Jump to content
Dogomania

Do zobaczenia kiedyś, Bruno, piesku kochany...


Wiedźma

Recommended Posts

[quote name='ŚWIAT']
przychodziły mi piekielne myśli do głowy typu paradowanie po mieście w bikini z plakatem "Szukamy domu dla Bruna"- ale figura nie teges[/QUOTE]

Piekielna myśl??? Genialna myśl!!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Ty wiesz,ile psiaków mogłoby znaleźć domy???:lol:

Ludzie wiedzą niewiele albo wcale o tych bidach ze schronów (sama jeszcze niedawno nie wiedziałam :oops:),więc [B]każdy[/B] sposób jest dobry ,by zwrócić im na to uwagę...A figura...? Oj,tam!!!:evil_lol: Psy przecież będziemy lansować!!!:p

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=ŚWIAT;(przychodziły mi piekielne myśli do głowy typu paradowanie po mieście w bikini z plakatem "Szukamy domu dla Bruna"- ale figura nie teges)[/QUOTE]


Nie wiem jaką masz figurę , może po prostu skromność przez Ciebie przemawia .
Ale moim zdaniem do tych celów im bardziej rozłożyste gabaryty tym lepiej , więcej informacji na tym bikini się zmieśći ;) . Nie trzeba plakatów .

Coś dziwnego z cytowaniem mi się porobiło

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ŚWIAT']Mnie to już dawno hamulce puściły - naszym hasłem "Dla Bruna wszystko"
(przychodziły mi piekielne myśli do głowy typu paradowanie po mieście w bikini z plakatem "Szukamy domu dla Bruna"- ale figura nie teges)[/QUOTE]
Co ty się przejmujesz, gusta są różne :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
No i poczekaj aż się cieplej zrobi :)
Chciałabym ten meszek na Brunie pooglądać

Link to comment
Share on other sites

Witajcie cioteczki. Jak będą ogłoszenia i będę mieć dostęp do działającego normalnie kompa - za jakiś tydzień dopiero niestety- porobię Brunkowi plakaciki A4 i A5. Jestem fanem takich plakacików, ostatnio moje hobby to szukanie miejsc gdzie je można legalnie powiesić (zwłaszcza te A5)

Link to comment
Share on other sites

Niunia zaganiana, ostatnie egzaminy. Spotkałyśmy się wczoraj na 5 minut i akurat zadzwonił telefon - dzwoniła dziewczyna ze schroniska, że Bruno właśnie zażywa kąpieli. Zdjęcia będą po niedzieli. A, Brunuś przytył 5 kg od czasu, kiedy niunia się nim zajęła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiedźma']Do serdelka jeszcze mu daleko, ale... Niunia mówi, że jest teraz wesoły i rozbrykany, wrócił mu apetyt, ma dobrą przemianę materii - skończyły się biegunki.[/QUOTE]
Wspaniale, oby tylko trafił jeszcze na swojego człowieka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ŚWIAT']No to hasełko z bazarku ciuszkowego - bodajże jaanki-
Będą ciotki jak modelki
A pieseczki jak serdelki -

zaczyna się ciut urzeczywistniać...:)

Tylko ja siebie jakoś jako modelki nie widzę hehe:)[/QUOTE]

hahahahahahaha - hasło zarąbiaszcze. Super!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...