Jump to content
Dogomania

JUŻ W DOMU! GINA - cudowny szczeniak trójłapek


paoiii

Recommended Posts

  • Replies 318
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[CENTER]:tree1:

[SIZE=3][COLOR=purple]Aaaaa, to i ja się ujawnię, a jak już, to życzę wszystkim dogomaniakom wszystkiego naj, najlepszego w 2011 roku. Żeby nasze psiaki były zdrowe, a bezdomniaki szybko kochające je domki znajdowały.[/COLOR][/SIZE][/CENTER]

[CENTER] :BIG::cunao:[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

kurcze, szkoda, cały czas kibicuję małej... ale napewno znajdzie się w końcu ten jeden jedyny domek... ona jest taka cudna...
a co do katarów i kaszlu to ja polecam podawanie rutinoscorbinu (ale tak przez dłuższy czas) - poleciła mi wetka i w wypadku mojej całkiem dobrze działa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='abero']No proszę, jak to nigdy niczego nie można być pewnym; a wydawało się, że mała zaraz pojedzie do domu.[/QUOTE]

Nie ma co sie martwic lepiej teraz nizby mala miala przejachac taki kawal drogi i wrocic .W sobotnim wydaniu gazety krakowskiej bedzie artykuł zwiazany z pozuconymi szczeniakami i opis Stopuchy ,telefon bedzie podany do domku tymczasowego wiec moze znajdzie sie jakis fajny telefon.

Link to comment
Share on other sites

trzymam kciuki :)
a tutaj tak troche wypromuję, może kanarek weźmiesz jak Ci sie miejsce zwolni :)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/199179-Kupa-nieszcz%C4%99%C5%9Bcia-dziesi%C4%99%C4%87-szczeniak%C3%B3w-w-polach-Ostrowiec-%C5%9Awi%C4%99tokrzyski!!!?p=16040290#post16040290[/url]
u mojego tzta sa 2 maluchy z tego wątku :)

Link to comment
Share on other sites

MAM CUDOWNĄ WIADOMOŚĆ!!! Gina ma najwspanialszy dom na świecie! Nawet nie wiem od czego zacząć bo takiego domu to chyba nie da się znaleźć więc nadal jestem w szoku :) Wczoraj dostałam telefon od Pani w sprawie Giny a dziś z Elik pojechałyśmy tam na wizytę i mała została :) Dom cudowny, rewelacyjny po prostu WOW> Będą relacje na dogo bo Pani się zarejestruje.
W domu mieszkają 3 pokolenia :). Dziadkowie, rodzice i 14 letnia córka. Wszyscy zakochani w zwierzętach. Gina będzie psiakiem Babci, będzie spała w łóżku jak wszystkie psy które tam są czyli 3 :) wszystkie uratowane z ulicy, ostatnio odeszła najstarsza suczka(17 letnia) i brakowało w domu jeszcze jednego :) . W domu jest jeszcze uratowany żółw, uratowane fretki i kot :). Państwo ratują bezdomne zwierzęta np: jak znaleźli jeża to dojeżdżali spod Olkusza (gdzie mieszkają) do Krakowa do Arki, żeby jeż miał jak najlepszą opiekę weterynaryjną. Malutka nasikała na dywan jak przyjechała ale Państwo w ogóle się tym nie przejęli. Poza tym dziś rano byłam z małą u weta i okazało się, że ma w miejscu po amputacji ropę i musi brać jeszcze antybiotyk. Bałam się jak Państwo zareagują ale okazało się, że cudownie. Mała nawet nie będzie musiała jeździć do weta (miejsce trzeba stale kontrolować czy nie ma ropy) bo weterynarz przyjedzie do niej!!!

Domek jest z ogrodem a Państwo mają specjalną przyczepkę kempingową, żeby zabierać wszystkie psy ze sobą :). Trochę się z Elik zasiedziałyśmy na wizycie bo było tak miło :). Wszystkie psy zaakceptowały malutką. Największa suczka wylizała Ginę tak, że była cała mokra :).
Życzę każdemu psu tak wspaniałej rodziny.Nie miałyśmy z Elik ani grama wątpliwości jak poznałyśmy nową rodzinę Giny, że to jest TO miejsce. :)



Właśnie Pani dzwoniła, że wszyscy są w małej zakochani :) i że jest cudowna :)

Link to comment
Share on other sites

dzwonili ludzie chętni na adopcję Giny i zaproponowałam im jakiegoś innego psiaka Pani powiedziała, że szukają : Suni, [B]małej[/B], szorstkowłosa lub kudłata wiek nie gra roli :) Domek brzi całkeim nieźle, mieszkają w Krk mają psa z azylu i odszedł ich drugi i chcą wziąć jakąś bidę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkanarekk']dzwonili ludzie chętni na adopcję Giny i zaproponowałam im jakiegoś innego psiaka Pani powiedziała, że szukają : Suni, [B]małej[/B], szorstkowłosa lub kudłata wiek nie gra roli :) Domek brzi całkeim nieźle, mieszkają w Krk mają psa z azylu i odszedł ich drugi i chcą wziąć jakąś bidę.[/QUOTE]

może Carla by im się spodobała :
[URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/*CARLA*-cudowny-szczeniaczek-CZEKA-NA-CIEBIE!,29220"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/*CARLA*-cudowny-szczeniaczek-CZEKA-NA-CIEBIE!,29220[/URL]

Link to comment
Share on other sites

aha o kurcze, zapomniałam że pudel to pies.... napewno alby już nie ma- ta biała gładkowłosa, jeśli chcesz mogę się zorientować w sobotę o sunie wg. kryteriów. I porobię zdjęcia od razu. Zaraz jeszcze wrzucę takie dwie suńki ze strony schronu, bo je kojarzę

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...