Jump to content
Dogomania

Sawicka która uśpiła zdrową suczkę tuz po adopcji i likwidowała inne psy NIEWINNA???


Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chcę jeszcze dodać, że neczka twierdziła w rozmowie tel. ze mną, że sprawa sawickiej jest umorzona. Otóż nie jest. Na jutro jedna z moich koleżanek wolontariuszek jest wezwana na przesłuchanie w tej sprawie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wet-siostra']Kurcze,żebyście tylko zdążyli ...[/QUOTE]

ja cały czas myślę o tym, co sie dzieje z tą suczką. U takiej osoby jak sawicka może być np. podtruwana, straszona. przecież ta kobieta nie może być normalna. Nie mogę pojąć, że osoba odpowiedzialna za adopcję nie odbiera psa!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaG']Chcę jeszcze dodać, że neczka twierdziła w rozmowie tel. ze mną, że sprawa sawickiej jest umorzona. Otóż nie jest. Na jutro jedna z moich koleżanek wolontariuszek jest wezwana na przesłuchanie w tej sprawie.[/QUOTE]

nawet gdyby była ta sprawa umorzona, to trzeba mieć nie tak pod sufitem, żeby tam psa wydać...nie spałabym spokojnie wiedząć, że pies jest u osoby podejrzewanej o takie rzeczy

Link to comment
Share on other sites

Zajrzałam, bo w nagłówku rzuciła mi się nazwa Orzechowce, a przecież moja Frocisława z Orzechowców. Dziewczyny, a może Neczka nie wiedziała gdzie oddaje psa? Przepraszam, bo nie mogę po prostu uwierzyc, że zrobiłaby z premedytacją taką głupotę :( A czy ktokolwiek z Krakowa, kto mieszka blisko tej "miłośniczki" psów, nie dałby rady sprawdzić co dzieje się teraz z pieskiem? Może chociaż można jakoś poobserwować, czy ta baba z psem wychodzi, jak sunia się czuje, itp.??

Link to comment
Share on other sites

Neczka nie zrobiła nic żeby sie czegokolwiek dowiedzieć na temat tego domu, na wątku Orzechowskim był wpis o tej kobiecie na przedostatniej stronie,
[url]http://www.dogomania.pl/threads/102118-Orzechowce-nadal-potrzebujĄ-pomocy!/page305[/url]
zero zainteresowania, byle psa gdzies upchnąć chyba:shake:, gdyby jedną małą odrobinkę się wysiliła, miała na tacy podane że w tym domu dziwnie psy giną.....zresztą nawet jak juz się dowiedziała , uparcie twierdziła, że to super domek:shake: nie ma dla mnie usprawiedliwienia takie zachowanie...liczę jedynie że kierownik zachowa łeb na karku i zrobi coś z tą sprawą

Link to comment
Share on other sites

Być może na Twój temat nie było plotek i pomówień-mniejsza z tym,ja już psa mam,następnego jak będę szukała-to na pewno nie w Orzechowcach,bo nie lubię jak się mnie oskarża i oczernia.
Teraz jednak nie ja ani moje animozje są najważniejsze-teraz najważniejsze jest by dojść,dlaczego wydano suczkę w to miejsce i by WYDOSTAĆ ją - o ile nie będzie za późno...

Link to comment
Share on other sites

Wiem od Salibinki, że sunia już odebrana przez kierownika z orzechowców. UUFF dziękuję bardzo salibince i schronisku w orzechowcach, ze w końcu była rekcja .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...