Jump to content
Dogomania

Dziadziuś Kubuś za TM...Jak zmarłeś w stodole to wybacz,że trafiłeś do tego Hitlera!


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 772
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Julia84']KURW*A ZYgmusia i BUNIA PANI JOLANTO PANI NIE PODARUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I tak sobie myślę - Kubuś umarł ze starości? CZy z niedożywienia, odwodnienia i braku opieki?!!!!!!!!!!![/QUOTE]

[quote name='Julia84']
Na wątku Kubusia
[*] i Zygmusia, którym teraz Arktyka się opiekuje - zawsze dostawaliśmy szczegółowe codzienne relacje, co się z psem dzieje i nikt nigdy się o to nie musiał upominać. Zdjęcia były -może i nie najlepszej jakości - ale jakie to ma ostatecznie znaczenie? Nigdy nikt się do tego nie przyczepił. Nawet to nikomu pewnie do głowy nie przyszło.[/QUOTE]

[quote name='Julia84']
Bianka a Ty posunęłaś się za daleko. Obrażasz i szkalujesz Arktykę na różnych wątkach, bez wcześniejszego wyjaśnienia sprawy na spokojnie. Więc zacznij od zmiany swojego podpisu - proszę Cię. I w ogóle zachowujesz się jakby się w domu u Arktyki działa psom jakaś krzywda! A tak nie jest. ".. aż w końcu Tobi pojedzie z domu od Arktyki"," aż bedę go mogła zabrać", "jeszcze dwa dni i przyjade po niego z drugiego końca Polski". Czy nie uważasz że to trochę przesada?


I co to za publiczne wyśmiewanie się z czyjegoś domu czy płotu?! TO już jest przesadą i chamstwem. Po co wklejanie zdjęć domu Arktyki na forum? Za to powinnaś dostać bana i to stałego.
U Arktyki był nasz Kubuś, który był psem bardzo trudnym i chorym. Arktyka się nim opiekowała do ostatnich jego dni a miała z nim nielada przejscia. Zawsze zdawała dokładne relacje, co się z psem dzieje, zamieszczała zdjęcia i ani ja ani wiele osób, które były na wątku Kubusia - nie miały i chyba nie mają jej nic do zarzucenia - wręcz przeciwnie.

Sprawę można było załatwić na spokojnie - a już na pewno wykazując się większym taktem.
oczernianie jej w ten sposób na wielu wątkach na dogo jest przesadą.[/QUOTE]


Sama sobie teraz musisz odpowiedzieć na to pytanie.

Jako [B]jedyna[/B] byłaś wyjątkowo aktywna wychwalaniu Arktyki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Arktyka']cholircia dwa watki nie wiem na ktorym pisac w sprawie Zygmusia;)...nie wiem czy sie nie bede powtarzac...bo juz sie zaczynam gubic;):)
Po Kubusiu zostalo u mnie 100zl, czy mam zaliczyc je na poczet dt Zygmusia??Jesli tak maly ma oplacony dt do dzisiaj-14.02., nadal licze mu 10zl/doba jak Kubusiowi, na razie je specjalistyczna karme ale mysle ze jak sie wszystko spalaszuje to zwykla jagniecinka z ryzem bedzie dobra dla niego...jesli okaze sie ze bedzie potrzebna dalej karma specjalistyczna to wtedy bedziemy myslec;)
Puki co mam jeszcze zapas po innym tymczasowiczu:) a dziadzio duzo nie potrzebuje...[/QUOTE]

Ja pier..... Wy to widziecie? Specjalistyczna karma...później jagnięcinka z ryżem = puffi. Żeby cie szlag arktyko!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Julia84']NIe...

JA po prostu nie mogę w to uwierzyć :cry:
Ale pewnie biedactwo ze starości umarł :-( Biedny nasz Kubuś :-(
Dobrze że choć ostatnie swoje chwile spędził w cieple... że nie był głodny i poniewierany... :-(
Mam nadzieję że odszedł bez bólu :-(Ostatnio Frania z guzem odeszła a dzis Kubuś :-([/QUOTE]



Boże....ta nasza naiwność mnie przeraża!!!! Ostatnie chwile w w cieple.... nie był głodny i poniewierany!!!!!!!!!!!!


[COLOR=red][B]CZYTASZ TO aRKTYKO??????????
[/B][/COLOR][COLOR=black]Mam nadzieję ,że nie możesz spać z powodu wyrzutów sumienia. Choć gestapo sumienia [/COLOR][COLOR=black]mieć [/COLOR][COLOR=black]nie może !!!![/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca']Boże....ta nasza naiwność mnie przeraża!!!! Ostatnie chwile w w cieple.... nie był głodny i poniewierany!!!!!!!!!!!!


[COLOR=red][B]CZYTASZ TO aRKTYKO??????????
[/B][/COLOR][COLOR=black]Mam nadzieję ,że nie możesz spać z powodu wyrzutów sumienia. Choć gestapo sumienia [/COLOR][COLOR=black]mieć [/COLOR][COLOR=black]nie może !!!![/COLOR][/QUOTE]


Za bardzo wierzymy placac ciezkie pieniadze.., a byly sygnaly...biedny Kubus przynajmniej szczesliwy za TM...spij spokojnie malenki ciotki cie pomszcza...[B]ARKTYKO[/B] czytaj,
nie przejdzie ci na sucho..gdziekolwiek jestes...trafila [B]Kosa Na Kamien , ja nie odpuszcze, nie tylko ja.
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Skończyłam czytać ten cholernie smutny wątek i jest mi bardzo źle.
Kłębi mi się to wszystko w głowie i mieszają się informacje z innych wątków, ale uderzyło mnie (poza meritum) jedno: trzy nicki i wszystkie zbanowane!
Nie chcę wysuwać jakichś daleko idących wniosków, ale czy to nie jedna i ta sama osoba???
[B]gonia66, irenaka i Arktyka[/B]
Zupełnie jakby chodziło o podbijanie wątku i wzbudzanie zaufania do Arktyki... Te podziękowania, buziaczki, prośby o rozwiązywanie problemów.... czy możliwe jest takie oszustwo?!?!
Może się mylę, jeśli tak - przepraszam, ale od dwóch dni jestem pod ogromnym wrażeniem informacji o tzw Hoteliku u Arktyki i nie trudno w tej sytuacji o podejrzenia!
I to wszystko na grzbiecie małego, starego i bezbronnego Kubusia :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Funky']Skończyłam czytać ten cholernie smutny wątek i jest mi bardzo źle.
Kłębi mi się to wszystko w głowie i mieszają się informacje z innych wątków, ale uderzyło mnie (poza meritum) jedno: trzy nicki i wszystkie zbanowane!
Nie chcę wysuwać jakichś daleko idących wniosków, ale czy to nie jedna i ta sama osoba???
[B]gonia66, irenaka i Arktyka[/B]
Zupełnie jakby chodziło o podbijanie wątku i wzbudzanie zaufania do Arktyki... Te podziękowania, buziaczki, prośby o rozwiązywanie problemów.... czy możliwe jest takie oszustwo?!?!
Może się mylę, jeśli tak - przepraszam, ale od dwóch dni jestem pod ogromnym wrażeniem informacji o tzw Hoteliku u Arktyki i nie trudno w tej sytuacji o podejrzenia!
I to wszystko na grzbiecie małego, starego i bezbronnego Kubusia :([/QUOTE]

bardzo niedokladnie czytalas ten wątek. Zauważ, że wlasnie Gonia i Irenaka (m.in.)zadawały Arktyce niewygodne pytania- czy to odnosnie wizyty u weta (....) czy leczenia i zaraz na początku Gonia pytała, czy faktycznie pies będzie w mieszkaniu, skoro Arktyka pisała na innym wątku, ze owy pokoik jest już zajęty...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Funky']Skończyłam czytać ten cholernie smutny wątek i jest mi bardzo źle.
Kłębi mi się to wszystko w głowie i mieszają się informacje z innych wątków, ale uderzyło mnie (poza meritum) jedno: trzy nicki i wszystkie zbanowane!
Nie chcę wysuwać jakichś daleko idących wniosków, ale czy to nie jedna i ta sama osoba???
[B]gonia66, irenaka i Arktyka[/B]
Zupełnie jakby chodziło o podbijanie wątku i wzbudzanie zaufania do Arktyki... Te podziękowania, buziaczki, prośby o rozwiązywanie problemów.... czy możliwe jest takie oszustwo?!?!
Może się mylę, jeśli tak - przepraszam, ale od dwóch dni jestem pod ogromnym wrażeniem informacji o tzw Hoteliku u Arktyki i nie trudno w tej sytuacji o podejrzenia!
I to wszystko na grzbiecie małego, starego i bezbronnego Kubusia :([/QUOTE]

Funky zanim coś napiszesz i kogoś obrazisz to zastanów się 2 razy.
Bo jak przeczytałam Twój post to włos zjeżył mi się na głowie.
Znam Ireneka nie tylko z dogo, ale też osobiście i oby wszyscy mieli takie podejście do psiaków jak ona.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Funky']Skończyłam czytać ten cholernie smutny wątek i jest mi bardzo źle.
Kłębi mi się to wszystko w głowie i mieszają się informacje z innych wątków, ale uderzyło mnie (poza meritum) jedno: trzy nicki i wszystkie zbanowane!
Nie chcę wysuwać jakichś daleko idących wniosków, ale czy to nie jedna i ta sama osoba???
[B]gonia66, irenaka i Arktyka[/B]
Zupełnie jakby chodziło o podbijanie wątku i wzbudzanie zaufania do Arktyki... Te podziękowania, buziaczki, prośby o rozwiązywanie problemów.... czy możliwe jest takie oszustwo?!?!
Może się mylę, jeśli tak - przepraszam, ale od dwóch dni jestem pod ogromnym wrażeniem informacji o tzw Hoteliku u Arktyki i nie trudno w tej sytuacji o podejrzenia!
I to wszystko na grzbiecie małego, starego i bezbronnego Kubusia :([/QUOTE]
Przeczytalam ten post i nie wiem...smiac sie czy plakac.
Funky, faktycznie krotko jestes na forum.
Dam Ci rade. Jesli chcesz wyrobic sobie o kims jako taka opinie , to wejdz na profil tej osoby, poczytaj sobie jej posty, zajrzyj do tematow jakie zalozyla.Sam ban o niczym nie swiadczy. Arktyka dostala go tak szybko, zeby nie zdazyla pokasowac swoich postow.
Bany Irenki (Irenaki ) i Gonii66 nie maja nic wspolnego z Arktyka.
Arktyka zwiodla wielu ludzi i skrzywdzila wiele psow.
Zwierzat, ktorym realnie pomogla i Irenka i Gonia, trudno byloby sie tu doliczyc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...