Jump to content
Dogomania

PIES WPADŁ POD TRAMWAJ- zdj.str. 27,33 Łapek już w nowym domu!!!


Kar0la

Recommended Posts

No to ja mam pytanie: jakie warunki musimy spełniać jako potencjalny nowy dom dla Łapka? Proszę o jak najwięcej informacji, bo niestety mieszkam daleko [między Poznaniem a Wrocławiem] więc nie mam możliwości "obejrzenia" psinki na miejscu i zapytania o szczegóły :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 561
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='niemand89']No to ja mam pytanie: jakie warunki musimy spełniać jako potencjalny nowy dom dla Łapka? Proszę o jak najwięcej informacji, bo niestety mieszkam daleko [między Poznaniem a Wrocławiem] więc nie mam możliwości "obejrzenia" psinki na miejscu i zapytania o szczegóły :([/QUOTE]
Przede wszystkim musicie sobie zdawać sprawę, że to będzie pies specjalnej troski. W tej chwili jeszcze nie mamy pewności czy Łapek na pewno bedzie chodził. Łapa jest w tej chwili jeszcze zasłaba, by to jednoznacznie określić. Pies ma szansę na chodzenie, jednak trzeba także rozważyć taka ewentualnośc, że w nagorszym wypadku będzie jeździł na wózeczku. Nie wiem czy jesteście zdecydowani na adopcję takiego psa.:roll: Obecnie czekamy na wygojenie ran i postępy w używaniu łapy.

Link to comment
Share on other sites

Właściwie to czy będzie chodził czy jeździł na wózeczku nie stanowi dla nas jakiejś ogromnej różnicy i na pewno nie od tego zależeć będzie ta adopcja :) Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że jest to ogromna odpowiedzialność i że Łapek wymaga o wiele więcej uwagi. Moi rodzice mieli sparaliżowanego psa więc zapewne wiedzą na co się zgadzają... Zastanawiałam się też czy tak duża odległość [ok. 350 km.] nie jest minusem?

Link to comment
Share on other sites

Wiesz jeśli dom byłby pewny, odpowiedzialny i dobry to nie takie odległości pokonywały psy. Jednak tak czy owak z adopcją Łapka trzeba się wstrzymać przynajmiej do wygojenia ran, a to potrwa jeszcze kilka dni.

Cieszę się, że Łapek zapadł Ci w serce. To naprawdę wspaniały pies.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kar0la']tak czy owak z adopcją Łapka trzeba się wstrzymać przynajmiej do wygojenia ran, a to potrwa jeszcze kilka dni.[/QUOTE]
Oczywiście będziemy czekać tyle ile będzie trzeba :) Moi rodzice wybierają się do Wa-wy koniec sierpnia/początek września czy byłaby wtedy możliwość umówienia się na wizytę u Łapka? I faktycznie zapadł mi w serducho :loveu:, szkoda tylko, że musiałam wybierać między nim a Bandim :(

Link to comment
Share on other sites

Transport zawsze da się zorganizować. Również więcej zdjęć pieska możemy Wam przesłać na maila. Będziecie mogli wyrobić sobie opinie o jego wielkości.

Jest jeszcze chwila - Łapek pobędzie parę dni w Psim Losie, proponuję poświęcić ten czas na dyskusje w rodzinie. Całą tę akcję zaczęliśmy mając nadzieję, że znajdzie kochający, bezpieczny dom. Wierzę, że się to uda. Mnie też Łapek zapadł w serce. Myślę, że nie będzie trudno go pokochać...

Link to comment
Share on other sites

To ja bardzo proszę o te zdjęcia - [email][email protected][/email] Myślę, że za wiele nie ma do omówienia, rządzi u nas mama, która jest już zdecydowana ^^ Odnośnie transportu myślę, że nie byłoby dużego problemu, bo rodzice dość często bywają samochodem w Wa-wie. Kochający ten dom na pewno będzie, myślę, że bezpieczny też... :) Acha jak Łapek zachowuje się w stosunku do innych psiaków, a właściwie suczek? :p

Link to comment
Share on other sites

Pokochać Łapka na pewno nie będzie trudno. To cudo na trzech łapach.:loveu:
Jeśli tylko Łapek będzie jeszcze do czasu Waszego przyjazdu w Psim Losie to byłoby najlepiej, gdybyście go zobaczyli na żywo.

Musicie się także liczyć z kontolą przed i po adopcyjną. A w tej chwili trzeba się uzbroić w cierpliwość i przemysleć spokojnie sprawę adopcji.

W tej chwili nie ma więcej zdjęć. Wszystkie są umieszczone na wątku. Możemy za parę dni poprosić pana Janusza o zrobienie kilku nowych zdjęć.

Co do stosunku Łapka do innych psiaków to nie mam pojęcia, ale to da sie łatwo sprawdzić w Psim Losie, ale podejrzewam, że powinno byc OK.

Link to comment
Share on other sites

Widzialam wczoraj Łapka, biedaczek jest w klatce przytulony do krat, wydaje sie lekko zdezorientowany, głasialam go po nosie, chyba mu sie podobało, widok jego ciałka nie jest ciekawy , biedny ten Łatek oj biedny.......:-(
stal na tych trzech łapeczkach i sie lekko chwiał........
dziewczyny czy on idzie gdzieś na tymczas?????
ps. Łatek ma prześliczne oczy......

Link to comment
Share on other sites

Enia - Łapek ma już zapewniony domek tymczasowy ... ja będę go wiozła do domu tymczasowego jak tylko będzie go można odebrać ze szpitala ... ale w międzyczasie pojawili się ludzie którzy chcą mu dać prawdziwy - stały dom ... zobaczymy jak rozwinie się sytuacja ....

Link to comment
Share on other sites

Enia, a może Ty masz cyfrówkę? Chodzi o to, że obiecałam, że wyślę więcej zdjęć Łapka do Niemand89, ale mogę dopiero w piątek. Może udałoby się wcześniej...

Jeśli chodzi o kocyk, to z tego co wiem Łapek załatwia się pod siebie, zresztą ja nic takiego w domu nie mam i niestety nie kupię z powodu pustej kiesy...

Link to comment
Share on other sites

Neris ja juz w tym tygodniu nie będe w lecznicy przykro mi, może dopiero w poniedziałek.W takim razie ja mu zawioze materacyk jesli do tego czasu nie będzie miał.
A klatka jest spora, widziałam ,że jak siusial to sie podniósł ale slizgal sie po dnie .Więc w rogu można materacyk położyć, tak mi się wydaje.

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi sie , że w okolicach 50 cm /50 cm bedzie oki.
Grubość chyba standardowa tzn. ok. 5 cm.żeby mógł swobodnie wejść i zejść.Tak własnie myslalam ,że mogłby byc takim materialem skóropodobnym obszyty gdyby Łapek nie zdążył na siusiu.......

Link to comment
Share on other sites

A teraz niespodzianka dla wszystkich wielbicielek Łapka.
Pierwszy spacer.:painting:

Uwaga......... [B]Ja CHODZĘ!!!!!!![/B]
[IMG]http://images1.fotosik.pl/147/2dccd678d9d348cc.jpg[/IMG]
Zobaczcie te oczy....
[IMG]http://images2.fotosik.pl/138/96de106cbefa3445.jpg[/IMG]
[IMG]http://images4.fotosik.pl/101/35df1ae56f9f4696.jpg[/IMG]
[IMG]http://images3.fotosik.pl/138/405405b43add722c.jpg[/IMG]
[IMG]http://images4.fotosik.pl/101/fb7ab173c1efaf44.jpg[/IMG]

Ależ się cieszę!!!!:cunao: Łapek chodzi, jeszcze powolutku, bo łapka słabiutka, ale chodzi.:BIG:

Panie Januszu, ale mi Pan sprawił niespodziankę.:calus:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...