Jump to content
Dogomania

KIELCE Międzynarodowa, 18-19.11.2007


Guest DURANGO

Recommended Posts

[quote name='Tomek67']Nie wiecie czy Kielce potwierdzają przyjęcie zgłoszenia drogą elektroniczną? Czy też też samemu trzeba telefonować i potwierdzać?[/quote]
Ja dostałam w odpowiedzi na mojego @ czy wszystko jest ok ze zgłoszeniem (wysłałam @ po tym jak dostałam tylko elektronicznie wygenerowane ze strony potwierdzenie przyjecia zgłoszenia drogą elektroniczną), że skoro serwer wygenerował potwierdzenie to co jeszcze potwierdzać :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Tomek67']Nie wiecie czy Kielce potwierdzają przyjęcie zgłoszenia drogą elektroniczną? Czy też też samemu trzeba telefonować i potwierdzać?[/quote]


Tomeczku ja zgłoszenie przesyłałam z ich formularza na stronie w sobotę a dzisiaj w emailu przesłałam kopię rodowodu i potwierdzenie zapłaty; jeszcze przed południem dostałam email z oddziału, że przyjeli moje zgłoszenie :cool3: Także odpowiadają ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Gabi, ale u licha gdzie jest napisane, że mam przesyłać jeszcze kopię rodowodu i potwierdzenie zapłaty przy zgłoszeniu elektronicznym? Rozumiem przy listownym bądź faxie. W formularzu podałem wszystkie żądane numery i rozumiem, że teraz weryfikacja należy do oddziału i sruuu.. potwierdzonko dla mnie. Czyż nie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tomek67']Dzięki Gabi, ale u licha gdzie jest napisane, że mam przesyłać jeszcze kopię rodowodu i potwierdzenie zapłaty przy zgłoszeniu elektronicznym? Rozumiem przy listownym bądź faxie. W formularzu podałem wszystkie żądane numery i rozumiem, że teraz weryfikacja należy do oddziału i sruuu.. potwierdzonko dla mnie. Czyż nie?[/quote]

Oj Tomuś, Tomuś :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Ha a ja zglosilam Roxi już pare tygodni temu (ze 3 na pewno) i poslalam faxem rodowód i dowód wplaty następnego dnia po zgloszeniu (wypelnilam formularz na stronie oddzialu) i nie dostalam do tej pory potwierdzenia od nich,że zgloszenie mojej psicy zostalo przyjęte:shake: a kasa poszla i wszystkie papiery:shake:
Mam do nich pisać czy czekać na numerek startowy tylko??

Link to comment
Share on other sites

Tomeczku na stronie jest wyraźnie napisane:

[QUOTE][COLOR=red][FONT=Verdana][SIZE=3][B]UWAGA ![/B][/SIZE][/FONT][/COLOR][FONT=Verdana][SIZE=3]
[/SIZE][COLOR=#005633][SIZE=3][B]Każdy zgłoszony pies/suka podlega opłacie, bez względu na to, czy zostanie doprowadzony do oceny, czy też nie.
Zgłoszenia wysłane faksem lub e-mailem wymagają potwierdzenia telefonicznego w biurze oddziału.
Do zgłoszenia należy dołączyć kserokopię RODOWODU lub METRYKI oraz dowodu wpłaty.[/B]
[/SIZE][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

Wystarczy uważnie przeczytać to co jest napisane ;)

Link to comment
Share on other sites

Również wysłałam zgłoszenie mailem ALE NIE UDAŁO MI SIĘ DODZWONIC DO Oddziału w Kielcach (próby trwały dzisiaj od godz.17.30 do 19.45)- bezskutecznie - I CO DALEJ - zgłoszenie poszło, pieniądze wysłane i tak nie ma pewności czy będzie przyjęte.

Link to comment
Share on other sites

A ja sie nie przejmuje:) Zglosilam z terminie, zapalcilam w terminie, wyslalam wszystkie dokumenty i potwierdzenia. Nie dostalam zadnego zwrotu ani informacji, ze mail NIE DOSZEDL wiec spie spokojnie. Jak oddzial wtopi to bedzie mi zwracal kase za zgloszenie i podroz...:angryy: .
Jak dotad nie mialam takich doswiadczen i nie spodziewam sie takowych.. ale jesli ktos postepuje zgodnie z zasadami i regulaminem to nie ma bata! ,prawo jest po jego stronie :mad:
Wiec.. nie denerwujcie sie:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...