Jump to content
Dogomania

Dziadziuś Kubuś za TM...Jak zmarłeś w stodole to wybacz,że trafiłeś do tego Hitlera!


Klaudus__

Recommended Posts

Funky ma prawo nie wiedziec , dobrze wiec, ze pyta

teraz juz jestem pewna na 100% ze Kubus umarl przez arktyke, zostawiony sam sobie w oborze

a nam tu sciemniala ze wszystko jest ok!

nie wiemy nawet czy podala dokladna date smierci, mogla usmiercic go juz na poczatku a kase nabijac dalej!

wiem tylko, ze malutki musial bardzo cierpiec
zabki mial chore, na bank nie mogl pogryzc puffi, mial miec jedzonko gotowane
staruszek, chudzinka, nic nie widzial....umieral w samotnosci i bolu!
lekow na serduszko tez nie dostawal, chociaz pojechal do niej z pelnym wyposazeniem lekow, odzywek i witamin

na szczescie zlo powraca arktyko!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 772
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Boszsze....:-( Moje starowinki umierają mi na rękach,ja prawie umieram z każdym z nich...teraz umiera mi na raka Stivi:-( tulę Go i nie mam juz łez...a Kubolinek sam,samiuteńki,na pewno sie bał i nie miał Go kto utulić i potrzymać główki,jessuuu,ale żal,ale ból:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BUDRYSEK']
na szczescie zlo powraca arktyko![/QUOTE]

I to z kilkukrotną siłą.

Nigdy nie życzę nikomu źle.
Nawet ludziom, którzy mnie skrzywdzili.
Ale za to co zrobiłaś Arktyko (I TO Z PREMEDYTACJĄ!!!) tym bezbronnym, chorym, starym bidulkom życzę Ci żebyś od teraz żyła w piekle na ziemi!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Zadam troche nieczule pytanie....co stalo sie z cialem? Zostalo zutylizowane? Wtedy mroz byl nieziemski i ciezko mi sobie wyobrazic zakopywanie...moze kwit od weta stwierdzajacy faktyczny zgon byl?....sobie mysle czy czasem tez nie uciekl czy cos

ehhh[/QUOTE]

W wielu kwestiach możemy sobie tylko "gdybać"... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Zadam troche nieczule pytanie....co stalo sie z cialem? Zostalo zutylizowane? Wtedy mroz byl nieziemski i ciezko mi sobie wyobrazic zakopywanie...moze kwit od weta stwierdzajacy faktyczny zgon byl?....sobie mysle czy czasem tez nie uciekl czy cos

ehhh[/QUOTE]

podobno zakopala w ogrodku (?)

Link to comment
Share on other sites

Chciałabym odpowiedzieć tym kilku osobom, które być może opacznie zrozumiały moje intencje.
Zapewniam, że nie tylko nie chciałam nikogo obrazić, ale również wywołać - zwłaszcza w tym miejscu (sic!) - żadnego zgrzytu - jeszcze raz przepraszam!

[quote name='yunona']... I nie radzę obrażać ich, bo do pięt im nie dorastam, a już na pewno ty również. Sorry.[/QUOTE]

Absolutnie nie miałam zamiaru nikogo obrażać, a już tym bardziej osób, które rzeczywiście niosą pomoc zwierzętom.
Napisałam przecież: [I]Może się mylę, jeśli tak - przepraszam, ale od dwóch dni jestem pod ogromnym wrażeniem informacji o tzw Hoteliku u Arktyki i nie trudno w tej sytuacji o podejrzenia!

[/I][quote name='nescca']gonia66 i irenaka to porządne ciotki..... i nie tylko od słowa "pożądać".... :) Jesteś krótko na dogo Funky więc masz prawo nie wiedzieć.[/QUOTE]

Dziękuję nescca - rzeczywiście nie wiedziałam!


[quote name='Charly']bardzo niedokladnie czytalas ten wątek. Zauważ, że wlasnie Gonia i Irenaka (m.in.)zadawały Arktyce niewygodne pytania- czy to odnosnie wizyty u weta (....) czy leczenia i zaraz na początku Gonia pytała, czy faktycznie pies będzie w mieszkaniu, skoro Arktyka pisała na innym wątku, ze owy pokoik jest już zajęty...[/QUOTE]

Biorąc pod uwagę całą tę sprawę i - nazwijmy rzeczy po imieniu - oszustwo Arktyki pomyślałam, że być może ona jest zdolna również do manipulowanie kilkoma kontami.

[quote name='magda222']Funky zanim coś napiszesz i kogoś obrazisz to zastanów się 2 razy.
Bo jak przeczytałam Twój post to włos zjeżył mi się na głowie.
Znam Ireneka nie tylko z dogo, ale też osobiście i oby wszyscy mieli takie podejście do psiaków jak ona.[/QUOTE]

Magda222 - jeszcze raz podkreślam, że nie chciałam nikogo obrazić, a zawsze kiedy mówię czy coś piszę mocno się nad tym zastanawiam. Zapewniam!

[quote name='Mariat']Przeczytalam ten post i nie wiem...smiac sie czy plakac.
Funky, faktycznie krotko jestes na forum.
Dam Ci rade. Jesli chcesz wyrobic sobie o kims jako taka opinie , to wejdz na profil tej osoby, poczytaj sobie jej posty, zajrzyj do tematow jakie zalozyla....[/QUOTE]

Nic śmiesznego nie napisałam. Może raczej niezręcznie wyjaśniłam o co mi chodzi, a że faktycznie jestem tu krótko, to ciągle się uczę. Twoja rada jest bardzo słuszna - dziękuję, zawsze należy czytać najpierw profile, co zresztą czynię od początku mojego życia na dogo :)

[quote name='BUDRYSEK']Funky ma prawo nie wiedziec , dobrze wiec, ze pyta ...[/QUOTE]

Budrysku, już wiem - dziękuję :)

Na zakończenie zapewniam, że ta moja nieco przydługa wypowiedź ma wyłącznie charakter wyjaśnienia po to, aby nie pozostawiać niesmaku.

To jest miejsce nie na takie dyskusje, a raczej na chwilę zadumy nad okrutnym losem Dziadziusia Kubusia
[*] :(

Pozdrawiam Wszystkie Ciotki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda222']I to z kilkukrotną siłą.

Nigdy nie życzę nikomu źle.
Nawet ludziom, którzy mnie skrzywdzili.
Ale za to co zrobiłaś Arktyko (I TO Z PREMEDYTACJĄ!!!) tym bezbronnym, chorym, starym bidulkom życzę Ci żebyś od teraz żyła w piekle na ziemi!!![/QUOTE]

Z przykrością, zgadzam się z tym i podpisuję pod życzeniami.
Jak nisko trzeba upaść, żeby tak traktować bezbronną istotę :(
Arktyko, jak mogłaś?????????????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']Z przykrością, zgadzam się z tym i podpisuję pod życzeniami.
Jak nisko trzeba upaść, żeby tak traktować bezbronną istotę :(
Arktyko, jak mogłaś?????????????[/QUOTE]

Zycze ci tego samego, zamknac w oborze bez wody, jedzenia, zimno...oj, pustynie sa tez okrutne...gorac , no water , a Beduini okrutni.

Wedlug ITAKI , innych statystyk 300 osob w cywilizowanej zach. Europie zaginelo....szczegolnie sporo blondynek...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jestem niezmiernie wdzięczna losowi, za to, że kiedy wyszła prawda o Arktyce na tym forum, mnie na nim nie było.
Pamiętaj Arktyko, że już nie jedno wredne babsko z tego forum z powodu przewałów, złodziejstwa i psiej krzywdy przeklęłam i to skutecznie.
A Ciebie szczególnie "pozdrawiam", nigdy nie zaznasz spokoju i szczęścia. Za śmierć Kubusia zapłacisz tak jak inne mendy.

Link to comment
Share on other sites

Droga Irenko,
korzystając z okazji, że się dzisiaj odezwałaś pragnę Cię raz jeszcze przeprosić za niesłuszne podejrzenie, że mogłaś być 'multikontem' Arktyki.
Jak zapewne czytałaś dostało mi się od niektórych ciotek, i pewnie słusznie, ale tak jak już wyjaśniałam na forum - nie było to wymierzone w Ciebie, a raczej wynikało z podejrzeń co do uczciwości Arktyki!
Uważam jednak, że należą Ci się jeszcze raz przeprosiny z mojej strony.
Pozdrawiam ciepło
Kasia - Funky :smile:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Funky']Droga Irenko,
korzystając z okazji, że się dzisiaj odezwałaś pragnę Cię raz jeszcze przeprosić za niesłuszne podejrzenie, że mogłaś być 'multikontem' Arktyki.
Jak zapewne czytałaś dostało mi się od niektórych ciotek, i pewnie słusznie, ale tak jak już wyjaśniałam na forum - nie było to wymierzone w Ciebie, a raczej wynikało z podejrzeń co do uczciwości Arktyki!
Uważam jednak, że należą Ci się jeszcze raz przeprosiny z mojej strony.
Pozdrawiam ciepło
Kasia - Funky :smile:[/QUOTE]

Kasiu, jak zauważyłaś, nie odniosłam się do Twojego postu, bo zdaję sobie sprawę, ile nieufności i złych myśli rodzi się w człowieku, kiedy dowiaduje się o tym, jak potraktowała Arktyka nasze psy:-(:-(. Niewątpliwie Kuba zapłacił swoim życiem za to, że tej nieufności wcześniej nie było. Choć przyznam, że u mnie pojawiły się pewne wątpliwości po rozmowie z Arktyką, ale uznałam, że to ja się czepiam ( jak zwykle:shake:)
Klonem niczyim nie będę, nie mam zamiaru ( jeszcze;)) zakładać drugiego konta na dogo. Irenaka jest jedna i tak pozostanie, bez względu na to, co piszą na ten temat inni.
Myślę Kasiu, że jesteśmy obie po tej samej stronie lustra;).
Gdybyś chciała i miała czas, zapraszam Cię na wątek mojego podopiecznego - Amorka ( banerek w podpisie) i dziękuję za przeprosiny. Masz dziewczyno klasę, na którą niewielu na tym forum stać, dziękuję:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...