Jump to content
Dogomania

Szansa juz po operacji! Po 6 tygodniach w klinice pojechała do swojego domu :)


Tola

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szansa miała robione RTG.Dobre wieści!!nastąpił wyrażny zrost.W przyszłym tygodniu zaplanowana jest wyjęcie płytki,a za dwa tygodnie od zabiegu DO DOMUUUUUUUUUUUUUUUU.
UK dowie się w najbliższych dniach jakie są koszty leczenia Szansy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadra']Szansa miała robione RTG.Dobre wieści!!nastąpił wyrażny zrost.W przyszłym tygodniu zaplanowana jest wyjęcie płytki,a za dwa tygodnie od zabiegu DO DOMUUUUUUUUUUUUUUUU.[/QUOTE]
Fajnie :) Po tak długim leczeniu w końcu należy jej się trochę luzu i oczywiście nowy dom :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadra']Szansa miała robione RTG.Dobre wieści!!nastąpił wyrażny zrost.W przyszłym tygodniu zaplanowana jest wyjęcie płytki,a za dwa tygodnie od zabiegu DO DOMUUUUUUUUUUUUUUUU.
UK dowie się w najbliższych dniach jakie są koszty leczenia Szansy.[/QUOTE]
Bardzo się cieszę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jogolcia@pdx']Witam wszystkich po dłuższej przerwie - jak widać jestem odblokowana (na razie) ;-) - będę jeszcze obecna do czasu przeniesienia Szansuni z kliniki do Jej domu i znikam na stałe... Pozdrawiam ....[/QUOTE]
Fajnie,że jesteś więc nie znikaj;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']
SIZE=3][B][COLOR=sienna]konto udostępniła sonia71[/COLOR]:loveu:[/B][/SIZE]
Stan konta na 13..03.2011[/B][/COLOR][COLOR=black][B]: [COLOR=sienna][U]818,96 zł[/U][/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR]

Z powodu wyjazdu w czasie ktorego zapewne nastąpi rozliczenie Szansy za szpital i za porozumieniem z Tolą przelalam dzisiaj kwotę 818,96zł.-wg stanu konta -na konto bankowe Zamojskiej Fundacji dla Zwierząt i Srodowiska w Zamościu a tym samym mój udzial w zbieraniu funduszy dla Szansy jest zakończony.

Proszę o potwieredzenie na wątku czy pieniążki dotarły.

życzę suni szczęścia w nowym domku i oby nigdy więcej nie trzeba było zbierać pieniążków na jakiekolwiek leczenie-BĄDŻ SZCZĘŚLIWA SZANSO!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Dobre wieści !!!
ps .Jolu co to znaczy ,ze znikasz na stałe ?[/QUOTE]


Funiu - moja "misja" na dogo powoli dobiega końca... jeszcze tylko kilka psiaków i zamknie się za mną następny rozdział..ale zawsze możesz mnie łapać na FB albo mailem (chyba masz, a w razie czego to IVV ma na mnie dokladne namiary ;-) )

Czy są już jakieś konkretne ustalenia co do przenosin Szansuni do Ukrytego Smoka?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaDi']Szansa nadal jest w klinice ma znów duży opatrunek i ciężko jej w nim chodzić, pewnie odbyła się kolejna operacja. Dziwi mnie brak informacji o jej losach tym bardziej,że podobno jest pod opieką fundacji?[/QUOTE]


Nie żartuj MaDi... chyba nikt by takiej ważnej informacji przed nami nie ukrywał... :(

Chociaż podglądając z ukrycia wątek Szansuni prze ostatnie miesiące byłam czasami bardzo rozczarowana brakiem regularnych informacji o Jej stanie.

A pod opieką jakiej fundacji jest nasza psia gwiazda?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...