Jump to content
Dogomania

Rulon odszedł za Tęczowy Most


soboz4

Recommended Posts

Luron nie daj się, kciukory ściskamy, myslimy o tobie i twojej dużej, na pewno myli się sądząc , że nikt nie tęskni czy myśli. Nie wiem na ile to pomoże, ale powiedz dużej, że my o Was myślimy i tęsknimy za wesołymi wpisami. Przejęty Harosław.

Link to comment
Share on other sites

Luron ty nie choruj tylko działaj ;) :


Jamnikolubów zapraszam na stronę [URL]http://sercedlazwierzat.pl/[/URL]. W tym roku nominowana jest również nasza koleżanka Isadsora, która ma za sobą mnóstwo uratowanych istnień jamniczych i niejamniczych, dlatego Ci którzy mogą wyrazić swoje wsparcie mogą głosować -[B] SMS: serce.2 pod numer 7247. Można głosować codziennie.[/B]
Link do eventu na fejsie :[URL="https://www.facebook.com/events/464276953704155/?ref=3&ref_newsfeed_story_type=regular&source=1"]https://www.facebook.com/events/4642...gular&source=1[/URL]
[SIZE=5][COLOR=#ff0000]Zapraszam do głosowania ! :smile:[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

To ja, przepraszam, że tak długo nie pisałem.
No łykam te piguły. Ale znowu mi się robi baniaczek z brzuszka. W tym tygodniu idę na kontrolę do dra Niziołka, zobaczymy, co powie.

Pikawkę mam jakąś taką niewyraźną, nie chce mi się chodzić, sporo kaszlę :( - i ta pogoda też niefajna, zimno i mokro było, a teraz podobno idą straszne upały, to już całkiem dętka będę.

Chyba się zestarzałem :(

Rulon Dziadzio

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keakea']To ja, przepraszam, że tak długo nie pisałem.
No łykam te piguły. Ale znowu mi się robi baniaczek z brzuszka. W tym tygodniu idę na kontrolę do dra Niziołka, zobaczymy, co powie.

Pikawkę mam jakąś taką niewyraźną, nie chce mi się chodzić, sporo kaszlę :( - i ta pogoda też niefajna, zimno i mokro było, a teraz podobno idą straszne upały, to już całkiem dętka będę.

Chyba się zestarzałem :(

Rulon Dziadzio[/QUOTE]

Chopie co się kurde z nami dzieje, ja strasznie posiwiałem i mam codziennie aurę padaczkową. Trzymaj sie ziomal. Ja tez się staram bo nie chcę Doroty martwić. Rambo coraz starszy (w czerwcu skończe 12 lat)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

To ja Rulon.
Mam nowy element dekoracyjny, fartuszek.
Baniaczek mi rósł i rósł, aż Duża uznała, że już nie ma co odkładać, choć Niziołek mówił, że punkcja to ostateczność.
To w poniedziałek mnie Duży zabrał do Niziołka i tam mi znowu zrobili dziurkę w brzuszku i wylali całą tę wodę. To znaczy prawie całą, bo potem, jak wróciłem do domu, to mi kapało jeszcze z tej dziurki całą noc i cały dzień.
Ale już nie kapie.
Tylko mam fartuszek, bo skóra na brzuszku mi się rozciągnęła od baniaczka i teraz wisi.
Trochę się wstydzę, bo nie wiem, co powiedzą znajome jamniki...

Rulon zakłopotany

Link to comment
Share on other sites

No zrobiłem się taki szczupły i leciutki - z 9,5 kilo na 7,8.
Od razu mi się bardziej chce spacerować i lepiej się oddycha.
Tylko Nizioł gada, że nie wolno mi za często dziurkować brzuszka, bo to wyniszcza organizma.
Nie wiem, o so chozi.
A baniaczek to niby nie wyniszcza? :(

Rulon w rozterce

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...