Jump to content
Dogomania

Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie


ifka

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Randa']Czy ktoś w tej sprawie oficjalnie zwrócił się o pomoc do TOZu-u? pojedynczych ludzi olewają w gminie[/QUOTE]

zapanowała cisza na temat szczeniaka, nie wiadomo czy kierownik schroniska lub wolontariuszka Karolina zgłosiły to do TOZ-u


do końca nie wiadomo o co tak naprawdę w tym wszystkim chodzi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwia1982']zapanowała cisza na temat szczeniaka, nie wiadomo czy kierownik schroniska lub wolontariuszka Karolina zgłosiły to do TOZ-u


do końca nie wiadomo o co tak naprawdę w tym wszystkim chodzi[/QUOTE]


W tym przypadku o urażone ambicje...władzę...i jak zawsze w takich przypadkach cierpią słabsi, szczeniak miał pecha...:cool3:

Link to comment
Share on other sites

No ale co, zostawic to tak? przeciez UM jeszcze bardziej bedzie w okrutny sposob gladzil te biedne zwierzeta. Oni i tak robia co chcą. Takiej arogancji urzednikow nie widzialam nigdy przedtem.
Tak nie mozna postepować. . . .narobic szumu jednego dnia, a drugiego udawac, ze nic sie nie stalo. Zostalismy wciagnieci w to i mamy prawo wiedziec i zadac konsekwencji "zalatwienia" psa.
Ja domagam sie wyjasnien. Protestuje ciszy, ktora tu zapanowala.

Link to comment
Share on other sites

Pipi, soniamalutka wychodzi na to, że byłyście jedynymi osobami, które pofatygowały się do bunkra i do UM, a gdzie w tym wszystkim jest wolontariuszka Karolina?

[quote name='kierownik schroniska']/ usunięte - zabrania się publikacji danych osobowych użytkowników /[/QUOTE]


ciekawe dlaczego ten wpis zniknął z profilu Karoliny na fb:cool3:, szczeniakiem posłużono się w potyczkach z UM i tyle.

wolontariuszko Karolino gdzie ten TVN i sławetna Kasia P.:mad:, a co ze spotkaniem u Burmistrza?


nie rozumiem jak osoba publiczna (pewnie nie wszyscy zaglądający na ten wątek wiedzą, że Karolina jest / usunięte - zabrania się publikacji danych osobowych użytkowników / posłużyła się szczeniakiem w potyczkach z UM w Bielsku Podl. odnośnie bezdomnych zwierząt

Edited by Huan
Link to comment
Share on other sites

[quote name='soniamalutka']Tyle było krzyku ,miała być gazeta i raptem temat się skończył .Dziwi mnie to i zastanawiam się o co tak na prawdę chodziło bo na pewno nie o szczeniaka skoro zapanowała taka zmowa milczenia.Ja z Pipi i z Sylwią prosimy o jakąkolwiek odpowiedz co dalej.[/QUOTE]

[COLOR=#3E3E3E]ciekawe dlaczego ten wpis zniknął z profilu Karoliny na fb[/COLOR]:cool3:[COLOR=#3E3E3E], szczeniakiem posłużono się w potyczkach z UM i tyle.[/COLOR]

[COLOR=#3E3E3E]wolontariuszko Karolino gdzie ten TVN i sławetna Kasia Pisarska[/COLOR]:mad:[COLOR=#3e3e3e], a co ze spotkaniem u Burmistrza?[/COLOR]


[COLOR=#3e3e3e]MAM NADZIEJĘ ŻE ZAKOŃCZĘ ZBĘDNĄ DYSKUSJĘ I WIESZANIA PSÓW NA LUDZI KTÓRZY WEDŁUG MNIE ZROBILI SŁUSZNIE BO TAK SIĘ POSTĘPUJE W REALIACH ŻYCIA: ZGŁASZA SIĘ ZWIERZE BEZPAŃSKIE GO GMINY LUB TAK JA KIEDYŚ ZROBIŁAM W PEWNEJ GMINIE ZAWIOZŁAM SZCZENIAKI DO WÓJTA( TAK TEŻ POWIEDZIAŁAM KAROLINIE BY ZROBIŁA) I PRZEZ TO ONA MA PROBLEMY. GMINY MAJĄ OBOWIĄZEK ZAJMOWAĆ SIĘ BEZPAŃSKIMI PSAMI I NIE WAŻNE Z JAKIM SCHRONISKIEM MAJĄ PODPISANĄ UMOWĘ. WY WALCZYCIE BY PSY NIE TRAFIAŁY DO RADYS ALE ONI MAJĄ NAJNIŻSZE CENY ODŁOWÓW I DLATEGO GMINY Z NIMI PODPISUJĄ UMOWY. JEŚLI WIECIE ZE SIĘ TAM ŹLE DZIEJE TO ZGŁOŚCIE TO DO PROKURATORA, DO ODPOWIEDNIEGO WETERYNARZA POWIATOWEGO TYLKO TAM TRZEBA MIEĆ DOWODY A NIE PLOTKI. O NAS TEŻ MOŻNA PLOTKOWAĆ ALE DOPÓKI MAM CZYSTE RĘCE NIE BOJĘ SIĘ KONTROLI, POLICJI I PROKURATORÓW, ALE ŻEBYM WZIĘŁA PSA Z BIELSKA BYŁO BY TO ZŁAMANIEM PRAWA.

ROZMAWIAŁAM Z WETERYNARZEM KTÓRY ODDAŁ SZCZENIAKA DO ADOPCJI I OBIECAŁ MI ŻE JEŚLI DO NIEGO SIĘ ZGŁOSZĘ TO POSTARA SIĘ BYM MOGŁA ZROBIĆ ZDJĘCIE SZCZENIAKOWI.

CO DO POSTU SYLWII GDZIE JEST TVN, JEST TAM GDZIE POWINIEN A NIE TAM GDZIE KTOŚ PIĘTRZY WODĘ. JEŚLI BY ZAISTNIAŁA TAKA POTRZEBA WEZWAŁABYM ICH NA PEWNO TAK JAK ZGŁOSIŁAM SPRAWĘ DO DZIENNIKARZA KTÓRY ROZMAWIAŁ Z OSOBAMI ZAINTERESOWANYMI W TEJ SPRAWIE Z WETERYNARZEM TAKŻE.

MACIE CHĘĆ POMAGAĆ PSOM POMAGAJCIE. PISAŁAM WE WCZEŚNIEJSZYCH POSTACH ŻE JEST 2 SUKI ZE SZCZENIAKAMI W BIELSKU POMÓŻCIE IM ALE JEŚLI TO ROBICIE NIE MIEJCIE ŻALU DO GMINY BO WY IM ZABIERACIE ZADANIA PUBLICZNE A DAJECIE PIENIĄDZE.

PROSZĘ WIĘCEJ SIĘ NIE BURZYĆ JA ANI NIKT INNY ODPISYWAĆ JUŻ NIE BĘDĘ JAK ZROBIĘ ZDJĘCIE TO JE UMIESZCZĘ ALE BEZ KOMENTARZY.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

skoro zaniesienie szczeniaka do UM było właściwe to po co była zamieszczona informacja na ten temat na tym wątku? z informacją, żeby może dziewczyny z Bielska wyjaśniły co się stało ze szczeniakiem


Karolina tak świetnie działa na rzecz zwierząt to może ona zajmie się ukazaniem całej prawdy na temat schroniska w Radysach, jest osobą medialną więc ma większą siłę przebicia niż zwykły mieszkaniec Bielska.


[quote name='kierownik schroniska']
[COLOR=#3e3e3e]TAK SIĘ POSTĘPUJE W REALIACH ŻYCIA: ZGŁASZA SIĘ ZWIERZE BEZPAŃSKIE GO GMINY LUB TAK JA KIEDYŚ ZROBIŁAM W PEWNEJ GMINIE ZAWIOZŁAM SZCZENIAKI DO WÓJTA( TAK TEŻ POWIEDZIAŁAM KAROLINIE BY ZROBIŁA) I PRZEZ TO ONA MA PROBLEMY. [/COLOR][/QUOTE]


patrz pani dopiero teraz Karolina się zorientowała, że sprawa ze szczeniakiem źle wpłynie na jej wizerunek medialny, mogła wcześniej o tym pomysleć, no to teraz już wiemy dlaczego wpis o zaniesieniu psa do UM zniknął z jej profilu na fb

Edited by sylwia1982
Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwia1982']Pipi, soniamalutka wychodzi na to, że byłyście jedynymi osobami, które pofatygowały się do bunkra i do UM, a gdzie w tym wszystkim jest wolontariuszka Karolina?






ciekawe dlaczego ten wpis zniknął z profilu Karoliny na fb:cool3:, szczeniakiem posłużono się w potyczkach z UM i tyle.

wolontariuszko Karolino gdzie ten TVN i sławetna Kasia Pisarska:mad:, a co ze spotkaniem u Burmistrza?


nie rozumiem jak osoba publiczna (pewnie nie wszyscy zaglądający na ten wątek wiedzą, że Karolina jest wokalistką znanego bielskiego zespołu muzycznego) i chwaląca się, że prężnie działa jako wolontariuszka w schronisku dla bezdomnych zwierząt posłużyła się szczeniakiem w potyczkach z UM w Bielsku Podl. odnośnie bezdomnych zwierząt[/QUOTE]
PRZEPRASZAM W POPRZEDNIM POSCIE ZAPOMNIAŁAM JEŚCZE DOPISAĆ ŻE KAROLINA POSTU NIE USUNEŁA JEST PROSZĘ SPRAWDZIĆ [URL]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=514186151967711&set=a.182336175152712.58956.100001289921802&type=1&theater[/URL] A SZKALOWANIE KOGOŚ ŻE COŚ ZROBIŁ JEST NIEFER WSTYD I NAPRAWDĘ KONIEC DYSKUSJI NA TEN TEMAT

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kierownik schroniska']PRZEPRASZAM W POPRZEDNIM POSCIE ZAPOMNIAŁAM JEŚCZE DOPISAĆ ŻE KAROLINA POSTU NIE USUNEŁA JEST PROSZĘ SPRAWDZIĆ [URL]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=514186151967711&set=a.182336175152712.58956.100001289921802&type=1&theater[/URL] A [/QUOTE]

[url]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=514186151967711&set=a.182336175152712.58956.100001289921802&type=1&theater[/url], wpisu jak widać pod tym linkiem nie ma

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kierownik schroniska']
[COLOR=#3e3e3e]CO DO POSTU SYLWII GDZIE JEST TVN, JEST TAM GDZIE POWINIEN A NIE TAM GDZIE KTOŚ PIĘTRZY WODĘ. JEŚLI BY ZAISTNIAŁA TAKA POTRZEBA WEZWAŁABYM ICH NA PEWNO TAK JAK ZGŁOSIŁAM SPRAWĘ DO DZIENNIKARZA KTÓRY ROZMAWIAŁ Z OSOBAMI ZAINTERESOWANYMI W TEJ SPRAWIE Z WETERYNARZEM TAKŻE.

MACIE CHĘĆ POMAGAĆ PSOM POMAGAJCIE. PISAŁAM WE WCZEŚNIEJSZYCH POSTACH ŻE JEST 2 SUKI ZE SZCZENIAKAMI W BIELSKU POMÓŻCIE IM ALE JEŚLI TO ROBICIE NIE MIEJCIE ŻALU DO GMINY BO WY IM ZABIERACIE ZADANIA PUBLICZNE A DAJECIE PIENIĄDZE.
[/COLOR][/QUOTE]

ja tu czegoś nie rozumiem, mamy pomóc 2 sukom ze szczeniakami, które są w Bielsku a nie można było w inny sposób pomóc szczeniakowi? Karolina nie mogła znaleźć domu tymczasowego dla jednego szczeniaka a my nagle mamy znaleźć go dla 2 suk ze szczeniakami?

Link to comment
Share on other sites

Mam propozycję dla pań z Bielska które chcą naprawdę pomagać. Mozecie założyć Stowarzyszenie( minimum 15 osób) lub Fundację(może w niej być 1 osoba nawet) UM da wam teren i budujcie schronisko i działajcie tak jak my nie będzie kłopotu gdzie umieścić psy czy koty. Jeśli będziecie zainteresowani z Burmistrzem mogę pogadać będę u niego w następnym tygodniu.

Link to comment
Share on other sites

Może też je zanieśmy do UM jeżeli na tym ma polegać pomaganie.Ja w życiu nie zaniosłabym bezdomniaka do UM bo od razu wiadomo co to dla niego znaczy- nie pierwszy raz mam do czynienia z urzędami.Szkoda w tym wszystkim tej małej psinki ,reszta już jest nie ważna tym bardziej ,że Karolina nie ma nic do powiedzenia w tej sprawie jak widać.

Link to comment
Share on other sites

Gdyby nadworna agresorka była naprawdę zainteresowana psem a nie kolejną ( z jej głównym udziałem) naparzanką to by już wczoraj wiedziała do kogo szczenię trafiło.
Wystarczy ludzi posłuchać bo mówią aż do Małopolski docierają wieści.
No ale jak się ma inne priorytety to w imię naparzanki własnemu ojcu sie do gardła rzuci.

Link to comment
Share on other sites

Ludzie, opanujcie sie. . . . .wydajemy swiadectwo wlasnej wartosci, chorego poczucia i chorej rzeczywistosci.
Tak nie pomaga sie zwierzetom. Poprostu wstyd, a jednoczesnie przerazenie.
Ludzie czytają, pomyslalyscie o tym?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pipi']Ludzie, opanujcie sie. . . . .wydajemy swiadectwo wlasnej wartosci, chorego poczucia i chorej rzeczywistosci.
Tak nie pomaga sie zwierzetom. Poprostu wstyd, a jednoczesnie przerazenie.
Ludzie czytają, pomyslalyscie o tym?[/QUOTE]
[COLOR=#000000]Mam propozycję dla pań z Bielska które chcą naprawdę pomagać. Mozecie założyć Stowarzyszenie( minimum 15 osób) lub Fundację(może w niej być 1 osoba nawet) UM da wam teren i budujcie schronisko i działajcie tak jak my nie będzie kłopotu gdzie umieścić psy czy koty. Jeśli będziecie zainteresowani z Burmistrzem mogę pogadać będę u niego w następnym tygodniu.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kierownik schroniska'][COLOR=#3E3E3E]ciekawe dlaczego ten wpis zniknął z profilu Karoliny na fb[/COLOR]:cool3:[COLOR=#3E3E3E], szczeniakiem posłużono się w potyczkach z UM i tyle.[/COLOR]

[COLOR=#3E3E3E]wolontariuszko Karolino gdzie ten TVN i sławetna Kasia Pisarska[/COLOR]:mad:[COLOR=#3e3e3e], a co ze spotkaniem u Burmistrza?[/COLOR]


[COLOR=#3e3e3e]MAM NADZIEJĘ ŻE ZAKOŃCZĘ ZBĘDNĄ DYSKUSJĘ I WIESZANIA PSÓW NA LUDZI KTÓRZY WEDŁUG MNIE ZROBILI SŁUSZNIE BO TAK SIĘ POSTĘPUJE W REALIACH ŻYCIA: ZGŁASZA SIĘ ZWIERZE BEZPAŃSKIE GO GMINY LUB TAK JA KIEDYŚ ZROBIŁAM W PEWNEJ GMINIE ZAWIOZŁAM SZCZENIAKI DO WÓJTA( TAK TEŻ POWIEDZIAŁAM KAROLINIE BY ZROBIŁA) I PRZEZ TO ONA MA PROBLEMY. GMINY MAJĄ OBOWIĄZEK ZAJMOWAĆ SIĘ BEZPAŃSKIMI PSAMI I NIE WAŻNE Z JAKIM SCHRONISKIEM MAJĄ PODPISANĄ UMOWĘ. WY WALCZYCIE BY PSY NIE TRAFIAŁY DO RADYS ALE ONI MAJĄ NAJNIŻSZE CENY ODŁOWÓW I DLATEGO GMINY Z NIMI PODPISUJĄ UMOWY. JEŚLI WIECIE ZE SIĘ TAM ŹLE DZIEJE TO ZGŁOŚCIE TO DO PROKURATORA, DO ODPOWIEDNIEGO WETERYNARZA POWIATOWEGO TYLKO TAM TRZEBA MIEĆ DOWODY A NIE PLOTKI. O NAS TEŻ MOŻNA PLOTKOWAĆ ALE DOPÓKI MAM CZYSTE RĘCE NIE BOJĘ SIĘ KONTROLI, POLICJI I PROKURATORÓW, ALE ŻEBYM WZIĘŁA PSA Z BIELSKA BYŁO BY TO ZŁAMANIEM PRAWA.

ROZMAWIAŁAM Z WETERYNARZEM KTÓRY ODDAŁ SZCZENIAKA DO ADOPCJI I OBIECAŁ MI ŻE JEŚLI DO NIEGO SIĘ ZGŁOSZĘ TO POSTARA SIĘ BYM MOGŁA ZROBIĆ ZDJĘCIE SZCZENIAKOWI.

CO DO POSTU SYLWII GDZIE JEST TVN, JEST TAM GDZIE POWINIEN A NIE TAM GDZIE KTOŚ PIĘTRZY WODĘ. JEŚLI BY ZAISTNIAŁA TAKA POTRZEBA WEZWAŁABYM ICH NA PEWNO TAK JAK ZGŁOSIŁAM SPRAWĘ DO DZIENNIKARZA KTÓRY ROZMAWIAŁ Z OSOBAMI ZAINTERESOWANYMI W TEJ SPRAWIE Z WETERYNARZEM TAKŻE.

MACIE CHĘĆ POMAGAĆ PSOM POMAGAJCIE. PISAŁAM WE WCZEŚNIEJSZYCH POSTACH ŻE JEST 2 SUKI ZE SZCZENIAKAMI W BIELSKU POMÓŻCIE IM ALE JEŚLI TO ROBICIE NIE MIEJCIE ŻALU DO GMINY BO WY IM ZABIERACIE ZADANIA PUBLICZNE A DAJECIE PIENIĄDZE.

PROSZĘ WIĘCEJ SIĘ NIE BURZYĆ JA ANI NIKT INNY ODPISYWAĆ JUŻ NIE BĘDĘ JAK ZROBIĘ ZDJĘCIE TO JE UMIESZCZĘ ALE BEZ KOMENTARZY.[/COLOR][/QUOTE]
zdęcia będą nawet w gazecie tylko cierpliwości to nie piekarnia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kierownik schroniska']zdęcia będą nawet w gazecie tylko cierpliwości to nie piekarnia[/QUOTE]

wystarczyloby gdybys o tym napisala duuuuzo wczesniej. . . .a jak nie wiedzialas, ze bedzie w gazecie, lub jak sie sprawy mają, moglas nam o tym napisac, np w taki sposob: uspokujcie sie, wyjasniamy, zrobimy wszystko zeby was tu poinformowac. . .

. . . mnie moglas powiedziec przez telefon, a nie wyciagac ode mnie kazde slowo z rozmowy z UM. Najpierw powiedzialas, ze doris66, red. Jankowski i Karolina sa tego dnia umowieni na rozmowe u Burmistrza, a potem milczlas, kiedy dopytywalam sie o to spotkanie. Ignorancja na maxa Alina, tak sie nie robi.
Moze to "nie piekarnia" ale poszlo o los, a nawet zycie malego, bezbronnego szczeniaka.
Tak jak pisalam wyzej, poczekam co z tej "piekarni" sie " upiecze". . . .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kierownik schroniska'][COLOR=#000000]Mam propozycję dla pań z Bielska które chcą naprawdę pomagać. Mozecie założyć Stowarzyszenie( minimum 15 osób) lub Fundację(może w niej być 1 osoba nawet) UM da wam teren i budujcie schronisko i działajcie tak jak my nie będzie kłopotu gdzie umieścić psy czy koty. Jeśli będziecie zainteresowani z Burmistrzem mogę pogadać będę u niego w następnym tygodniu.[/COLOR][/QUOTE]

o to się teraz okazuje, że jak się nie ma stowarzyszenia lub fundacji to naprawdę nie pomaga się zwierzętom bezdomnym, dawno już takich bzdur nie słyszałam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...