Jump to content
Dogomania

IV Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków - Morsko 2006


PaYooK

Recommended Posts

[quote name='Patikujek_Zabrze']Pewnie że się nie rozmysliłam BORA jesteś dalej do namiotu zaproszona
[/quote]
To dobrze, że się nie rozmyśliłaś :lol:
[quote name='marmara_19']piwo jest fuuuuj!!!ja pije tylko wódkę!!!!!!!!!!!![/quote]
Wódka jest fuuuuj, ja wolę piwo :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='olekg18']Nie w tym wypadku juz mnie to denerwuje!! Niech popatrzy na swoją [B]tempą fione która przed wykonaniem każdej komendy myśli pare minut czy aby nawpewno ma to zrobić![/B][/quote]
Hej!

To raczej swiadczy o jej inteligencji.Ona nie wykonuje bezmyslnie komend:evil_lol:Molosy tak maja;)

Lilly*pogadaj z Payem moze da sie jeszcze jeden domek skombinowac bo wiedze ze coraz wiecej chetnych...

Link to comment
Share on other sites

Hej spokojnie przecież nikt twoich psów nie obraża :lol:
Nie ma się co awanturować niech kazdy po prostu myśli o swoich psiakach.
A co do picia to ja w ogóle napoi alkocholowych nie piej :lol: Niecierpie piwa i wódki i całej reszty też nie lubię. A mój ulubiony napój wyskokowy to szampan Picolo o smaku malinowym ;P
Dodam jeszcze że uwielbiam owczarki więc jeśli się da to twoją Kaję solidnie wypieszcze :loveu: no i Czarusia jeśli jedzie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patikujek_Zabrze']Hej spokojnie przecież nikt twoich psów nie obraża :lol:
Nie ma się co awanturować niech kazdy po prostu myśli o swoich psiakach.
A co do picia to ja w ogóle napoi alkocholowych nie piej :lol: Niecierpie piwa i wódki i całej reszty też nie lubię. A mój ulubiony napój wyskokowy to szampan Picolo o smaku malinowym ;P
Dodam jeszcze że uwielbiam owczarki więc jeśli się da to [B]twoją Kaję[/B] solidnie wypieszcze :loveu: no i Czarusia jeśli jedzie :lol:[/quote]
Hej!

Przykro mi ale Olusiowa Kaja jest zarezerwowana:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pagaj']Tak, [B]Dianka, [/B]nie jadę :-(
Będę wtedy psie dziecko niańczyć :loveu:

Na otarcie łez kazałam Payowi koszulkę dla mnie wyprodukować:roll:[/quote]

Nio tak zapomniałam o psim dziecku...:oops: Moje na kilka dni podrzucę mamie:evil_lol: Obiecała się nimi zająć jak mnie nie będzie.

Olekg weź się uspokój...:crazyeye: Chcesz coś powiedzieć Cimi to na priw bo jeszcze Cię spotka to samo co 2 osoby z offu:diabloti:
Ciekawe, ze Fiona jest t[B]em[/B]pa:evil_lol: Ja jednak ocenię sama na zlocie jeśli się pojawi:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diana14']Olekg weź się uspokój...:crazyeye: Chcesz coś powiedzieć Cimi to na priw bo jeszcze Cię spotka to samo co 2 osoby z offu:diabloti: [/QUOTE]

Olek już bana kiedyś miał :diabloti:. A sprawa jest załatwiona z mojej strony, bo już mu małe co nie co na gadu napisałam ale zablokował mnie. To pewnie jest kara jak ostatnio :lol:. A ja biedna wpadne w depresję :lol:.

[quote name='Diana14']Ciekawe, ze Fiona jest t[B]em[/B]pa:evil_lol: Ja jednak ocenię sama na zlocie jeśli się pojawi:lol:[/QUOTE]

Tempa to moze ona jest, ale napewno nie tępa :evil_lol:. A pojawienie się na zlocie stoi pod wielkim znakiem zapytania :roll:.

Link to comment
Share on other sites

Cimi Ty to masz do niego zdrowie, podziwiam Cię. Ja bym z nim wytrzymała max 5 minut potem byśmy się pozabijali :lol: :lol: :lol:

Ja się zaczęłam zastanawiać nad przybyciem ale mam problem z psem, Figa dostanie zawału na taką ilość psów, a w domu jej na tyle nie mogę zostawić bo to mój pies i rodzice się nie zaopiekują. Cholera...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sara']Cimi Ty to masz do niego zdrowie, podziwiam Cię. Ja bym z nim wytrzymała max 5 minut potem byśmy się pozabijali :lol: :lol: :lol: [/QUOTE]

Kwestia przyzwyczajenia :evil_lol:. Ale on bardzo szybko się na mnie obraża .. ciekawe dlaczego :roll: :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Zdiagnozowałabym to jako nadwrażliwość i nadpobudliwość ale się boję, bo nie wiadomo czy na zlot nie pojadę wobec tego muszę uważać :lol:

Tak poza wszystkim to musisz go lubić skoro i tak z nim wytrzymujesz, i musisz mieć naprawdę ugodowy charakter. Mnie by po krótkiej kłótni szlag trafił albo bym go zabiła, nie jestem tak tolerancyjna...:lol:

Bierzesz sucz na zlot ?

Link to comment
Share on other sites

Cimi no chyba nie chcesz zrezygnować ze zlotu (zabawy, popijawy, jedzonka itp:cool1: ) z powodu jednej osoby:razz: ? Nie daj się. Olej to ;)

Co do starszego pokolenia....moze by powiadomić dzielnego harcerza o zlocie:cool3: :eviltong: W końcu nas dokarmiał:evil_lol:


[IMG]http://img.photobucket.com/albums/v457/Aggga/Obraz014.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...