania

Podpalony Kubuś na zawsze w bezpiecznej przystani - zostaje z Panią Doktor


Selenga

Recommended Posts

[quote name='epe']Super wieści;) Kubuś ma domek, wygląda dobrze - myślę,ze dla niego to idealny dom, zawsze będzie miał fachową pomoc "pańci" w razie złego samopoczucia:razz:
Dlaczego wątek ma być zamykany?:crazyeye:
Przecież powinny być jakieś wieści od czasu do czasu,jak tam nasz Kubuś się czuje i sprawuje?
Czy to raczej nie wchodzi w grę? Rozumiem,ze domek czasu mieć nie będzie, ale jest taki zwyczaj,że osoby,które dały psa do DS, czasem piszą na wątku co słychać, a nawet fotki z DS wstawiają:razz:[/QUOTE]Tak epe, tez tak myślałam,że jest.
ale chyba nie na tym wątku i nie w przypadku Kubusia.
To specyficzny psiak i specyficzny wątek jak i specyficzne traktowanie osób zainteresowanych losem psiaka.
Selenga zapowiedziala,ze wraz z adopcją Kuby zamyka wątek.
My możemy się tylko dostosować:(

Link to comment
Share on other sites

Kazikowa:loveu::loveu:, w sprawie adopcji Kubusia, odezwę się do Ciebie na mail.

A tymczasem, ponieważ Krakowianki zapomniały o naszym hymnie, dedykuję go wszystkim, którzy myślą:loveu::loveu::

[CENTER][SIZE=3][COLOR=#666666][FONT=&quot][COLOR=red]...Nie przenoście nam stolicy do Krakowa
chociaż tak lubicie wracać do symboli
bo się zaraz tutaj zjawią
butne miny święte słowa
[B][SIZE=4][COLOR=seagreen]i głupota która aż naprawdę boli [/COLOR][/SIZE][/B]
u nas chodzi się z księżycem w butonierce
u nas wiosną wiersze rodzą się najlepsze
i odmiennym jakby rytmem
u nas ludziom bije serce.....

[/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE][video=youtube;vyRrJIL3THs]http://www.youtube.com/watch?v=vyRrJIL3THs[/video]
[SIZE=3][COLOR=#666666][FONT=&quot][COLOR=red]

[/COLOR]
[/FONT][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='epe']Super wieści;)
Dlaczego wątek ma być zamykany?:crazyeye:
Przecież powinny być jakieś wieści od czasu do czasu,jak tam nasz Kubuś się czuje i sprawuje?
Czy to raczej nie wchodzi w grę? Rozumiem,ze domek czasu mieć nie będzie, ale jest taki zwyczaj,że osoby,które dały psa do DS, czasem piszą na wątku co słychać, a nawet fotki z DS wstawiają:razz:[/QUOTE]

przecież jest blokada informacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']przecież jest blokada informacji.[/QUOTE]

Charly!
Chyba już nie??:crazyeye: Blokada była w okresie przedadopcyjnym!
Ale teraz? Czemu miała by słuzyć?:cool3: Nikt nie mówi o codziennych relacjach, ale od czasu do czasu,choćby i raz na pół roku:razz: strona która znalazła DS dla Kubusia, mogłaby krótkie info dać, a najlepiej fotkę!
Ja np. jestem ciekawa, czy z czasem zarośnie na tym pysiu, czy tak mu już zostanie?

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Verdana]Puenta[/FONT]
[FONT=Verdana]****************************************[/FONT]
[FONT=Verdana] [/FONT]
[FONT=Verdana]Ja gdy adoptowałam swoją Monię z Fundacji Emir [/FONT]
[FONT=Verdana]to chciałam się Nią chwalić przed całym światem.[/FONT]
[FONT=Verdana]Monia też miała swój wątek na „starej” dogomanii,[/FONT]
[FONT=Verdana]i ja uwielbiałam pisać [/FONT]
[FONT=Verdana](za pośrednictwem DT bo nie byłam wtedy jeszcze zalogowana)[/FONT]
[FONT=Verdana]o naszym wspólnym życiu. [/FONT]
[FONT=Verdana]Ogromnie cieszyło mnie zainteresowanie dogomaniaków moją sunią. [/FONT]
[FONT=Verdana] [/FONT]
[FONT=Verdana]To nie są wyjątkowe zjawiska na dogomanii. [/FONT]
[FONT=Verdana]Wszyscy przecież lubimy czytać wieści z nowych domów[/FONT]
[FONT=Verdana]i wiemy jaki ma to dobroczynny wpływ na zachowanie [/FONT]
[FONT=Verdana]energii i chęci do dalszej pracy.[/FONT]
[FONT=Verdana]************************************************[/FONT]
[FONT=Verdana] [/FONT]
[FONT=Verdana]Zobaczcie też jak Fundacja Emir pięknie chwali się adopcjami:[/FONT]
[FONT=Verdana][URL="http://fundacja-emir.pl/schronisko/WIESCI2011/wiescisierpien2011.htm"][COLOR=#800080]http://fundacja-emir.pl/schronisko/WIESCI2011/wiescisierpien2011.htm[/COLOR][/URL][/FONT]
[FONT=Verdana] [/FONT]
[FONT=Verdana]*************************************************************[/FONT]
[FONT=Verdana] [/FONT]
[FONT=Verdana]W tym tutaj przypadku nie ma na co liczyć.[/FONT]
[FONT=Verdana]Jedyne czym możemy się pocieszać to to, [/FONT]
[FONT=Verdana]że Kubuś będzie miał lepsze życie niż w kojcu [/FONT]
[FONT=Verdana]u swojego poprzedniego „pana”.[/FONT]
[FONT=Verdana]Tylko tyle.[/FONT]
[SIZE=3][B]Ja serca tam jakoś nie widzę - tylko czyste wyrachowanie.[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Topi'][FONT=Verdana]Puenta[/FONT]
[FONT=Verdana]****************************************[/FONT]

[FONT=Verdana]Ja gdy adoptowałam swoją Monię z Fundacji Emir [/FONT]
[FONT=Verdana]to chciałam się Nią chwalić przed całym światem.[/FONT]
[FONT=Verdana]Monia też miała swój wątek na „starej” dogomanii,[/FONT]
[FONT=Verdana]i ja uwielbiałam pisać [/FONT]
[FONT=Verdana](za pośrednictwem DT bo nie byłam wtedy jeszcze zalogowana)[/FONT]
[FONT=Verdana]o naszym wspólnym życiu. [/FONT]
[FONT=Verdana]Ogromnie cieszyło mnie zainteresowanie dogomaniaków moją sunią. [/FONT]

[FONT=Verdana]To nie są wyjątkowe zjawiska na dogomanii. [/FONT]
[FONT=Verdana]Wszyscy przecież lubimy czytać wieści z nowych domów[/FONT]
[FONT=Verdana]i wiemy jaki ma to dobroczynny wpływ na zachowanie [/FONT]
[FONT=Verdana]energii i chęci do dalszej pracy.[/FONT]
[FONT=Verdana]************************************************[/FONT]

[FONT=Verdana]Zobaczcie też jak Fundacja Emir pięknie chwali się adopcjami:[/FONT]
[FONT=Verdana][URL="http://fundacja-emir.pl/schronisko/WIESCI2011/wiescisierpien2011.htm"][COLOR=#800080]http://fundacja-emir.pl/schronisko/WIESCI2011/wiescisierpien2011.htm[/COLOR][/URL][/FONT]

[FONT=Verdana]*************************************************************[/FONT]

[FONT=Verdana]W tym tutaj przypadku nie ma na co liczyć.[/FONT]
[FONT=Verdana]Jedyne czym możemy się pocieszać to to, [/FONT]
[FONT=Verdana]że Kubuś będzie miał lepsze życie niż w kojcu [/FONT]
[FONT=Verdana]u swojego poprzedniego „pana”.[/FONT]
[FONT=Verdana]Tylko tyle.[/FONT]
[SIZE=3][B]Ja serca tam jakoś nie widzę - tylko czyste wyrachowanie.[/B][/SIZE][/QUOTE]

[quote name='Selenga']

Znowu przypisujesz dogomanii znacznie większe znaczenie niż ona ma w realu. Informacje były obiecane na facebooku znacznie wcześniej niż się na dogo zaczęła kolejna zadyma. I jak znam p. Elżbietę to nie zadyma na dogomanii spowodowała ich podanie, gdyby to tylko o dogomanię chodziło, to raczej skutek byłby dokładnie odwrotny.

Podrzucanie kolejnych insynuacji jakoś mnie na tym wątku nie zaskoczyło również. Przecież nikt chyba nie ma już wątpliwości, że nie o Kubę w tym wszystkim chodziło. [FONT=Arial Black]Tylko nie bardzo wiem kto tym razem ma być obiektem ataku? Klinika? Pani doktor Niedzielska?[/FONT] Czy dalej się będzie wmawiało coś fundacji?
[/QUOTE]

Pani doktor Niedzielska...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='epe']
Dlaczego wątek ma być zamykany?:crazyeye:
Przecież powinny być jakieś wieści od czasu do czasu,jak tam nasz Kubuś się czuje i sprawuje?
Czy to raczej nie wchodzi w grę? Rozumiem,ze domek czasu mieć nie będzie, ale jest taki zwyczaj,że osoby,które dały psa do DS, czasem piszą na wątku co słychać, a nawet fotki z DS wstawiają:razz:[/QUOTE]
epe, napisałaś, że osoby, które [B]dały psa do DS[/B] czasem piszą na wątku co słychać
masz rację - pod jednym warunkiem, że te osoby są na dogomanii.

Kuba [B]NIE JEST[/B] dogomaniackim psem, to nie jest nasz Kubuś - to jest Kubuś, któremu w miarę swoich możliwości pomogliśmy, ale opiekę nad nim sprawuje niezależna organizacja, która dokładnie tak samo jak Emir, Ostatnia Szansa czy kilkadziesiąt innych zajmuje się opieką nad zwierzakami i robi to po swojemu nie zwracając uwagi na zdanie dogomaniaków.
Żadna osoba z dogomaniii [B]NIE BYŁA i NIE JEST[/B] zaangażowana w opiekę nad tym psem, nawet masuimi, która podjęła współpracę z Fundacją po zadymach na tym wątku,
Żadna osoba z dogomanii nie uczestniczyła w przekazaniu psa do DS, nikt nikogo z nas o zdanie na ten temat nie pytał i nawet informację o adopcji trudno było zdobyć.
Kto Twoim zdaniem ma zdobywać informacje z DS Kuby skoro stroną wyadoptowującą jest Fundacja Mrunio, a fundacja nie chce mieć nic wspólnego z dogomanią?
[B]Podejmiesz się tego?[/B]
Ja się nie podejmę, bo nie wiem dlaczego ktoś miałby mi udzielać informacji na temat swojego psa, skoro ja nie jestem wogóle stroną w tej sprawie. Na dodatek p. dr Niedzielska zabroniła udzielania informacji innym osobom z kliniki. Ma prawo - to jej pies. Czy nam się to podoba czy nie, przyszłość Kuby jest sprawą między Fundacją Mrunio a p.dr Niedzielską. Obie strony mogą się tą adopcją chwalić gdzie chcą, mogą się nią nie chwalić wogóle, to jest ich wybór i nikomu nic do tego - żyjemy w wolnym kraju a[B] dogomania NIE JEST żadnym organem kontrolnym dla kogokolwiek[/B].

[quote][SIZE=3][B]a serca tam jakoś nie widzę - tylko czyste wyrachowanie.[/B][/SIZE][/quote][SIZE=3]Nie no pewnie, jakie serce? Dla psa którego się ratowało przez pół roku spod łopaty i to praktycznie za frajer? wyrachowanie w czystej postaci...
Myślę, że moja babcia jednak miała rację - każdy sądzi według siebie... [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Selenga!
Litości!! Ja nie chcę i nie jestem organem kontrolnym!!!
Chciałabym tylko czasem zobaczyć fotkę Kubusia, czy pysio mu zarósł itp.
Mam nadzieję,że Fundacja wstawi coś w takim razie na FB, skoro tam się tak rozpisuje o swoich podopiecznych?:cool3:
Proszę ich o to;)
Po co te wszystkie "wstawki", że skoro już pies wyleczony i ma DS - co wiąże się z brakiem datków na niego:cool3: - to niech teraz osoby zainteresowane psem się odczepią:cool3:
Nas miłośników zwierząt naprawdę bezinteresownie ciekawią dalsze losy wyadoptowanych psiaków - ja przynajmniej czytam wątki, cieszę się gdy widzę uśmiech psa wreszcie szczęśliwego i płaczę,gdy coś nie tak - już tyle historii psiaków w sercu noszę!

Link to comment
Share on other sites

No dobrze ale KOGO o to prosisz w tym miejscu???
P. dr Niedzielską która psa adoptowała? Nie ma jej na dogomanii
P. Elżbietę Śmigielski z Mrunio, która psa "oddała do DS"? Nie ma jej na dogomanii i nie chce mieć z dogomanią nic wspólnego
Mnie? Ja jestem obcym człowiekiem, który psa na oczy nie widział i ani z fundacją ani z p. dr Niedzielska nie ma nic wspólnego - NIE PODEJMUJĘ SIĘ.
Oczywiście, że wszyscy chcielibyśmy jeszcze przez długie lata wiedzieć co u Kuby słychać. Jeśli podejmiesz się zdobywać te informacje na pewno wszyscy będziemy ci bardzo, bardzo wdzięczni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='epe']Myślisz,że mi się uda? Ja zawsze próbuję, abym potem nie miała sobie nic do zarzucenia,że nie zrobiłam wszystkiego, co można było:razz:
Przecież Fundacja nie gryzie:evil_lol:[/QUOTE]
No to szczerze życzę powodzenia :D
Jak byłam w Twoim wieku to też tak miałam, ale teraz już zdrowie nie to - jak się zdenerwuję, to mi ciśnienie niebezpiecznie skacze :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']No to szczerze życzę powodzenia :D
Jak byłam w Twoim wieku to też tak miałam, ale teraz już zdrowie nie to - jak się zdenerwuję, to mi ciśnienie niebezpiecznie skacze :)[/QUOTE]

wiesz, ale epe nie jest "siksą", jesteście chyba w podobnym wieku ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']No dobrze ale KOGO o to prosisz w tym miejscu???
P. dr Niedzielską która psa adoptowała? Nie ma jej na dogomanii
P. Elżbietę Śmigielski z Mrunio, która psa "oddała do DS"? Nie ma jej na dogomanii i nie chce mieć z dogomanią nic wspólnego
Mnie? Ja jestem obcym człowiekiem, który psa na oczy nie widział i ani z fundacją ani z p. dr Niedzielska nie ma nic wspólnego - NIE PODEJMUJĘ SIĘ.
Oczywiście, że wszyscy chcielibyśmy jeszcze przez długie lata wiedzieć co u Kuby słychać. Jeśli podejmiesz się zdobywać te informacje na pewno wszyscy będziemy ci bardzo, bardzo wdzięczni.[/QUOTE]
Jak możesz pisać,że nie masz nic wspólnego z fundacją.A nie wystarczy fakt,że zbierałaś dla nich pieniądze,robiłaś allegro cegiełkowe,podjęłaś się prowadzić wątek - i teraz mówisz,żew nie masz z nimi nic wspólnego?
To też nie jest normalne!Czyli nie bardzo cię ten pies interesował i nadal nie interesuje.To kim ty jesteś na tym wątku i jaką rolę spełniasz?Bo nie bardzo rozumiem!Jesteś bierna!To korona ci z głowy spadnie jak zadzwonisz do pani Niedzielskiej i poprosisz o nowe zdjęcia itp?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']wiesz, ale epe nie jest "siksą", jesteście chyba w podobnym wieku ;)[/QUOTE]
Na prawdę??? Też się wybiera na emeryturę???
To przepraszam :) Na prawdę myślałam, że jest sporo młodsza, nie nastolatka, ale tak o połowę mniej ode mnie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']No to szczerze życzę powodzenia :D
Jak byłam w Twoim wieku to też tak miałam, ale teraz już zdrowie nie to - jak się zdenerwuję, to mi ciśnienie niebezpiecznie skacze :)[/QUOTE]

UBAWIŁAŚ MNIE Selenga !!!!
Muszę spróbowac napisac podobnie jak epe. Może mnie sie też dostanie????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata Balu']UBAWIŁAŚ MNIE Selenga !!!!
Muszę spróbowac napisac podobnie jak epe. Może mnie sie też dostanie????[/QUOTE]
Dlaczego dostanie???
Napisałam szczerą prawdę. Co prawda rzeczywiście nie wiem w jakim wieku jest epe, ale jeszcze 10 lat temu też miałam taką energię i też nie było dla mnie rzeczy niemożliwych.
Teraz już tak nie mam, jak się ma skoki ciśnienia do 230/180 to się człowiek zaczyna zastanawiać czy warto ryzykować wylew.
I wierz mi - nie ma w tym nic śmiesznego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']No dobrze ale KOGO o to prosisz w tym miejscu???
P. dr Niedzielską która psa adoptowała? Nie ma jej na dogomanii
P. Elżbietę Śmigielski z Mrunio, która psa "oddała do DS"? Nie ma jej na dogomanii i nie chce mieć z dogomanią nic wspólnego
Mnie? Ja jestem obcym człowiekiem, który psa na oczy nie widział i ani z fundacją ani z p. dr Niedzielska nie ma nic wspólnego - NIE PODEJMUJĘ SIĘ.
Oczywiście, że wszyscy chcielibyśmy jeszcze przez długie lata wiedzieć co u Kuby słychać. Jeśli podejmiesz się zdobywać te informacje na pewno wszyscy będziemy ci bardzo, bardzo wdzięczni.[/QUOTE]

czasem trudno zachować zimną krew...

" z dogomanią nie chce mieć nic wspólnego"....

a zebrane przez dogomanię pieniądze? nie śmierdzą, tak? czy to może jest właśnie to "nic" ?

na niektóre wątki moich "dogo-tymczasów" już nikt nie zagląda, a jeśli, to nic nie pisze, ale ja wciąż, pomimo[B] bezpłatnego[/B] ich tymczasowania piszę tam, jak pieski się miewają i zdjęcia też wrzucam..... [U][B]ze zwykłego szacunku do ludzi, do dogomaniaków [/B][/U]( choć już nie uważam, że to forum-ideał)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga'][B]Wiesz, ja tak mam z natury, że ZAWSZE zastanawiam się jak dana sytuacja może wyglądać oczami innych zainteresowanych, nie tylko moimi. To się chyba empatia nazywa. I dotyczy to w takim samym stopniu ludzi jak i zwierząt, nie tylko Kuby[/B]........ [/QUOTE]


Piękne hasełko Selego, szkoda, że to tylko puste słowa.
Własnymi rękami, na dogo nabijasz kabzę Fundacji, która ma dogo w szanownym poważaniu i nic złego w tym nie widzisz.
To jest szczytowe osiągnięcie, empatia;) i oczywiście nie ma nic wspólnego z hipokryzją.
Dlaczego nie? Zawsze się znajdą frajerzy, którzy dadzą się nabrać.

A to hasełko, to zapewne Twoje motto przewodnie;) przy dyskusji na tym wątku:

[quote name='Selenga']

[B] Ja mam swoje zdanie na ten temat i tego będę się trzymać. Ale na pewno nie będę zmuszała wszystkich na około, żeby podzielali moje zdanie. [/B]
[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']
" z dogomanią nie chce mieć nic wspólnego"....
a zebrane przez dogomanię pieniądze? nie śmierdzą, tak? czy to może jest właśnie to "nic" ?[/QUOTE]
Problem w tym, że nie wiadomo czy i ile pieniędzy na dogomanii zostało zebranych - w przelewach nie było danych, które pozwoliłyby dogomaniackie wpłaty zlokalizować. To, że nie było takich danych zostało tu potwierdzone przez osoby, które zapomniały wpisać choćby nick z dogomanii.
Z allegro zostało zebrane ponad 20 tys. Z innych źródeł było kilkakrotnie więcej. Ale tylko na dogomanii jest krzyk i żądanie "szacunku dla darczyńców" - na dogomanii na której WOLONTARIUSZE pomagają psom z własnej i nieprzymuszonej woli i gdzie dobro psa liczy się ponoć ponad wszystko. Jak widać nie dla wszystkich, niektórzy żądają dla siebie prawa do ingerowania w działanie fundacji i jeśli tego nie dostaną, to są gotowi opluć każdego.


[quote]na niektóre wątki moich "dogo-tymczasów" już nikt nie zagląda, a jeśli, to nic nie pisze, ale ja wciąż, pomimo[B] bezpłatnego[/B] ich tymczasowania piszę tam, jak pieski się miewają i zdjęcia też wrzucam..... [U][B]ze zwykłego szacunku do ludzi, do dogomaniaków [/B][/U]( choć już nie uważam, że to forum-ideał)[/quote]I oczywiście to NIE SĄ psy które trafiły do Ciebie z dogomanii, to NIE SĄ dogomaniackie psy - powierzyła je Twojej opiece jakaś fundacja, ale ty dzielnie piszesz o tych fundacyjnych psach na dogomanii
Chwała Ci za to :)

Link to comment
Share on other sites

Selengo po tym co tu napisałaś, to nie wiem czego ci życzyć,szybkiej emerytury,tej na Dogo też, czy wyższego ciśnienia.
Jak możesz być tak bezczelna i tak bezczelnie kłamać?Co za język?Kto na kogo pluje?Ty nie wiesz czy na Dogo były zbierane pieniądze?TY JE ZBIERAŁAŚ,co jest napisane w pierwszym poście i o to były awantury,bo celowo nie ujawniałaś wpłat!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']no to seniorki do dziela ,wezcie kalasznik i wymuszajcie pod grozba zdjecia,albo zabawcie sie dedyktywow ,to fajne zajecie dla seniorow;).[/QUOTE]


a ja bym chciała Cię uściskać za mojego podopiecznego z mojego rewiru:multi:Thomasa
jutro wielki dzień :multi: Mrunio rusza pełną parą;) na pohybel takim, którzy nigdy nie wyjdą z bagna:evil_lol: jak wyżej widać

Link to comment
Share on other sites

Ach sliczne dziewczyny,podlotki,kochanki,zony,emerytki ,babcie czy nie na darmo marnujecie czas na plodzenie postow ,ktore nic odkrywczego nie wnosza, i tak nic nie zmiena w zyciu Kubusia,ktory szkoda ,ze nie czyta waszych postow.Bo nie wiem czy by plakal czy moze by pekal od smiechu,a te wloski co mu wyrosly ,wyrastaja stanely by deba.Proponuje wezcie swoje psy i idzcie na spacer zeby sie dotlenic.Moze szczesliwy Kubus jest tez na spacerku ze swoja opiekunka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masuimi33']a ja bym chciała Cię uściskać za mojego podopiecznego z mojego rewiru:multi:Thomasa
jutro wielki dzień :multi: Mrunio rusza pełną parą;) na pohybel takim, którzy nigdy nie wyjdą z bagna:evil_lol: jak wyżej
widać[/QUOTE]
xxxx52 siedzi w bagnie?Na pohybel emerytkom?Co ty wypisujesz?Narąbałaś się?Kto za to pójdzie siedzieć?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...