Jump to content
Dogomania

IV Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków - Morsko 2006


PaYooK

Recommended Posts

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Dzień dobry bardzo wieczór![/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Jeżeli jeszcze można, to chciałbym zapisać siebie i mego sierściucha.[/SIZE][/FONT]
[B][COLOR=black][FONT=Verdana]orzech + 1 pies – namiot + Koszulka czarna M-nick na rękawie-tył [I]4OZDM[/I][/FONT][/COLOR][/B]
[COLOR=black][FONT=Verdana][I]Nie znam nikogo więc napisze coś o nas: (trza się integrować zanim pojedziemy:razz: )[/I][/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana][I]Imię psa – Tofik[/I][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][I]Wiek – 2[/I][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][I]Rasa – owczarek hiszpański PareRas :eviltong: [/I][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][I]Imię orzecha – Tomasz[/I][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][I]Wiek – 20[/I][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][I]Miasto – Wrocław[/I][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][I]No chyba na razie wystarczy…[/I][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][I]Z tego co czytam, to sklepu blisko nie ma….? Więc chyba będę musiał przyzwyczajać kundla do suchego ponieważ jest mięsożerny:roll: Z kagańcem też będę musiał powoli go oswajać, bo biedak w życiu czegoś takiego na oczy nie widział… Ale jak drucik od szampana będzie dobry, to zaoszczędzę trochę sianka :P Oczywiście auto zostawiamy w domu, ponieważ uwielbiamy pociągowe klimaty, a wydaje mi się, że te będą niecodzienne.[/I][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][I]Towczarek jest łagodny i w miarę normalny więc nie powinno być problemu… gorzej będzie ze mną:evil_lol: [/I][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][I]A to są nasze pyski:[/I][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][I][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img82.imageshack.us/img82/9586/zima8kx.jpg[/IMG][/URL][/I][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='orzech'][COLOR=black][FONT=Verdana][I] Ale jak drucik od szampana będzie dobry, [/quote][/I][/FONT][/COLOR]
DObry będzie, dobry, w zeszłym roku na zlocie taki kaganiec otrzymał Czips - tylko nam w ostatni dzień zlotu się gdzieś zapodział...:lol:
(Czips to York...cośtam cośtam, ja się zawsze zastanawiam jak to sie pisze... zaraz... Yorkshire Terrier :lol: )

Link to comment
Share on other sites

orzech no w pobliżu sklepu niestety nie ma a ugotować żarełka dla psa chyba raczej nie będzie jak...chyba, ze weźmiesz garnuszek, rozpalisz ognisko i coś tam upichcisz:evil_lol:
My żywiliśmy się tam piwem i kiełbaskami z grilla:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zaba14']o.. Panów nam przybywa :crazyeye: [SIZE=1]jak fajnie[/SIZE] :evil_lol: [/quote]
no jasne ze fajnie:evil_lol:

[quote name='zaba14']Asiu szkoda, że Rocki nie jedzie, chyba będę musiała do was wpaść na spacerek tego lata ;) i poznać tego nicponia :cool3:[/quote]
stwiedzilam ze dla jego zdrowia psychicznego(i dla mojego tyz)lepiej zeby sobie gdzies z mama pojechal.Zapraszamy w taki razie do nas na spacerek:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ciesze się, że zostaliśmy zaakceptowani przez stado :lol: [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][quote][/SIZE][/FONT][COLOR=black][FONT=Verdana] orzech no w pobliżu sklepu niestety nie ma a ugotować żarełka dla psa chyba raczej nie będzie jak...chyba, ze weźmiesz garnuszek, rozpalisz ognisko i coś tam upichcisz [/quote][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]No coś ty…. Moja bestia jada tylko surowe… A jeszcze jak się coś rusza to już w ogóle rarytas;) [/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orzech'][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ciesze się, że zostaliśmy zaakceptowani przez stado :lol: [/SIZE][/FONT]

[COLOR=black][FONT=Verdana]No coś ty…. Moja bestia jada tylko surowe… A jeszcze jak się coś rusza to już w ogóle rarytas;) [/FONT][/COLOR][/quote]

Hehe no dosyć duże już to stado sie zrobiło:evil_lol:

Sory przeoczyłam tą bestje:lol: Moze sobie tam cos na zlocie upoluje. O swojego psa się bać nie muszę bo jest większy :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diana14']Hehe no dosyć duże już to stado sie zrobiło:evil_lol:

Sory przeoczyłam tą bestje:lol: Moze sobie tam cos na zlocie upoluje. [B]O swojego psa się bać nie muszę bo jest większy[/B] :diabloti:[/quote]
Hej!

Czekaj czekaj az Tofik dorwie Vege i spalaszuje na wpol zywa:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiunia']Hej!

Czekaj czekaj az Tofik dorwie Vege i spalaszuje na wpol zywa:evil_lol:[/quote]

O kochana to pod groźbę podchodzi:mad: Nie dam mojej Vegecie krzywdy zrobić:eviltong: Zamkne się w mojej chatce i Cię nie wpuszczę:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diana14']O kochana to pod groźbę podchodzi:mad: Nie dam mojej Vegecie krzywdy zrobić:eviltong: [B]Zamkne się w mojej chatce i Cię nie wpuszczę[/B]:evil_lol:[/quote]
Hej!
Mnie?a to czemu?moje bydle surowosci to nie bardzo:shake:poza tym my mamy Kaje:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orzech']Takie jak Vega to on wciąga na śniadanie...
Jak bedziemy wracać to zostaną tylko te co mu nie smakowały, albo udało im sie uciec:lol:[/quote]

No bezczeleństwo:eviltong: jakiś spisek czy co:mad: ? Jak juz mówiłam zamkniemy się w chatce:lol: Na razie obstaję przy tej wersji wydarzeń:p

Asia no jeszcze pytasz :P Psa chcecie mi zjeść i się pytacie czemu sie w chacie chce zamknać:P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...