Jump to content
Dogomania

PONka Delma po 2 latach w schronisku,ma swoj dom.Jak cudowniie!!! :)


brazowa1

Recommended Posts

Wszędzie trąbią o wichurach i trąbach powierznych pod Częstochową...
Magdziak, jak Wy???

Delma piękniuchna, ale ten kiciuś... aż coś mi się w środku robi gdy patrzę na jego fotki. Najpiękniejsze kociątko jakie widziałam :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 775
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Brązowa - jak będę mieć nowe fotki kocio-psie to zaraz wrzucę.
Florida - Oddaj boczek! jest tutaj:
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=87n31X3xBn8[/URL]
Akucha, dzięki za troskę - na szczęście trąba powietrzna nas ominęła, ale dziś było bardzo strasznie...i najgorsze, ze w nawiększej nawałnicy nie było nas w domu - Biba na dworze została...ale jakoś znalazła schronienie (bo do garażu, gdzie ma posłanie wchodzi tylko wieczorem jak jej każę; idzie ze smutną miną ale bardzo jest posłuszna; ale z własnej inicjatywy, czyt. potrzeby tam nie wejdzie i już) - pewnie w starej stajence gdzie jest tylko gruzowisko...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]A tego kociaka to Delmie pod kolor futra dopasowałaś.[/QUOTE]
:lol: , żeby Delma nie zauwazyła, że jej COŚ wyżera z miski - nawet nie warknie (co byłoby zrozumiałe w takiej sytuacji...) - pewnie myśli, że to jej własne futro plącze się przy misce :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Nasza tymczasowa Biba znalazła dom!! cudowny dom!! I jeden mały bury kociak tez ma domek wspaniały!!
Delma nie tęskni za Bibą, bo malutka sunia ciągle wieszała się na Delmuszym futrze :diabloti:
Jutro jedzie do nas kolejny mały tymczas:
[URL]http://foranimals.czest.pl/www/manius/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Biba w nowym domku:
[IMG]http://www.jurajskie.pl/bieda/bibunia2.jpg[/IMG]

Kociak niestety wrócił na ulicę... moje stado go nie chiało zaakceptować..:shake: A my jedziemy na wakacje juz 9 wrzesnia - chyba...bo ja sie boje zostawic koty i Delme... Delmucha ma byc u mojej siostry z jamnikiem, a koty ma dokarmiac sasiadka - raz dziennie napelnic miseczki z zarciem i wode uzupelnic. Kuwetki... dramat...sasiadka mowi ze ni bedzie sprzatac...i wcale sie nie dziwie - i tak jako jedyna osoba zgdzila sie zaopiekowac kotami
ech...
[URL="http://www.youtube.com/watch?v=OwrTmX4xUMc"][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Trzymaj sie Magdziak-dla Delmy koniecznie identyfikator na obrozce i niech siostra nawet tej obrozki jej na noc nie sciaga (moze przesadzam :roll: )

Co do kotow...ciezko mi zrozumiec,ze sasiadka nie moze zwirku wysypac i wsypac nowy...oj ludzie,ludzie.
iba ma usmiechnieta,mała pańcie-ladnie razem wygladaja :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Brazowa - jasna sprawa z identyfikatorem:-) i pelny zakaz spuszczania ze smyczy!
Bardziej się martwie jak Delmucha zniesie rozstanie ze mną.... do siostry ma przyjeżdżać moja mama, żeby Delma nie była sama, kiedy siostra jest w pracy. Ale i tak się martwie - Delmucha nawet jak zostaje z Piotrem sama to siedzi przy oknie balkonowym i mnie wypatruje i szczeka, nie płącze tylko szczeka:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jezu.....ja dopiero teraz odczytałam post Olifki...nie wiem czemu nie dostałam powiadomienia na mail....
Olifka :loveu::loveu::loveu::loveu:
Olifka - widziałam jak jestes zapracowana! nawet przez myśl nie przeszło mi proponowanie Ci dodatkowego etatu u mnie przy kociastych!
Olifko - a maj...dałabyś radę? bo my nigdzie nie wyjechaliśmy w końcu (mama w szpitalu), ale urlop cały czas jest naszym marzeniem..
..........
Delma przetestowana na tymczas u mojej siostry - jamnik siostry - Bono - Delmuchy nie zjadł :-) .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nie wiem kiedy rocznica Delmuchy w naszym domu (ja po 7 latach malzenstwa nie potrafie zapamietac urodzin mojego TZ (a znamy sie jakies 15 lat))
- tak mam :-)

Mamy dwa kociaki na tymczasie - ale poza zasiegiem Demuchy.
Bedę na szepieniach z Delmuchą w przyszłym tygodniu - będzie wiec kontrola uszek; obiecuje ze napisze jak z uszyskami - jestem pewna ze OK, ale dobrze mieć potwierdzenie

Brazowa to ja dziekuje Ci za najwspanialszego Przyjaciela - o Delmie i jej przywiazaniu do mnie mowia wszyscy :-) Fenomen :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...