Jump to content
Dogomania

Rulon odszedł za Tęczowy Most


soboz4

Recommended Posts

Siema :)

Byłem u dra Rafała na kontroli i wiecie co?
Dr Rafał był bardzo zdziwiony i bardzo się ucieszył, bo coś mi się w pikawie zmniejszyło o cały centymetr (nie pamiętam co dokładnie, jakiś przedpokój czy coś takiego).
Taki był zadowolony, że aż mi dał 5 smaczków :D
I powiedział, że widzimy się na kontroli na początku lipca.

Ale koo mi się nadal zdarza luźne. Jadę cały czas na ryżu z kurczakiem i marchewą i ważę sobie teraz 8,5 kg :) - mam wcięcie w talii jak baletnica z Bolszoja, tak mówi Duża i się chichra...

A w naszym bloku (i naszej klatce) zamieszkała taka jedna małolata, Szpilka, co jak mnie widzi, to sioora pod siebie, a potem się na mnie rzuca i chce mnie CAŁOWAĆ!!! No i muszę się oganiać przed smarkatą, bo jest namolna jak fanka Justina Biebera normalnie...

A ja nie żaden Bieber, tylko Rulon.

Rulon zdystansowany

Link to comment
Share on other sites

No Rulon-jestem z Ciebie dumny-poprawa zdrowia....dbasz o linię.....NOMALNIE teraz to LAski oszalejom i Dumiś będzie zazdrosnom Kobitkom....:evil_lol:

A jak ta Szpilka wygląda???? A sioora pewnie z radości,że Cie widzalnikuje cio????

Rulon pomasuj Dużej głowę...żeby nie bolanikowała JOM...OK????

Sopelek pilnujący

Link to comment
Share on other sites

Szpilka wygląda zupełnie tak jak ja kiedym był szczylkiem, znaczy kiedym był mały i niesiwy. Sioora jak mnie widzi, no - najpierw sioora, a potem się wywraca do góry takim zupełnie gołym i różowym brzuchem. A potem leci mnie CAŁOWAĆ, brrrr - i muszę się chować za Dużych.

Zastosowałem Dużej jamnikopunkturę, położyłem się jej na stopie i głowa przestała boleć, hehehe.

Rulon uzdrowiciel

Link to comment
Share on other sites

A to Ty Rulon znasz jak widzę mapę receptorów na stopach-SZACUN!!!!

Pokazałbyś fotencję Szpilki-fajne imię jak na jamniczkę.....lubię takowe....:loveu::loveu:....a jak moja Selin słyszy o różowych brzucholkach to kwiczy.....i wcale nie do słodycy....

Sopeluś

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='keakea']Rambo, chcesz w tubę?

Nie opierniczam się, tylko zasuwam ile sił w łapach.

Wkrótce relacja, cierpliwości trochę, nie?

Rulon wnerwiony niecierpliwcami[/QUOTE]

Ej tyyyy siekne mielonym po gałach to zakminisz że do mnie sie nie fika, dawaj relacje bo jak sie zapultam to nie zrobie dzisiaj tego co mam zrobić.

Rambo żul z Kercelaka - boss Gibalaka.

Link to comment
Share on other sites

Ty do mnie z mielonym nie występuj, bo ja się na mielonym znam, jestem Ślunzok i karminadle to moje drugie imię, wisz?

No więc w ogólności jest ze mną jakby odrobinkę lepiej... ale nie mówię nic więcej, żeby nie zapeszać.

A dziś podpiąłem się po cichu przez skajpa do komputera Dużej w pracy i widziałem, że ma paczkę na biurku i ją obwąchiwała. To pewnie moja paczka, więc jak myśli, że przyniesie do domu i schowa, to się myli bardzo.

A tak w ogóle to znowu idą upały... :(

Rulon reporter

[quote name='Isadora7']Ej tyyyy siekne mielonym po gałach to zakminisz że do mnie sie nie fika, dawaj relacje bo jak sie zapultam to nie zrobie dzisiaj tego co mam zrobić.

Rambo żul z Kercelaka - boss Gibalaka.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Sopeluś, ja tylko Rambego zgasiłem, bo się pulta jak żaba w szklance i po co, ja się pytam?

Rulon zrelaksowany

[quote name='Celina12']Rulon Ty tak do nas o nas????

Nie wnerwiaj się,bo to szkodzialnikuje na serce i zmarchy.....relacjonen plisssss TERA-ZARA....

Sopeluś[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Wiecie ja też się zawsze zastanawiałem co Ludzie mają z tym wydzielaniem...walnęliby po całości-mniej dla nich roboty z chowaniem,porcjowaniem,pilnowaniem czy równo,czy nie za dużo...:shake:.....no ale tak do końca to ludziów nie można zrozumialnikować.Pisalnikowałem już kiedyś,że to ich słownictwo mnie dobija...na jedną rzecz mają po kilka określeń....

A mielonymi nie rzucajta-szkoda...dziś Selin właśnie napiekła a jakie zapachy szły....z kopereczkiem,pietruszeczką.....ło jezuuuuuuuuuuuu

Sopeluś pilnujący

Link to comment
Share on other sites

Duża dziś została w Domu, ciągle mnie wachluje, dosypuje lodu do wentylatora, robi przeciągi, liczy mi oddechy i ogląda dziąsła, a przed chwilą wstawiła mnie łapami do wanny z chłodną wodą. I poczęstowała mnie lodami.

Rulon czujący się jak król

Link to comment
Share on other sites

U nas dalej upał :( - Duży przeziębiony :( - a i mamy gościa na parę godzin, Zibi się u nas przechowuje, bo jego Duża poszła na koncert, ale to straszny cykor jest, siedzi schowany w łazience, cały wytrzeszczony i ziaje. To go olewam i leczę Dużego.

Rulon spocony nadal

Link to comment
Share on other sites

A taką miłość, czułość.....powinno się pokazywać.....taki jest Prawdziwy Facet-dla mnie Twój Duży Ruloniku-mój ZIęciu-TO CHODZĄCA CZUŁOŚĆ,MIŁOŚĆ,DELIKATNOŚĆ....to widać czytając posty an FB....widząc zdjęcia....macie szczęście-Twoja Duża i TY.....ma szczęście Twój Duży mając WAS.....:loveu::loveu:...aż lepiej mi się zaśnie....

Selin -Teściowa....:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...