Jump to content
Dogomania

Amstaffy i bulle do adopcji we Wrocławiu


diuna_wro

Recommended Posts

Hej, dzwonił do mnie Pan z pytaniem o astke z krk schroniska Korę, natomiast ona nie jest sprawdzona w 100% do psów. Pan ma 10letniego asta i szuka dla niego towarzystwa, jest z Wrocławia. Macie coś do polecenia ewentualnie?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[B]Paoii, [/B]u nas są same samce, ale Ulv pare postów wcześniej zgłaszała sukę asta do natychmiastowego odebrania. Sunia mieszka z dwoma innymi psami, wiec do psów OK na pewno. Zaraz się z Ulv skontaktuję.

Ten ast wykastrowany?
Ktoś z Was na miejscu sprawdzi dom?

P.S. wieczorem będę miała nr tel faceta od suńki - zadzwonię. [B]Paoii, [/B]wyjeżdżam na 3 dni bez dostępu do internetu, podaj mi więc proszę na PW nr tel do siebie

Link to comment
Share on other sites

Kontaktowałam sie dzis z Panem,który chce zaadoptowac jakąs suczke astke ale niestety tej,o której mowa powyzej nie chce ze wzgledu na wiek i obawy,ze jego dziewczyna,ktora obecnie zajmuje sie jego psami sobie nie poradzi.
Rozmawialam tez z ludzmi ,którzy astke chca oddac. Psina ma 7 lat,nie jest sterylizowana, jest lagodna do dzieci i psów. niestety Oni jej nie chca. jutro jade ją zobaczyc, zrobie zdjecia. zatem mamy kolejną suczke,która szuka domu.

Link to comment
Share on other sites

Sunia z postu powyzej bezpieczna zostaje u rodziców swojej dotychczasowej opiekunki. z tego co sie dowiedzialam wczoraj-dbają o nią i córka zabronila im ja oddawac. wroci na wakacje z angli i bedzie zabierac suczke ze soba. Starsza Pani wie,ze musi juz teraz zaczac wyrabiac papiery na wyjazd psa. wie o polrocznej kwarantannie. Psinka podobno wychodzi z pania na spacery i jak to Pani ujeła-nie ma zle. zatem cala akcja i zamieszanie nieaktualne. bede miala na nich oko. za jakis czas zadzwonie i zapytam co i jak.

Co do naszych astów- uzupełniłam na pierwszej stronie. na wczoraj to są wszystkie nasze asty. w ten weekend są szanse na 3 adopcje ale cicho sza. trzymac kciuki i bedziemy dawac znac co sie dzieje.

Link to comment
Share on other sites

Sunia2000. psiak,o którym mówisz to sunia. dzisiaj ją zfotografowałysmy. jeszcze nic o niej nie wiemy. jutro zabieramy ją z boksu na spacer,ogledziny i wezmiemy info z biura. wydaje nam sie niesamowicie podobna do wyadoptowanej niedawno klary. zaraz wrzuce jej fotke na pierwsza strone.
Co do dzisiejszej adopcji: Demon (z chorym oczkiem) znalazl swojego ludzia!:) na prawde super Pan. Demon zostal zarezerwowany dla Tomka,który jest obecnie w trakcie przeprowadzki i psiak jeszcze troche posiedzi w klatce poniewaz w obecnym mieszkaniu jest kot co uniemozliwilo adopcje juz dzis. ale to tylko kwestia czasu. Jutro przyjezdza Pani Ania zabierac Lotosa wiec kurcze,co tu duzo gadac. dzieje sie i to dobrze sie dzieje. co do Azira. zabieramy sie za chlopaka jutro ze szkoleniowcem i powiedzmy sobie szczerze-nie wierze w jego agresje! bedziemy działac i sprawdzac.

Link to comment
Share on other sites

Marmosiu, kochana jestes! ale jak to mozesz kupic dwa?;)

Asty dzisiaj powyprowadzane,wycwiczone. Oczywiscie nie wszystkie. Graff okazal sie rewelacyjnym psem, Widac,ze był szkolony. Noga,siad,zostan-pieknie wykonuje. nakrecony na pileczke. Super psiak. bardzo adopcyjny. niebawem ruszamy z oglaszaniem.
Azir równiez zdał 'test' na 5. nie zostanie uspiony. bo nie zaobserwowalismy do tego podstaw. Bedziemy go obserwowac,cwiczyc z nim.
Po wczorajszym dniu w schronie efekty sa takie,ze Demon pojedzie do domku,jak juz pisalam. i bardzo dobrze! nalezy sie chlopakowi. Pozostaje nam jeszcze jeden Demon,ktory tez na dniach trafi na ogloszenia poniewaz jest na prawde super psem.
Doszedl dzisiaj kolejny ast. nie mamy jeszcze fotki.Duzy,kopiowane uszy,capuccino.

A teraz troche smutnych wiesci. Dzisiejsza adopcja Lotosa jednak sie nie powiodla.Lotos okazal sie super psem i nic sie w tym temacie nie zminilo. W stosunku do ludzi ok wrecz super.natomiast doszlo do pewnego glupiego spiecia na lini lotos-suczka (przy karmieniu smakolykami z reki przez 13 letnie dziecko:/ ) pomiedzy które równiez weszło małe dziecko. Lotos zwyczajnie odchłapnął sie paszcza. Nic sie nie stalo natomiast nie mozemy ryzykowac!! Lotos wraca do nas ale mam nadzieje,ze na naprawde nie dlugo. niestety takie sytuacje tez maja miejsce. wliczone w ryzyko tego co robimy. dla mnie to duza lekcja. wnioski wyciagne. jest takim samym super psem jak byl.natomiast nie bedziemy wydawac astow do domów z dziecmi. staje sie to nasza niepisana zasadą. minimalny wiek dziecka 10lat.

Na okres maja,czerwca przyapda dośc duzo imprez zewnetrznych orgaznizowanych przez fundacje 2+4 z którą wspołpracujemy wiec tez i dla Asciaków to beda mam nadzieje dobre dni gdzie beda mogly pieknie zaprezentowac sie na zewnatrz,załapac bezposredni kontakt z ludzmi.
Jestem zdolowana dzisiejszym dniem chociaz wiecej bylo w nich pozytywów. Azir i graf oraz Demon. jednak kontra w postaci lotosa powoduje niesmak.Ale nie mozna sie tutaj łamać tylko dalej konkretniej i rzetelnie walczyc o dorbro kazdego psa za kratami schroniska.

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://images40.fotosik.pl/776/bb39d40a9a0c068agen.jpg[/IMG]
Graff

[IMG]http://images45.fotosik.pl/796/124f15d46d239271gen.jpg[/IMG]
Azir


[IMG]http://images40.fotosik.pl/776/b1c42360ee854580gen.jpg[/IMG]
Demon

Chłopcy na spacerze :) To nie wszystkie pieski, które dzisiaj pobiegały. Chyba nie pominę żadnego ale był jeszcze Tygrys, Karbo i Tosiek.

Link to comment
Share on other sites

Z niedobrych wieści jeszcze to, że Karbo bardzo schudł :(
Demon to łagodny pies, pacyfista :) Bardzo się cieszę, że będzie ogłaszany. Kolejna DEMONstracja :)
Tosiek zaangażował się w zabawę piłeczką, chociaż chętniej bawił się nią na leżąco. On z kolei przybrał na wadze, będziemy biegać z Grubym Antkiem :)

Ja również mocno trzymam kciuki za Lotosa!

Link to comment
Share on other sites

Kana, mamy sporo zdjec. chociaz wlasciwie... wiekszosc psów,ktore mamy na zdjeciach ma juz swoj domeczek. tych schroniskowych nowych mamy z wczoraj troche:grafa,azira. w przyszly weekend zatem bedzie pewnie nowe focenie. a jesli chodzi o te ktorych juz nie mam to wlasciwie lincz do astow na picase moge podac [URL]http://picasaweb.google.com/neoption[/URL]

nie ma ich tam teraz za wiele ale zawsze cos.

Link to comment
Share on other sites

Uru, jesteś pewna, że tak publicznie udostępniasz link do swojego picassa? Może prześlij Kanie na PW

A tu Demon ze swoim przyszłym człowiekiem
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_or9e03hE3yQ/TaCg6oRrUqI/AAAAAAAAJkE/hNiEoCyRDtc/s576/DSC03613.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Bros, gadam sobie z tym psem od jakiegoś czasu, ale nie jest chętny do towarzystwa. Boi się, przynajmniej przez kraty. Ostatnio karmiłam go z ręki, zachowywał się bardzo niepewnie. Umaszczenie ma wilczaka.

a tu mój nowy faworyt z grupy ast - GRAFF
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/796/4610d6058137b624.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

nie wiem karolinko co to za psiak. jest faktycznie kolo astow rozszczekany.
Diunko, zobacz co zrobilam z picasa.publicznie tylko psiska schroniskowe udostepnilam wiec juz nie bedzie kloptu z wklejaniem zdjec godzianmi. beda linki do picasy i wsio!

Link to comment
Share on other sites

Czy jakiś zmotoryzowany wujek albo cioteczka jeżdżący do schronu, mieliby po drodze ul. Hauke-Bosaka (XIII LO)??? W bibliotece szkolnej są do odebrania całe stosy gazet (czytałam, że potrzebne w schronie chyba dla kotów). A tam jest cały rocznik, albo i więcej GW. Sprawa jest dość pilna, bo 20kwietnia musza tam zrobić porządek i chcą wyrzucić....

juz się znalazła ciocia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marmosia']Albo zamów, a ja zapłacę :) [/QUOTE]

poważnie? łaaaa, wspaniale!!!! Dziękujemy, szczególnie teraz gdy okazało się, że astkę Jagusię czeka poważny zabieg ortopedyczny i o zakupie kagańców nawet już nie ma mowy, bo każdy grosik teraz na tę bidulę przeznaczymy....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...