Jump to content
Dogomania

Amstaffy i bulle do adopcji we Wrocławiu


diuna_wro

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='rutta'][IMG]http://images45.fotosik.pl/985/985e9d612ee80319gen.jpg[/IMG]

[IMG]http://images45.fotosik.pl/985/82d3286da48e9f35gen.jpg[/IMG]

Jeden ze szczeniaków - suczka - została adoptowana w niedzielę. Na pierwszym zdjęciu chłopaczek, rozbrykany młodzieniec :)[/QUOTE]

jak bylam z basterem na spacerze( samiec) zauwazylam ze na brzuszku ma guzka.... coz to takiego???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rutta']powinnam napisać "troskliwy". Nie miał nawet na tyle odwagi, żeby wejść do biura :mad:[/QUOTE]

Choc powiem ci ze z dwojga zlego lepsze to niz zostaienie psa w lesie badz przywiazanie pod sklepem:mad:
kiespko bo kiepsko ale to jakies rozwiazanie w miare rozsadne bylo.. przykro mi pisac rozsadne ale coz...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moris1001']Gabrysia była dzisiaj szczepiona i wet mnie już trzeci raz przepraszał,ze wtedy nie mógł nas przyjąć[/QUOTE]

Przeciez nic sie nie stalo:) tego samego dnia wyladowalismy w lecznicy i dostala dziewczyna antybiotyk:)
Chcialam sie zapytac jak wasze sprawy sie maja w poszukiwaniu piecha...
dalej szukacie? czy juz jakis piecho znaleziony? Bo ja osobiscie mam 10 mc pieseczka amstafa ktory szuka domu tymczasowego doelowo stalego:)

Link to comment
Share on other sites

Nie niestety nie.. to prywatna adopcja u ludzi bida a psa zauwazyla BAKSA- ania obecna jest na dogomanii..
przy zabieraniu jakiejs bidy babeczka zwrocilam sie z prosba o pomoc.. Szukamy domu. Mamy poki co dom tyczasowy dla psa ae wiadomo lepiej zeby trafil do stalego.

Diuna to dobry wybor;) no i bedzie miala fajna kolezanke;)

edit ale napisalam ze niestety ze nie w schronie:) Wlasnie dobrze bo czeka u tych ludzi znaczy sie wlascicieli na nowy domek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moris1001']No,ostateczna decyzja będzie należała do diunki i do gabrysi.Poznają się i zobaczymy co będzie.Diunce już załatwiłam szkolenie i wytargowałam 50 proc. zniżki :-)[/QUOTE]

O prosze;) no my myslimy o szkoleniu dla lusi ale poki co brak funduszy na takie przedsiewziecie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moris1001']A Lucyna powinna iść na szkolenie.Obiecałam co prawda już na operację Diunki ale i dla Lusi jakiś grosik się znajdzie.Może ktoś się dorzuci?[/QUOTE]

to w takim razie apraszam na watek mojej lucyny;)

[url]http://www.dogomania.pl/threads/187475-Mała-astka-Luka-PO-ROKU-TRACI-DOM!!/page13[/url]

i srry dziewczyny ze wa tu smiece:)

Link to comment
Share on other sites

[INDENT]przepraszam za offa, lecz bardzo proszę o pomoc dla ślepego szczeniaczka Falko, chociaz zajrzyjcie:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/209010-Ślepy-szczeniak-martwy-szczeniak.-Falko-szuka-pilnie-DT/page2"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2090...ilnie-DT/page2[/COLOR][/URL] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Witam . :)
Jestem tu nowa. Nie za bardzo wiem o co chodzi w tej stronie(ale z tego co się doczytałam jest we Wrocławiu schronisko dla psów typu amstaff) ale zalogowałam się tu ponieważ kilka miesięcy temu odeszła suczka feta ( rottweiler ) musieliśmy ją uspać z powodu parwowirozy :(
A wiec wracając do powodu mojego zalogowania chciała bym zaadoptować amstaffa nie jestem pewna ale to chyba to samo co " staffordshire bull terriera "(szczeniaka . płeć nie ma znaczenia ) szczeniaczka dla tego ze mam w domu już pieska kundelka 10 lat też ze schroniska jeszcze niegdyś na ul skarbowców, a wiem ze psy rasy amstaff nie lubią innych zwierząt ale gdy piesek będzie z nim od szczeniaka to się zaakceptują ,zależy mi żeby amstaff wyglądał jak typowy amstaff a pisze to dla tego ze koleżanka zaadoptowała ze schroniska szczenię amstaffa gdy pies dorósł wyglądał dziwnie ;/ nie wiem jak to opisać po prostu nie wyglądał jak typowy amstaff . podoba mi się ta rasa i zależy mi na psiaku, który nie będzie odbiegał od typowego wyglądu tych psów . psiaka mogę zaadoptować w połowie września jeżeli były by jakieś szczenięta proszę pisać ;D

Pozdrawiam :D!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Joaska123']Witam . :)
Jestem tu nowa. Nie za bardzo wiem o co chodzi w tej stronie(ale z tego co się doczytałam jest we Wrocławiu schronisko dla psów typu amstaff) ale zalogowałam się tu ponieważ kilka miesięcy temu odeszła suczka feta ( rottweiler ) musieliśmy ją uspać z powodu parwowirozy :(
A wiec wracając do powodu mojego zalogowania chciała bym zaadoptować amstaffa nie jestem pewna ale to chyba to samo co " staffordshire bull terriera "(szczeniaka . płeć nie ma znaczenia ) szczeniaczka dla tego ze mam w domu już pieska kundelka 10 lat też ze schroniska jeszcze niegdyś na ul skarbowców, a wiem ze psy rasy amstaff nie lubią innych zwierząt ale gdy piesek będzie z nim od szczeniaka to się zaakceptują ,zależy mi żeby amstaff wyglądał jak typowy amstaff a pisze to dla tego ze koleżanka zaadoptowała ze schroniska szczenię amstaffa gdy pies dorósł wyglądał dziwnie ;/ nie wiem jak to opisać po prostu nie wyglądał jak typowy amstaff . podoba mi się ta rasa i zależy mi na psiaku, który nie będzie odbiegał od typowego wyglądu tych psów . psiaka mogę zaadoptować w połowie września jeżeli były by jakieś szczenięta proszę pisać ;D

Pozdrawiam :D![/QUOTE]

Tutaj w tym temacie pytac sie URU DIUNY I RUTTY.
to one na codzien zajmuja sie TTB we Wroclawskim schronisku;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Joaska123']Witam . :)
Jestem tu nowa. Nie za bardzo wiem o co chodzi w tej stronie(ale z tego co się doczytałam jest we Wrocławiu schronisko dla psów typu amstaff) ale zalogowałam się tu ponieważ kilka miesięcy temu odeszła suczka feta ( rottweiler ) musieliśmy ją uspać z powodu parwowirozy :(
A wiec wracając do powodu mojego zalogowania chciała bym zaadoptować amstaffa nie jestem pewna ale to chyba to samo co " staffordshire bull terriera "(szczeniaka . płeć nie ma znaczenia ) szczeniaczka dla tego ze mam w domu już pieska kundelka 10 lat też ze schroniska jeszcze niegdyś na ul skarbowców, a wiem ze psy rasy amstaff nie lubią innych zwierząt ale gdy piesek będzie z nim od szczeniaka to się zaakceptują ,zależy mi żeby amstaff wyglądał jak typowy amstaff a pisze to dla tego ze koleżanka zaadoptowała ze schroniska szczenię amstaffa gdy pies dorósł wyglądał dziwnie ;/ nie wiem jak to opisać po prostu nie wyglądał jak typowy amstaff . podoba mi się ta rasa i zależy mi na psiaku, który nie będzie odbiegał od typowego wyglądu tych psów . psiaka mogę zaadoptować w połowie września jeżeli były by jakieś szczenięta proszę pisać ;D

Pytaj Uru lub Diuny albo Rutty.
Hmm uśpiony z powodu parvo?To szczeniak był?
Wygląd psa nie jest aż tak ważny jak jego charakter i myślę że to powinno Cię głównie interesować.Jak chcesz psa rasowego to tylko z hodowli i to prawdziwej nie pseudo.Myślę ze dziewczyny coś Ci znajda a astów jest we Wrocławiu mnóstwo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kofeina']Nie niestety nie.. to prywatna adopcja u ludzi bida a psa zauwazyla BAKSA- ania obecna jest na dogomanii..
przy zabieraniu jakiejs bidy babeczka zwrocilam sie z prosba o pomoc.. Szukamy domu. Mamy poki co dom tyczasowy dla psa ae wiadomo lepiej zeby trafil do stalego.

Diuna to dobry wybor;) no i bedzie miala fajna kolezanke;)

edit ale napisalam ze niestety ze nie w schronie:) Wlasnie dobrze bo czeka u tych ludzi znaczy sie wlascicieli na nowy domek[/QUOTE]
Umarła mi komórka a z nia część nr tel włącznie z nr do Anety od Brustuka:(Poprosiłam Dorotę z Wrocławia która jeździ do Świeradowa prawie co weekend dokarmiać bezdomne zwierzaki żeby mi ich namierzyła.Dziewczyna służy transportem.Rutta kochanie ja wyślę Ci oba nr na PW jak tylko będę je mieć.Mama Brutuska to rasowa pittka,ech jaka cudna!!!!Tato amstaff

Link to comment
Share on other sites

Z wieści schroniskowych: spacer ma zaliczony Hamas, Samir, Boho, Rodi, Graff, Aya (to ją zostawili przywiązaną do ogrodzenia schroniska) i Tygrys. Serfer0 został dziś najdłużej, jeśli lista powinna być dłuższa poproszę o update:)

[B]Z łapkami Bullinki Lary jest coraz gorzej[/B]. Dzisiaj w ogóle nie stawała na przednią lewą. Chodzenie ewidentnie sprawia jej ból. Ciągle niewykąpana. Wygląda jak siódme nieszczęście :(:(:(:( Ponoć bierze zastrzyki, jednak nie wzięto jej do izolatki. Moim zdaniem trzeba ją zabrać ze schroniska jak najszybciej, zadbać, wyleczyć opuszki, pozwolić dojść do siebie w domowych warunkach. Ona bardzo potrzebuje pomocy. Szukamy DT!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...