Jump to content
Dogomania

Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!


Avilia

Recommended Posts

[quote name='mania1979']a moze domek da się przekonać by oba chłopaki poszły razem do adopcji w pakiecie?? :diabloti:[/QUOTE]
Dwa chłopaki nie mogą iść do adopcji razem bo Romuś nie lubi innych psów. Z Rysiem mógłby iść Zenek bo Rysio jest jego przyjacielem i obrońcą. Ale Zenuś przyjmuje leki i jest przez to bardziej kosztownym pieskiem. Romuś jest pieskiem starszym ale w dobrej kondycji. Może Twój tata jak oswoi się ze stratą Filipka adoptowałby go.
[B]Cioteczki!
Na bazarku kosmicznym pozostało jeszcze 30 rakietek do wystrzelenia. Bardzo proszę kto nie brał w nim udziału niech wystrzeli chociaż jedną rakietkę.
[/B]

Link to comment
Share on other sites

właściwie na drugi dzień po odejściu Filipka spytałam taty czy nie chce jakiejś bidy..ale zastrzelił mnie wzrokiem..jest jeszcze za wcześnie zdecydowanie..
a jeśli chodzi o rakiety to mogłabym wylecieć dwoma w kosmos,ale wpłata moja niestety dopiero ok 10 listopada. nie za późno??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mania1979']właściwie na drugi dzień po odejściu Filipka spytałam taty czy nie chce jakiejś bidy..ale zastrzelił mnie wzrokiem..jest jeszcze za wcześnie zdecydowanie..
a jeśli chodzi o rakiety to mogłabym wylecieć dwoma w kosmos,ale wpłata moja niestety dopiero ok 10 listopada. nie za późno??[/QUOTE]
Myślę że nie jest za późno. Bazar ciągnie się już trzeci miesiąc. Jeszcze 150 zł trzeba uzbierać. Dam tutaj link do bazarku. Można wejść i zamówić rakietki.
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/212181-*-*-*-ALE-ODLOT%21%21%21-Pierwszy-bazar-kt%C3%B3ry-ju%C5%BC-zako%C5%84czony-ale-nadal-dzia%C5%82a%21-D"]http://www.dogomania.pl/threads/212181-*-*-*-ALE-ODLOT!!!-Pierwszy-bazar-kt%C3%B3ry-ju%C5%BC-zako%C5%84czony-ale-nadal-dzia%C5%82a!-D[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Co z Rysiem? Kiedy będzie wizyta? Dzisiaj mija tydzień jak państwo zainteresowali się nim. Każdy dzień to koszt 10-ciu złotych w hoteliku. Deklaracji jak na lekarstwo. Może już mógłby grzać doopkę w swoim domku.
[B]Zapraszam na bazarek kosmiczny na długi Rysia i Romusia. Jeszcze zostało 25 rakietek do wystrzelenia.
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/212181-*-*-*-ALE-ODLOT%21%21%21-Pierwszy-bazar-kt%C3%B3ry-ju%C5%BC-zako%C5%84czony-ale-nadal-dzia%C5%82a%21-D"]http://www.dogomania.pl/threads/212181-*-*-*-ALE-ODLOT!!!-Pierwszy-bazar-kt%C3%B3ry-ju%C5%BC-zako%C5%84czony-ale-nadal-dzia%C5%82a!-D[/URL]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]Zapytam Iwonę na kiedy się z Państwem umówiła i zaraz dam Wam znać.[/I][/QUOTE]
To jest post z 20-go października. Minęły 3 dni i nie wiadomo na kiedy była umówiona wizyta. Jak tak dalej pójdzie to nigdy nie będzie domku. Długi narastają w dalszym ciągu.

Link to comment
Share on other sites

[B][IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B]

[INDENT][B][COLOR=red]pilnie potrzebny dt...domowy....jutro musze zabrac Go z lecznicy...Mikus z wyrwana lapeczka[/COLOR][/B]


[URL="http://www.dogomania.pl/threads/216486-Wyrwana-noga_Zagłodzony_Ślepy-STARUSZEK_-Dom-Tymczasowy_środki-za-operację!URATUJMY"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2164...ację!URATUJMY[/COLOR][/URL]! [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Witam Was,
Mówiłam Klaudus_ , że ja mogę zrobić wizytę w sobotę wieczorem lub w niedzielę rano (w pon/wtorek pisałyśmy wiadomości na kom), bo pracuje 5 dni z rzędu po 12 lub więcej godzin (w pt np 16) i nie mam możliwości być w innym terminie. Wczoraj wróciłam o 21ej i nie miałam możliwości jechać do psa. Ludzie nie są z Tyńca tylko z Piekar - to już nie jest Kraków, tylko taka wieś (a wręcz już dość bardzo "wieś"). Poznałam ich na ubiegło-niedzielnej aukcji pod Dżokiem i szczerze mówiąc nie byłam przekonana do tych ludzi, bo.. po pierwsze zginął im pies pod kołami samochodu, a po drugie czasem po prostu ma się takie wrażenie, że lepiej nie...
Rozmawiałam z tymi ludźmi i oni nie chcą Rysia. Chcieli go wziąć w niedzielę spod Dżoka, jak mają mieć kontrolę to widać nie są zainteresowani. Nie miejcie dom mnie żalu; ja napisałam jasno, że mogę zrobić wizytę ale w tym tygodniu w weekend.
Ps. znam osobiście z hotelu Rysia i Romka, to kochane pieski i nie mogą iść byle gdzie. To nie zdziczałe psy, które ktoś będzie mieć na podwórku w budzie, tylko takie, które potrzebują kontaktu z człowiekiem, bo znają ten rodzaj relacji.


[quote name='bakusiowa']To jest post z 20-go października. Minęły 3 dni i nie wiadomo na kiedy była umówiona wizyta. Jak tak dalej pójdzie to nigdy nie będzie domku. Długi narastają w dalszym ciągu.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Od listopada zeszłego roku Rysio i Romuś są u mnie w hotelu. Przywiozły je Klaudus i Budrysek wtedy też pierwszy i ostatni raz widziałam i rozmawiałam z Klaudus.

Budrysek parę razy odwiedziła chłopaków przywożąc im prezenty:) czasami pyta o nich i właśnie to ją informuję jak coś się dzieje...nikogo więcej te psy nie interesują.

W zeszłą niedzielę na własny koszt(ok.45zł) pojechałam na aukcję z Rysiem, zainteresowali się nim państwo, którzy wywarli na mnie b. dobre wrażenie.

Pan z taką czułością głaskał psa, miał łzy w oczach bo przypomniał mu się jego poprzedni, który zginął pod kołami samochodu ale to prawdopodobnie był wypadek(do sprawdzenia na wizycie) bo psiak wymknął się przez furtkę na drogę a cały teren jest ogrodzony tak twierdzą. Pies spał z nimi w domu i tak miało być z Rysiem.

Kontaktowałam się z Budrysek czy mają kogoś na wizytę jak nie to ja coś wykombinuję powiedziała że Klaudus się tym zajęła.

Znam osobiście Iwoniam i wiem że ona nie ma czasu a bardzo chce zawsze pomóc więc nie odmówiła a zazwyczaj tak jest że jak długo się czeka....

Ja pracuję od niedzieli do niedzieli. Hotel to nie tylko Rysio i Romuś moim obowiązkiem nie jest zajmowanie się adopcjami psów a jednak pojechałam i nie rozumiem jak można było stracić taką szanse:(

Z tego co widzę na wątku od roku, psy ogłaszane były ile? 3,4? razy to jakaś kpina

nie mają dosłownie nic ani [B]szczepień[/B], nie są [B]odrobaczone[/B] (raz zrobiłam to sama również na własny koszt) ale to już rok, powinny być znowu
Obowiązkowa [B]wścieklizna[/B], wiosną [B]kleszcze[/B] nikogo to nie interesowało. One nie mają nawet założonych [B]książeczek zdrowia!![/B]!

Z poprzednich miesięcy pozostało jakieś 900zł + teraz październik

Sporo psów z dogo przeszłam i różnie bywało ale sytuacja tych psów jest nie do zrozumienia przeze mnie gdyby one wiedziały...[B]zawiodły się na wszystkich[/B]....

Link to comment
Share on other sites

No wlasnie ja tego rozliczenia nie rozumiem, nie moze byc na plusie, skoro bylo 3900zl dlugu poszlo 700zl do hotelu, a potem ok 2200zl. Sluchajcie, tez tak mialam, ze kobieta zrobila na mnie dobre wrazenie, mimo wszystko mialam jakies opory, pies sam nie byl przkonany(!) a potem wrocilam po psa, bo okazalo sie ze kobieta jednak psy bierze i oddaje (skad to mozna wiedziec na wizycie), nastepny dom zrobil od razu super wrazenie i ten pies jest tam szczesliwy do dzis. Nie wiem, moze intuicja rzeczywiscie czasem jest dobra, ale szkoda ze nie dalo sie tym ludziom szansy, tyle ze z drugiej strony ja na oba swoje psy czekalam miesiac, wiec po paru dniach nie powinni juz rezygnowac:(.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...