Jump to content
Dogomania

Szarik, mamy 160zł deklaracji stałych!!! Nadal potrzebujemy waszej pomocy!!


P78

Recommended Posts

Kochane ciotki :) jestem tak zalatana, ze slow brak :( Ale pamietam o Szariku i o malej :( Jakby co dzwoncie, nie mam czasu na Dogo... :( Na nic, zbiorka ruszyla pelna para!

Boze, ta ta sunia...!? Toz jak umorusana Maja :( Jak bida!!!

Jak czuje sie Szarik, nasze slonko???!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 675
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='golf']biedna ta sunieczka strasznie.Czmycha jak widzie czlowieka....
a Szarki urzeduje w budzie, i trzeba mu do budy wlozyc glowe zeby wyjrzal.
Jutro wstawie fotosy.[/QUOTE]

bidulka strasznie wystraszona musi być, nie wie, czemu się tam znalazła.. :(
czekam na zdjęcia Szarika z niecierpliwością.

Link to comment
Share on other sites

Ahaha, toz to gosc, mru wlasnie mowila, ze go nie widzi, juz wiem czemu :) Olu ogromne dzieki za informacje, ja jestem tak zaje..na ta zbiorka, ze az plakac mi sie chce :( Dzis byla u mnie obraczus i rescal i ich reakcje byly rozne: jedna sie smiala :) druga mowila tylko: o kuu.a! :) Jest masakra u mnie... :(Dlatego jestem poza Dogo, ale pamietam i jakby co dzwon Kochana! :)

A suka? Co z nia wlasnie :(???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina78']Ahaha, toz to gosc, mru wlasnie mowila, ze go nie widzi, juz wiem czemu :) Olu ogromne dzieki za informacje, ja jestem tak zaje..na ta zbiorka, ze az plakac mi sie chce :( Dzis byla u mnie obraczus i rescal i ich reakcje byly rozne: jedna sie smiala :) druga mowila tylko: o kuu.a! :) Jest masakra u mnie... :(Dlatego jestem poza Dogo, ale pamietam i jakby co dzwon Kochana! :)

A suka? Co z nia wlasnie :(???[/QUOTE]

mam nadzieje ze Ci sie robaki od tych kocyczkow nie zalegly ;)

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/szarik/IMG_1912.jpg[/IMG]

[IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/szarik/IMG_1900.jpg[/IMG]

[IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/szarik/IMG_1891.jpg[/IMG]

[IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/szarik/IMG_1878.jpg[/IMG]

[IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/szarik/IMG_1873.jpg[/IMG]
[/CENTER][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Skarbul jedyny!!! Uwielbiam takie starsze psiaki :)! I mlodszych facetow, hehehe :)))
Olu, nagrywam cos... Bedziemy w kontakcie... [B]

Dziewczyny!!!
KONIECZNA ZBIORKA NA HOTEL DLA SZARIKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina78']Skarbul jedyny!!! Uwielbiam takie starsze psiaki :)! I mlodszych facetow, hehehe :)))
Olu, nagrywam cos... Bedziemy w kontakcie... [B]

Dziewczyny!!!
KONIECZNA ZBIORKA NA HOTEL DLA SZARIKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/QUOTE]

[B]w takim razie ruszamy ze zbiórką na hotel dla niego.
trzeba rozesłać wątek i żebrać o pieniądze.
ja na pewno coś dorzucę, jak będzie wiadomo coś więcej na temat hotelu koniecznie pisz.. czekam na wieści. :)
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][B]Mam cudowne wiesci!!! Jest DT dla Szarika!!! Dzieki za pomoc Abra i mru i Pawel za sobotni transport, bo mam nadzieje, ze wypali!!!:loveu::loveu::loveu:
golf, szykuj tam naszego dzentelmena na wyjazd :)!

i najwazniejsze!!! Oplata za tymczasowanie :) psa to 300 zl miesiecznie! Zobowiazuje sie regulowac z ta Pania oplaty, wiec blagam o wplaty na MOJE konto prywatne, ktore podam na PW... Blagam teraz o pomoc i wsparcie, zebym nie zostala z tym sama, bo tez bezrobotna jestem... :( A pies na bank tam posiedzi, bo tak szybko nikt sie nie znajdzie :(

PROSZE O DEKLARACJE NA SZARIKA!!!:loveu:
kam. i marzena prosze Was o rozeslanie watku, ok? I zapraszanie wszyyystkich, jak leci... Trzeba pomoc chlopakowi! Zrobmy sobie taki Dogomaniacki prezent pomocy dla Szarika :)!
[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kam.']okej jeszcze trzeba baner zrobic, bo ten co jest to coś nie działa, ale ja wcale a wcale nie umiem, może ktoś mi wytłumaczy?[/QUOTE]
ja bardzo chętnie zrobię, tym bardziej, że są nowe, cudnie fotki, ale ktoś musi podlinkować, bo ja mam z tym problem. tak mi się zdawało, że on działać nie będzie :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rescal']To ja zaczynam - 20 zl/ miesiecznie na dobry poczatek
pies absolutnie przewspanialy, widac ze duzo lepiej i pewniej juz sie czuje - w porownaniu z pierwszymi fotkami

kto sie przylaczy??? [B]kasa pilnie potrzebna[/B], ale piesio bedzie w cieple:)[/QUOTE]

dziekujemy !
prosimy o wsparcie finansowe, kazdy grosz sie liczy.

Link to comment
Share on other sites

rescal, dziekuje :)! Jak zawsze pomocna :)! Super :loveu:
To jeszcze 280 potrzeba... :(
Sluchajcie ja na PW rzuce kontem swoim, ok? Tu nie chce, bo to prywatne, ale juz mam dogadane z Pania Ewa, ze jak uzbieram to od razu wysylam...

rescal, jeszcze jedna porsbka :) Przeslesz TEN watek do naszych znajomych z watku Kuby??? Bardzo Cie prosze :loveu::loveu::loveu:!!! Wiesz jak mi ten dziad dziala, a jeszcze szykuje paczuszke dla naszego Szarika, obroze, smycz, adresatke, karme :) na nowa droge zycia :) DZIEKUJEEEE :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...