Jump to content
Dogomania

Dogomaniaczka w potrzebie-POŻAR=Rodzina Journey w potrzebie-ROZLICZENIE WPŁAT-koniec


anita_happy

Recommended Posts

  • Replies 629
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='enia']jestem i czytam ten bałagan cały czas, podam Ci tel na pw.[/QUOTE]

[quote name='Pocahontas']enia myślę że napisz w wątku że możesz udostępnić magazyn a wszyscy chętni będą dzwonić do Ciebie.co Ty na to?[/QUOTE]

[B]enia [/B]- a ty masz możliwosc przyjecia tych rzeczy...moze wyznaczyc JEDEN dzien - ZBIÓRKI!!! co WY Na To - np. w srode?
do srody kazdy z chetnych na podarowanie napsize - co daruje - listy bedą i bedzie wiadomo co jest....
i potem jedna osoba je odwiezie do J.

tak by było najlepiej...coooo

[I]Chcę zauważyć - Jesli rzeczy darowane nie znajdą zastosowania u Joureny..jej Rodziny w ich domu...to zostaną przekazane dla dzieci, które sa pod okiem Rodziny journey....ok?[/I]
są to dzieci z rodzin patologiczntch

Link to comment
Share on other sites

ten wątek trzeba wyczyścić,
jeśli ktoś chce podarować pogorzelcom jakieś dary, a nie ma jak zawieźć , może przywieźć na Rondo ONZ ( proszę o pw- podam tel do pana w magazynie;))
i potem zorganizujemy transport docelowy, czytałam, że Ellig też proponowała swój dom (?) , ale post zaginął w kłótniach.......

Link to comment
Share on other sites

gadałam z ENIA.
ustalenia są takie:
magazyn znajduje się na rondzie ONZ (ten wysoki szklany budynek).
godziny pracy magazynu czyli godziny w których można przywozić dary po wcześniejszym kontakcie telefonicznym:
poniedziałek: 7- 15,
wtorek: 14 - 21,
środa: 7-15,
czwartek 7-15 ,
piątek 14-21.
tel podaje ENIA na pw.
Dary po zgromadzeniu będą zawozić osoby chętne.ale to ustalimy po zbiórce żeby znowu bałaganu nie robić.

Link to comment
Share on other sites

Jezus ... co tu się dzieje? Ludzie uspokujcie się BŁAGAM...
Straszna tu agresja przez niektórych przemawia... Czytam i nie wierzę po prostu :-(
Nie staję po niczyjej stronie ale znowóż Rinuś w swoim pierwszym poście nie napisała niczego aż tak złego żeby się na nią tak rzucać z pazurami. WIele osób mogło ja opatrznie zrozumieć i od razu atak... :-( Poza tym nie wszyscy wiedzą/widzieli/mają doświadczenie jak wygląda dom po pożaże/powodzi/huraganie itd itc. Można przecież takie rzeczy NA SPOKOJNIE i KULTURALNIE wytłumaczyć :-( a nie od razu: "nie chcesz - nie pomagaj, wypier***j z wątku")
BŁAGAM WAS dziewczyny :-(

Jest jeszcze inna kwestia - osoby które pierwszy raz słyszą w ogóle o Journey (tak jak ja), które nie były tam na miejscu tak naprawdę nie wiedzą nic oprócz tych rozmiarów ubrań, które podała Journej, a mam wrażenie że jak ktoś tylko zapyta o coś - już jest atakowany przez podejrzliwe osoby na zasadzie: "nie chcesz nie pomagaj". Wszystko to - cała ta akcja jest okropnie chaotyczna, a przecież można by było to inaczej trochę zorganizować.
Jest taki wątek: "XXI wiek, tragedia ludzi i zwierząt" gdzie na szybko organizowaliśmy pomoc dla biednego małżeństwa, które nie ma nawet prądu w domu i większość psów jest bardzo chora na nużycę. Ani raz w tym wątku nie było czegoś takiego jak tu.

Anita_happy - dziękujemy za szybką reakcję i zorganizowanie wątku pomocowego dla Journey. Nie obrażaj się na mnie - ale Twoje posty naprawdę są straszie chaotycznie pisane - czasem czytam czytam i nie wiem o co chodzi... Nie piszę tego złośliwie - tylko po prostu trudno jest czasem "wyłowić" istotne informacje z Twoich postów, a wiem ze masz największą styczność z journy i tak naprawdę na Twoje posty wszyscy najbardziej czekają.

DZIEWCZYNY PROSZĘ WAS :-(

PS. Kiedyś długie lata udzielałam się i czytałam pewne forum... ale w końcu przestałam, bo co weszłam na wątek - pełno było kąśliwości, kłótni, ataków, zupełnie niezrozumiałych dla mnie. Miałam wrażenie że większość dziewczyn na nim piszących, tylko czekała aż ktoś napisze coś do czego można się bedzie przyczepić. To się stało nie do zniesienia.
Aż w końcu trafiłam na dogo - i pomyślałam sobie - że tu są ludzie podobni do mnie, spokojni o dobrych sercach. I tak jest - bo pomagacie tym najniewinniejszym: ZWIERZĘTOM, ale po tym "pożarowym" wątku, stwierdzam, że jednak nigdzie nie jest idealnie :bigcry:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pocahontas']gadałam z ENIA.
ustalenia są takie:
magazyn znajduje się na rondzie ONZ (ten wysoki szklany budynek).
godziny pracy magazynu czyli godziny w których można przywozić dary po wcześniejszym kontakcie telefonicznym:
poniedziałek: 7- 15,
wtorek: 14 - 21,
środa: 7-15,
czwartek 7-15 ,
piątek 14-21.
tel podaje ENIA na pw.
Dary po zgromadzeniu będą zawozić osoby chętne.ale to ustalimy po zbiórce żeby znowu bałaganu nie robić.[/QUOTE]

kopiuję raz jeszcze i ide spać.jutro będę po 16 i nie chce widzieć postów typu:błagam Was,co tu sie dzieje itd.
CHCEMY KONKRETY!!!

Link to comment
Share on other sites

Dla porządku napiszę, że w paczkach przekazanych przeze mnie były przede wszystkim rzeczy "robocze", a ponieważ będą praktycznie jednorazowego użycia, więc to chyba wszystko jedno co w paczkach było :)
Poproszę na PW kontakt do magazynu - pewnie jeszcze znajdę coś co się Rodzinie przyda...

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=pola53;16076275Ja zawsze pomagam, choć czasem wiem, że mnie nabierają. Wolę jednak dać tym, którzy mnie nabierają niż nie dać tym, którzy tego potrzebują. Każdy sądzi według siebie.[/QUOTE]

100% racji. To oni będą rozliczani za oszustwo, a nie ja za to, że nie pomogłam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alma']Co tutaj w ogóle się dzieje, czytając ten wątek nic nie rozumiem... o co się kłócicie...
Jeśli ktoś wierzy w to co się stało i chce pomóc - pomaga wysyłając kasę na konto bądź pocztą najpotrzebniejsze rzeczy na wskazany adres. Jeśli ktoś nie chce pomóc i nie wierzy w słuszność owej akcji - niech nie pisze głupot i opuści wątek. Chyba proste, prawda? Po co siać zamęt i wprowadzać nerwową atmosferę? Dla zaspokojenia jakichś swoich dziwnych potrzeb? Bez sensu... [B]Jak dla mnie w tym wątku jest tylko kilka sensownych postów[/B]... reszta powinna zostać usunięta, dlatego moim zdaniem trzeba się ładnie uśmiechnąć i ukłonić moderatorowi by usunął te debilizmy...
Pozdrawiam i [B]mam nadzieję, że wątek zostanie uporządkowany[/B] i zacznie zgłaszać się coraz więcej osób chętnych do współpracy.[/QUOTE]
Jak dla mnie, watek nadal jest prowadzony chaotycznie...

[quote name='enia'][B]ten wątek trzeba wyczyścić, [/B]
jeśli ktoś chce podarować pogorzelcom jakieś dary, a nie ma jak zawieźć , może przywieźć na Rondo ONZ ( proszę o pw- podam tel do pana w magazynie;))
i potem zorganizujemy transport docelowy, czytałam, że [B]Ellig też proponowała swój dom (?) , ale post zaginął w kłótniach[/B].......[/QUOTE]
Te informacje powinny byc wyłapane przez autora/autorów watku...

[quote name='Pocahontas']gadałam z ENIA.
ustalenia są takie:
magazyn znajduje się na rondzie ONZ (ten wysoki szklany budynek).
godziny pracy magazynu czyli godziny w których można przywozić dary po wcześniejszym kontakcie telefonicznym:
poniedziałek: 7- 15,
wtorek: 14 - 21,
środa: 7-15,
czwartek 7-15 ,
piątek 14-21.
tel podaje ENIA na pw.
Dary po zgromadzeniu będą zawozić osoby chętne.ale to ustalimy po zbiórce żeby znowu bałaganu nie robić.[/QUOTE]
Ta informacja powinna znaleźć się a I poscie...

[quote name='Julia84']Jezus ... co tu się dzieje? Ludzie uspokujcie się BŁAGAM...
Straszna tu agresja przez niektórych przemawia... Czytam i nie wierzę po prostu :-(
Nie staję po niczyjej stronie ale znowóż Rinuś w swoim pierwszym poście nie napisała niczego aż tak złego żeby się na nią tak rzucać z pazurami. WIele osób mogło ja opatrznie zrozumieć i od razu atak... :-( Poza tym nie wszyscy wiedzą/widzieli/mają doświadczenie jak wygląda dom po pożaże/powodzi/huraganie itd itc. Można przecież takie rzeczy NA SPOKOJNIE i KULTURALNIE wytłumaczyć :-( a nie od razu: "nie chcesz - nie pomagaj, wypier***j z wątku")
BŁAGAM WAS dziewczyny :-(

Jest jeszcze inna kwestia - [B]osoby które pierwszy raz słyszą w ogóle o Journey [/B](tak jak ja), które nie były tam na miejscu tak naprawdę nie wiedzą nic oprócz tych rozmiarów ubrań, które podała Journej, a mam wrażenie że jak ktoś tylko zapyta o coś - już jest atakowany przez podejrzliwe osoby na zasadzie: "nie chcesz nie pomagaj". Wszystko to - cała ta akcja jest okropnie chaotyczna, a przecież można by było to inaczej trochę zorganizować.
[B]Jest taki wątek: "XXI wiek, tragedia ludzi i zwierząt" gdzie na szybko organizowaliśmy pomoc dla biednego małżeństwa, które nie ma nawet prądu w domu i większość psów jest bardzo chora na nużycę. Ani raz w tym wątku nie było czegoś takiego jak tu.[/B]
Anita_happy - dziękujemy za szybką reakcję i zorganizowanie wątku pomocowego dla Journey. Nie obrażaj się na mnie - ale Tw[B]oje posty naprawdę są straszie chaotycznie pisane - czasem czytam czytam i nie wiem o co chodzi[/B]... Nie piszę tego złośliwie - tylko po prostu trudno jest czasem "wyłowić" istotne informacje z Twoich postów, a wiem ze masz największą styczność z journy i tak naprawdę na Twoje posty wszyscy najbardziej czekają.
DZIEWCZYNY PROSZĘ WAS :-(
PS. Kiedyś długie lata udzielałam się i czytałam pewne forum... ale w końcu przestałam, bo co weszłam na wątek - pełno było kąśliwości, kłótni, ataków, zupełnie niezrozumiałych dla mnie. Miałam wrażenie że większość dziewczyn na nim piszących, tylko czekała aż ktoś napisze coś do czego można się bedzie przyczepić. To się stało nie do zniesienia.
Aż w końcu trafiłam na dogo - i pomyślałam sobie - że tu są ludzie podobni do mnie, spokojni o dobrych sercach. I tak jest - bo pomagacie tym najniewinniejszym: ZWIERZĘTOM, ale po tym "pożarowym" wątku, stwierdzam, że jednak nigdzie nie jest idealnie :bigcry:[/QUOTE]
Ja o Journey usłyszałam po raz pierwszy na tym wątku. W można było napisać, że jej wczesniejszy nick to "Mortikia". I wiele spraw by się wyjaśniło, bo ja np. "znam" Justyne akurat pod tym nickiem.
Wątek podany przez Julia84 znam i uczestniczyłam w nim od samego początku. Po pierwszym dniu, czy dwóch - autorka wątku uporządkowała wątek, posty, wyłowiła to, co najistotniejsze i Rodzina miała super święta, pomoc przy opłatach, pomoc z Gminy...
Tutaj tego nie ma, brak organizatora...

[quote name='Pocahontas']AHA
fajnie by było gdyby[B] każdy kto pakuje paczkę napisał kartkę co się w niej znajduje i przyczepił w widocznym miejscu oraz tak aby nie odpadła.[/B]
ułatwi to szukanie potrzebnych rzeczy w danym momencie.
dziekuję.:p[/QUOTE]
Również postuluję, aby ta info znalazła się w pierwszym poscie.

[quote name='inga.mm']jeszcze raz ponawiam ofertę przewozu.[/QUOTE]
Może warto odpowiedzieć inga.mm?
Przecież to nie inga.mm potrzebuje pomocy, lecz oferuje tę pomoc. I to juz którys raz...

W celu uporządkowania wątku proponuję przeglądnięcie CAŁEGO wątku, wyłapanie najwazniejszych informacji logistycznych i wstawienie ich to pierwszego postu.
TERAZ to rzeczywiście zajmie trochę czasu...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Kochane wyslijcie mi kontakt do magazynu. Duzy budynek przy rondzie ONZ - tam pamietam 2 takie ...
Natychmiast uruchamiam moja mame (podam jej link tu na dogo), napewno sie znajdzie kupa rzeczy!
Czy pan z magazynu zna wlasny adres i poda przez tel, zeby mama nie latala z siatami dookola? <zart>
Wspolczuje strasznie poszkodowanym. Ignorujcie posty, ktore was wkurzaja. Szkoda czasu i energii.
(A tak po prawdzie ja tez sie czasem boje oszustw, przyznam bez bicia, ostroznosc nigdy nie zawadzi)
Dziewczyny, jestescie wielkie. Dzis zastanawialysmy sie z corka dlaczego wlasciwie same kobiety pomagaja, co - ech to pytanie retoryczne tylko...

Link to comment
Share on other sites

a ja powiem to co lubie słyszeć na innych wątkach - "kazdy ma też swoje życie :)...prace...dom..."

Generalnie poza wątkeim skupiam sie na opanowaniu sytuacji - ATMOSFERA JADU I ZGROZY!!!
APEL pomocy został pokopiowany do innych serwisów - a tam podane jest np. konto prywatne journey - bosko....bo ktoś wpadł na pomysł i na sekunde podal konto prywatne...szynko zostało opublikowane i skasowane...

[B]Ja mogę komuś oddac pierwszy post...niech kopiuje i przekleja / OK...ja nie wyrabiam[/B]
............................................................................................................................................................................................
[COLOR=red][B]
przeklejam info of Journey[/B][/COLOR][B] I MAM NADZIEJĘ JUZ NA ZAWSZE ZOSTANIE ZAKOPANY TEMAT "a bo rodzice Justyny nie wiedzieliiiiiii"

[IMG]http://i876.photobucket.com/albums/ab321/anita_happy/2011-01-09_224710.jpg[/IMG]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][B][I]Anita Ty chyba jesteś bardzo nerwową osobą...my tutaj piszemy normalnie i sensownie,za to Twoje posty ciężko zrozumieć :shake:

A ja bardzo chętnie bym zobaczyła ten kwitek od rzeczoznawcy ale zapewne tego się nie doczekam,bo przecież lepiej jest kogoś zgnoić i powiedzeć, że ma usunać się z wątku niż pokazać kilka dowodów więcej na to że jest jak jest i przekonać że naprawdę potrzebna jest pomoc, ale to Wasz problem, zapewne jest więcej takich osób które uważają jak ja tylko są mądrzejsze bo po prostu się nie odzywają aby nie zostać zlinczowanym przez kilka osób...obyście nigdy nie nadziały się na oszustwo ze strony niby potrzebującego człowieka

Żegnam..[/I][/B][/QUOTE]

[B]No i mnie w koncu szlag trafil ... Rinus mialas zniknac z watku sama tak napisalas ...i co ...znowu zjadliwy post z Twojej strony. Nie wiem czy znasz polskie prawo ale chyba nie...nie wiem ile masz lat , moze jestes nieletnia ,twoje oskarzenia o wyludzanie pieniedzy moga bardzo szybko znalesc final w sadzie wiec zanim cos znowu napiszesz dobrze sie zastanow...poprostu pomysl !!!! [/B]
[B]


[/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=5]ENERGY - skopiuj to do postu nr 2

MAGAZYN[/SIZE] - tutaj po umówieniu dostawy DARCZYŃCA dostarcza paki dla Journey i jej Rodziny[/B]
[quote name='Pocahontas']gadałam z ENIA.
ustalenia są takie:
magazyn znajduje się na rondzie ONZ (ten wysoki szklany budynek).
godziny pracy magazynu czyli godziny w których można przywozić dary po wcześniejszym kontakcie telefonicznym:
poniedziałek: 7- 15,
wtorek: 14 - 21,
środa: 7-15,
czwartek 7-15 ,
piątek 14-21.
tel podaje ENIA na pw.
Dary po zgromadzeniu będą zawozić osoby chętne.ale to ustalimy po zbiórce żeby znowu bałaganu nie robić.[/QUOTE]

[SIZE=5][B]OZNAKOWANIE PUDEŁ Z DARAMI[/B][/SIZE]
[quote name='Pocahontas']AHA
fajnie by było gdyby każdy kto pakuje paczkę napisał kartkę co się w niej znajduje i przyczepił w widocznym miejscu oraz tak aby nie odpadła.
ułatwi to szukanie potrzebnych rzeczy w danym momencie.
dziekuję.:p[/QUOTE]

[SIZE=5][B]PRZEWÓZ uzbieranych DARÓW [/B][/SIZE]
zadeklarowane
[B]inga.mm
Olena84[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Jak dla mnie, watek nadal jest prowadzony chaotycznie...

W celu uporządkowania wątku proponuję przeglądnięcie CAŁEGO wątku, wyłapanie najwazniejszych informacji logistycznych i wstawienie ich to pierwszego postu.
TERAZ to rzeczywiście zajmie trochę czasu...

Pzdr.[/QUOTE]

Asiaczek może masz ochotę pomóc w wyłapywaniu tych najważniejszych informacji?

Anita zaraz spróbuję, bo mi komp nawala:razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...