Jump to content
Dogomania

Amstaffy i bulle do adopcji we Wrocławiu


diuna_wro

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Niestety nie mogę się dowiedzieć, jaki los go spotkał. Adopcja czy... :/. To świetne psisko, które trafiło do Schroniska z interwencji policyjnej. Kiedyś była nim zainteresowana pewna rodzina, ale zdecydowali się na adopcję innego pieska.Eh, mam wielką nadzieję, że jednak skradł czyjeś serce i trafił do dobrego domu.

Bardzo dziękuję za informację!

Link to comment
Share on other sites

wydaje mi się, że w styczniu - gdy zaczęłyśmy fotografować asty - już go nie było. Przeszukałam zdjęcia i nie mam takiego psa. Jeśli nie nazywał się w międzyczasie roboczo Demon to niestety nie wiem nic na jego temat. Był podobny pies Demon, nie mam jego zdjęcia, ale widziałam go. Bardzo ciągnął na smyczy, ale znał komendy z zakresu podstawowego posłuszeństwa. Jest w dobrych rękach.


aaaa nie nie, pomyłka moja. Demon był bardziej beżowy

Link to comment
Share on other sites

Pisze z konta mojej koleżanki ale chyba zaloze wlasne by zaspokoic wasza ciekawosc co u barbie:p otoz dziewczyna miewa sie dobrze:) Wyspana pospacerowana , najedzona (choc nie wiem czy karma light jest w jej guscie) chrapie wlasnie na lozeczku. A czy bedzie miala dobrze? gdzie moze miec najlepiej jak nie u mnie:D och taka mala skoromnosc. A tak powaznie to prosze byscie sie nie martwili bo nic zlego sie jej nie dzieje. Jest glaskana pieszczotana, chetnie chodzi na spacerki, jeszcze chetniej lezalaby na mnie non stop calujac mnie po twarzy. Jestem szczesliwa ze nie adoptowalam tego dobermana bo ona w 100% pasuje do mnie:) Oby dwie jestesmy na diecie, jestesmy przyjazne i szukamy milosci:) A co do tego gdzie sunia mieszka otoz na psim polu:) Jesli ktos by chcial sunie odwiedzic nie widze najmniejszego problemu:) No to co pozdrawiamy serdecznie barbie przesyla buziaki za troske i zaangazowanie i uciekamy troszke kalorii zgubic tak zeby wieczorem z czystym sumieniem zjesc kolacje:D Pozdrawiamy
p.s no i jutro sesja foto bedzie:) ksiezniczka musi miec pamiatke z pierwszych dni u swojej nowej panci:) jak mi sie uda wkleic to zamieszcze:)
papa

Link to comment
Share on other sites

ależ bym Was obie wyściskała!!! DZIĘKUJĘ za adopcję tej niuni. Życzę wszystkiego co najmilsze, najsłodsze, nacieplejsze! Trzymajcie się dziewczyny razem, a będzie dobrze

uważaj z Balibiną / Barbie na koty i jeże i ptaki. Lubi pogonić:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

O jeżach to slyszalam:) Koty nie testowane ale za to zoologiczny z ptakami byl wporzasiu:) Tak tak Zdjecia jutro. I prosze mi nie dziekowac!!!
To ja dziekuje jej ze po prostu jest:) Bo jest cudowna. A i jeszcze jedno zgodzila sie z amstafem kolezanki. Pelna milosc z jednej miski zarcie chodzenie na smyczy razem) pelen czad:D Chodz nie powiem bylo to ryzykowne:D Ale kto nie ryzykuje ten wiadomo nie ma tyle w zyciu ile teraz ja:) Super psa z ktorym moge smigac na spacerki:D i to nie sama:) No nic pozdrawiam i do jutra:)

Link to comment
Share on other sites

wspaniale!!!! jestem przeszczesliwa czytajac czekoladowe opisy!:)Rewelacja,ze Barbie ma takie cudowne nowe zycie. nalezało sie krówce. smacznej kolacji dziewczynki!!:loveu:
jej,tak sobie mysle, ze jak sie Barbie odchudzi to doiero bedzie laska!:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GorzkaCzekolada292']O jeżach to slyszalam:) Koty nie testowane ale za to zoologiczny z ptakami byl wporzasiu:) Tak tak Zdjecia jutro. I prosze mi nie dziekowac!!!
To ja dziekuje jej ze po prostu jest:) Bo jest cudowna. A i jeszcze jedno zgodzila sie z amstafem kolezanki. Pelna milosc z jednej miski zarcie chodzenie na smyczy razem) pelen czad:D Chodz nie powiem bylo to ryzykowne:D Ale kto nie ryzykuje ten wiadomo nie ma tyle w zyciu ile teraz ja:) Super psa z ktorym moge smigac na spacerki:D i to nie sama:) No nic pozdrawiam i do jutra:)[/QUOTE]

naprawdę cieszę się całym sercem że mała znalazła swoje miejsce na ziemi
jednak proponuję zrezygnować ze wspólnego karmienia
pamiętaj że za jakiś czas charakter dziewczynki może się troszkę zmienić, będzie pewniejsza siebie wiedząc że ma oparcie w Tobie i może dojść do tragedii
zachowaj środki ostrożności, znacie się króciutko

niecierpliwie czekam na zdjęcia

Link to comment
Share on other sites

Tak tak ja jestem ostrozna;) pelna kontrola. A co do barbie to laska jest i bedzie jeszcze wieksza:D bedziecie do niej jeszcze mowic MISS a tych babeczek ze schroniska bedziemy pytac czy im lyso:D Umowimy sie na wycinanie cycorow bo rozmawialam z wetem i mowi ze to jej nie przeszkadza ale podczas biegania wystaje masa gownianych patykow i chabazi i moze to zachaczyc po czym mowi ze moze to sie ciezko goic bo ma zwisy;/ a pozatym wolontariuszka z tad ktora mi pomaga ze moze w tym kiedys wytworzyc sie nowotwor wiec zamierzamy sie tego pozbyc ale na spokojnie. Dzisiaj bylysmy na badaniach krwi i nic jej nie jest oprocz lekkiej anemi ale mowi ze to zapewne przez zarcie jakie dostawala. co prawda nie chce jesc ale jak jej dupka zglodnieje to ruszy ta karme light. Co najsmieszniejsze ze dziewczynka bala sie windy ale jak leniwcowi pokazaalam ze mieszkamy na 5 pietrze i pojdziemy z klapka na gore to sie zmeczyla i juz po kolejnym spacerze ciagnela do windy. cwaniarka. Co wiecej z rewelacji nie zalatwia sie juz w domku wychodzi, czasem ma opory przed spacerem no bo spanie na wyrku jest lepsze niz spacer na siku bo ona przeciez wytrzyma:D a i jeszcze jedno jak sie ja intensywnie glaszcze to sie jej baczki z pupci wydostaja a ona robi mine jakby sie wstydzila:D ja az sie poryczalam ze smiechu:D no nic to my kolacyjka spacer i bedziemy grzac poslady pod kolderka:D Milego wieczorku moje drogie panie:) Pozdrawiamy Ciotka Klotka i barbie papa

Link to comment
Share on other sites

a tak jeszcze z ciekawosci zapytam... imie Barbie zostaje?;) i Cioteczko pamietaj,ze dziewucha tych patyków sie boi podnoszonych do gory,nawet w formie zabawy. ciekawe jak to sie rozwinie. z czasem mozliwe ze bedzie miala inne skojarzenia niz negatywne:(

Link to comment
Share on other sites

pewnie niunia nie raz wyłapała czymś patykopodobnym :( stąd strach
ale z czasem jej przejdzie choć zapomnieć nigdy nie zapomni


upłakałam się z tymi bąkami :evil_lol:

Inusia jak do weta jeździłyśmy to też jak do niej gadałam ... "Nuniu mija śliczna" to też bąsie puszczała ... one chyba tak miłość okazują :hmmmm: dobrze że ludzie tak nie mają :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Imię Barbi zostaje!! Absolutnie to nie podlega jakiejkolwiek negocjaci. A balbinka to byla pyza z polskich drog:D Wiec to jest tak jakbysmy jej jasno dawaly do zrozumienia ze jest gruba:D ja wole jej mowic ze jest podobna do panci:D Coo do patolka i pileczki robie wsio na widoku tak jak Ewa mi radzila. Powiem wam tylko jedno:) Za malo wiary w was dziewczyny!!! W dniu wczorajszym jej nie ufalam balam sie jej reakcji na pewne pieszczoty usciski zachowania na spacerach. A dzisiaj pies nie do poznania!!! ona sama na mnie skacze sama przynosi pilke, ba nawet juz wie ktora brama i jak do windy!!! Nie wiem czy mialyscie z nia doswiadczenia w warunkach domowych ale to ne jest juz pies schroniskowy a domowy!! I jak juz mowilam za malo w was wiary:) Wy sie bardziej strachacie na jej reakcje na patolki niz ona sama;)) Ja rozumiem ze to piesek po przejsciach:) nie mam jak wam udowodnic ze ona sie tu sie czuje bardziej swobodnie niz myslicie. wczoraj sie bala dzisiaj swojski pies:D nawet wode z kibla pije a ma w misce:D Zapraszam ktoregos razu na kawe:) zobaczycie ta klate wypieta i ten ogon na spacerze u gory to sie zdziwicie:D Ja rozumiem wasze obawy i wiem ze martwicie sie o nia z calego serca ale Wierzcie w nia bo ja juz wierze;) Ona w siebie chyba zaczela wierzyc:)A ja doloze wszelkich staran zeby sie czula komfortowo:) kolorowych koszamrkow:D

Link to comment
Share on other sites

wstawię zdjęcia tutaj, ale mam propozycję żebyś założyła niuni wątek w dziale W NOWYM DOMU i wtedy zdjęcia przeniesiemy i oczyścimy wątek wrocławskich bulli - OK ?
[B]
aaaaa i zapomniałabym - zdejmij jej tą okropną kolczatkę !! kup obrożę, szeroką i cieszcie się przyjemnymi spacerami
ja nie chciałabym chodzić na spacery gdyby kołnierz mojej kurtki był naszpikowany gwoździami
[/B]
[IMG]http://i1134.photobucket.com/albums/m604/nitka31/psy/P160311_0910_01.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1134.photobucket.com/albums/m604/nitka31/psy/P160311_0910.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1134.photobucket.com/albums/m604/nitka31/psy/P160311_0909_01.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1134.photobucket.com/albums/m604/nitka31/psy/P160311_0909.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1134.photobucket.com/albums/m604/nitka31/psy/P160311_0908_01.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://i1134.photobucket.com/albums/m604/nitka31/psy/P160311_0912.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1134.photobucket.com/albums/m604/nitka31/psy/P160311_0911_01.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1134.photobucket.com/albums/m604/nitka31/psy/P160311_0911.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1134.photobucket.com/albums/m604/nitka31/psy/P160311_0910_03.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1134.photobucket.com/albums/m604/nitka31/psy/P160311_0910_02.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Kochana fiono;) Co do kolczatki to sunia ma obroze skorzana;) Sunia raz dziennie chodzi na kolczatce poniewaz czasem sie zapomina i niemilosiernie ciagnie!! ale jak rano wyjdzie na kolczatce to nastepny spacer kolo 11 jest bardzo spokojny:) odzwyczaila sie niestety na smyczy i to nie byla moja decyzja;) doradzil mi tak weterynarz i faktycznie skutkuje. Za tydzien mam calkowicie sciagnac kolczatke. I to zrobie. A co do zakladania tutaj nowych watkow to nie wiem czy jest taka potrzeba. Znalazla nowy dom, uczymy sie siebie nawzajem i jest ok:) Za mc dam znac co i jak:) Obiecalam zdjecia sa:) Wiec zyczcie nam powodzenia. Pozdrawiamy:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...