Jump to content
Dogomania

Amstaffy i bulle do adopcji we Wrocławiu


diuna_wro

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='diuna_wro']
Azir - uśpiony
[*] :-([/QUOTE]

cholera no :( dlaczego ?!?!?
przecieżnie wykazywał agresji "oddany przez właściciela. Bardzo smutny, zrezygnowany, wyje. Na spacerze pozytywny do ludzi. Spokojny. ładnie chodzi na smyczy. zawołany reaguje. Zna komende 'stój','siad'.
Do domu bez psów. "

biegaj szczęśliwy za TM
[*]

Link to comment
Share on other sites

Gdybym nie byla z nim i szkoleniowcem godzine na spacerze moze wytlumaczyłabym sobie,ze może drzemalo w nim cos nieznanego,zlego. ale ja bylam, dotykałam, biegałam z nim. zdjelismy mu kaganiec. reagowal na nas=bardzo dobrze. jest mibardzo przykro bo nie rozumiem takiej polityki:(

Link to comment
Share on other sites

W głowie mi się nie mieści, że można uśpić zdrowego psa;( nigdy nie miałam o naszym schronisku dobrego zdania, ale teraz to już:/...słuchajcie Dziewczyny czy Wy macie jakies info o przeszłości Graffa?Skąd wziął się w schronie i itp.? Bo wygląda identycznie jak pies jednego dresiarza z mojej okolicy, jemu zabrali psa - miał na imię Fajter...

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie wiemy nic ponad to co napisane na pierwszej stronie watku,ale to właściwie info. zebrane na podstawie juz naszej znajomosci psa. z biura możemy wziąźć jedynie info czy ktos go do schronu przyprowadzil/oddal czy przywieziony z łapanki tzw. interwencji.zwykle bierzemy to info od razu ale czasem ze wzgledu na zajete biuro podczas naszej obecnosci w schronie zdobywanie info sie opóżnia.a temu dresiarzowi to kto psa odebral i z jakiego powodu?

Link to comment
Share on other sites

O to spróbuj może to on...Wiem, że miał sprawę w sądzie, bo Fajter biegał sam po podwórku i pogryzł kilka psów. W ogóle historia tego psiaka jest bardzo smutna:-(, bo najpierw miała go taka dziewczyna kupiła za 200zł na świebodzkim potem stwierdziła, że nie ma czasu i chciała go oddać do schronu i wtedy ten chłopak zaoferował, że go weźmie. Oni mają jeszcze suczkę dobermana i wiem, że z suczkami dogadywał się bez problemu natomiast do psów było gorzej.A słuchaj jak można by Wam pomóc? Bo tyle robicie dla tych piesków.:klacz:..może coś kupić albo pomóc Wam je wyprowadzać? Znam się trochę na rasie bo sama mam suczkę mieszankę pit bullka aodptowaną od nas ze schronu.

Link to comment
Share on other sites

tak, Graff na psy poluje. Przyczaja się w parterze, nie szczeka, nie warczy, obserwacja, bezdech i atak. Pewnie jest zdolny do pogryzienia psa, ale nie wydaje się być nieopanowany. W kontakcie ze mną grzeczny, odwoływalny (nawet jeśli chodzi o psy), zna komendy. Potrafi się bawić, przytulać, lubi się uczyć.

Fajny pies, bardzo go lubię.

[B]cheries,[/B] wpadnij w sobotę do lasu Osobowickiego. Ja i szkoleniowiec będziemy wyprowadzać psy (zamiast święcić jajka:)) Poza tym co niedzielę, od 11 do zakończenia pracy schr czyli do ok. 16 jesteśmy .... przyjdź, pogadamy:)
w sumie nic nam nie trzeba, oprócz nagrodówek-ciasteczek i rąk do pracy

Link to comment
Share on other sites

[B]diuna_wro[/B] oki przybędę z nagródkami;) napisz mi proszę tylko o której godzinie w sobotę mam być?też o 11 zaczynacie jak w niedziele?
Tak Graff - Fajter jeśli to on był kochany do ludzi i na pewno u innego człowieka byłby wspaniałym towarzyszem. Przyjadę w sobotę to na pewno go rozpoznam i opowiem Ci trochę więcej o nim.

Link to comment
Share on other sites

[B]cherries[/B],

wspaniale, że będziesz!
Zobaczymy kto jest w biurze i jaka będzie opcja dania Tobie psa na spacer (w chwili obecnej tylko wolontariusze fundacji 2+4 czyli my, mamy prawo do wyprowadzania astów, i taka lista jest w biurze, ale coś wykombinujemy....). Być może za pierwszym razem potowarzyszysz nam, wymiziasz psy które my weźmiemy i ogólnie zobaczysz jak to wygląda ... potem dopiszemy Cię do listy:diabloti:

My (ja i szkoleniowiec) spotykamy się z samego rana, ale Ty przyjedź jak Ci pasuje. Zadzwoń tylko jak będziesz dojeżdżać, to wyjdę z lasu po Ciebie koło kapliczki. Wiesz gdzie jest kapliczka? Weź z sobą długą smycz i solidną obrożę, jeśli nie masz - daj mi znać.

tel do mnie 0 694 795 026

Link to comment
Share on other sites

[B]cherries[/B],super,ze chcesz nam pomagać. Mnie niestety nie bedzie w ta sobote ze wzgledu na świeta:( powodzenia! jestem bardzo zaciekawiona czy Graff to Fajter. nawet jesli to nie wrócimy do tego imienia.dla niego i tak zaczął sie już nowy etap.skoro zostal odebrany interwencyjnie to nie ma do czego tam wracac

Link to comment
Share on other sites

[B]diuna_wro [/B]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=Times New Roman]To super poświecę jajka i przyjadę:lol:[/FONT]A kapliczka to ta na wzgórzu obok drogi krzyżowej?[FONT=Times New Roman]Mam grubą smycz i automat, a co do obróżki to najwyżej pożyczę od mojej suczki powinna być dobra:p[/FONT][/SIZE][/FONT]

[B]Uru[/B]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]No mam nadzieję że na coś się przydam;). Jasne nie ma co wracać do tamtego imienia, nie przyniosło mu szczęścia:shake:[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...