Jump to content
Dogomania

KIELCE Międzynarodowa, 18-19.11.2007


Guest DURANGO

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='tulasy']My dopiero w poniedziałek faxem zgłaszaliśmy. Ale nigdy niebyło problemów i nigdy niepotwierdzałem telefoniczne.
Simbik pogadamy w weekend na agility.[/quote]

No nareszcie właśnie dodzwoniłam się, uff:multi:
Przemiła Pani, nie stety nie wiem dalej czy jesteśmy ale zadzwonie w poniedziałek, bo dzisiaj bło jeszcze dużo zgłoszń doi przebrania :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']Ja cały czas walcze juz drugą godzine :angryy:
Jak nie zajęte to nei odbierają :angryy:[/QUOTE]

Ja robiłam trzy podejścia: poniedziałek, środa i dziś to coś na ten temat wiem :angryy: .

[quote name='tulasy']My dopiero w poniedziałek faxem zgłaszaliśmy. Ale nigdy niebyło problemów i nigdy niepotwierdzałem telefoniczne.
Simbik pogadamy w weekend na agility.[/QUOTE]

Niestety nie pogadamy, bo mnie rozłożyło przeziębienie i jestem delikatnie mówiąc wściekła :angryy: bo nie wiem czy uda nam się dotrzeć na jutrzejsze seminarium z agility chyba że Igora namówię żeby pojechał z Opką :roll:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']Niestety nie pogadamy, bo mnie rozłożyło przeziębienie i jestem delikatnie mówiąc wściekła :angryy: bo nie wiem czy uda nam się dotrzeć na jutrzejsze seminarium z agility chyba że Igora namówię żeby pojechał z Opką :roll:.[/quote]


Kasiu wracaj do zdrówka szkoda, że Was u nas jutro nie będzie, no ale mam nadzieje że jakoś to nadrobimy, przynajmnij elektronicznie w poniedziałek na molosach, b owtedy oficjalnie 2 urodziny nasze ;-)))

Aha i z tego co jeszcze mi przemiła Pani powiedziała to będą stawki :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW'][B]AiK, Lalunia[/B] - mam nadzieję ze się spotkamy :multi: :multi: :multi:
jak widzę grzywaczki znów będą się cisnąć na ringu :evil_lol:[/quote]

:multi: :multi: :multi:
ja tez sie ciesze bedzie fajnie pogadac i nie bede wtedy sama
:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lalunia']aik to widze że też do kielc czeka cię długa wyprawa
mnie to troche przeraża[/quote]
mnie też przeraża ta wyprawa. Nie jeździłam komunikacją publiczną już od wielu lat :lol: trochę ciężko będzie się tam znaleźć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW'][B]AiK, Lalunia[/B] - mam nadzieję ze się spotkamy :multi: :multi: :multi:
jak widzę grzywaczki znów będą się cisnąć na ringu :evil_lol:[/quote]
jak dotrę to napewno:lol:
nie ma to jak zdrowa konkurecja:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...