Jump to content
Dogomania

Gromada psów i krowy z interwencji !


go-ja

Recommended Posts

[quote name='Edi100']Jeszcze raz proszę o kontakt osobą pilotującą. Mam podać nr telefonu pana, który pomoże krowie i bysiowi.[/QUOTE]

Kontaktować trzeba się z Ekostrażą - nr Dawida i jego żony: 605 782 214
Prawnie wszystko jest w trakcie. Osoba, która da DT czy DS krowom, będzie mogła stać się prawnym właścicielem.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 540
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='go-ja']Kontaktować trzeba się z Ekostrażą - nr Dawida i jego żony: 605 782 214
Prawnie wszystko jest w trakcie. Osoba, która da DT czy DS krowom, będzie mogła stać się prawnym właścicielem.[/QUOTE]
Tobie wysyłam nr telefonu Pana. Pan zaufany i zawsze mi pomaga przy ptakach i jeżach:)

Link to comment
Share on other sites

Spoko, dzięki, że chciałaś takowe poprowadzić :) Promuj, proszę to, które mamy :) Dzięki !

[COLOR="red"][B]DT dla psów mega potrzebne! [/B] [/COLOR]
Szukamy DT też na kilka dni dla grzecznego pieska znalezionego w lesie, gdyby ktoś mógł. Jego obecny Dt wyjeżdża na święta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pekatrine']Jeśli będzie w potrzebie jakaś mikro bida, to możemy dać jej dom na kilka tygodni(miesiąc, półtora). Niestety, możemy pomóc tylko malutkiemu psu, ze względu na mały metraż (i schizy mojego psiaka).[/QUOTE]

[B]pekatrine[/B], to bardzo szlachetne z Twojej strony. Bardzo dziękujemy. :loveu:
Niestety, ja też mieszkam w bloku, a te biedaki przeważnie są psami dużymi. Do tego mam już tymczasowiczkę u siebie. Dla tych psów chyba będzie trudno znaleźć tyle DT. Dlatego ponowię pytanie Kory i Niny, bo tam chociaż psy by dostały jeść i pić:

[quote name='Nina_Brzeg']O to samo chciałam zapytać. Lepsze schronisko niż brak jakiegokolwiek schronienia.[/QUOTE]

[quote name='kora78'](...)
i czy nie mozna tych psow chociaz do jakiegos normalnego schronu przerzucic?? maja tam zamarznac?[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Ja też sądzę, że ten schron ( schroniska) to temat na już. Zima w pełni, a ma być bardzo bardzo zimno:( Nie wyobrażam sobie, by miały tam zostać:( Nie moga umierac z zimna, głodu czy zapalenia płuc :(:(
Ze schronu można by szukać lepszego rozwiązania

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shania']ciotki ja oczywiście nie doczytałam, czy to znaczy, że dt miał psa i wyjeżdża??czy źle zrozumiałam?[/QUOTE]
Shania z tego co ja wiem, to jest sporo psow na wsi, bez bud i schronienia, niektore przywiazane do drzewa, a zima, ze az trzeszczy i dlatego jakie dt. strasznie potrzebne. Ciotki sugeruja, zeby do schronu, bo lepiej to niz na dworze.

Link to comment
Share on other sites

[B]DT pilnie szuka gromada psów z dwóch gospodarstw z Paździorna i Nowej Rudy: [/B][url]http://ekostraz.pl/portal/nowa_ruda[/url] i tutaj: [url]http://ekostraz.pl/portal/pazdziorno[/url]

Na czas świąt DT szuka inny pies, który jest pod opieką EKOSTRAŻY: [url]http://ekostraz.pl/portal/remi[/url]
DS też mile widziane :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pekatrine']Jeśli będzie w potrzebie jakaś mikro bida, to możemy dać jej dom na kilka tygodni(miesiąc, półtora). Niestety, możemy pomóc tylko malutkiemu psu, ze względu na mały metraż (i schizy mojego psiaka).[/QUOTE]

Zapytam czy jest tam jakiś mały. Na pewno się znajdzie, bo tych psów jest tam masa.
Poproszę nr tel i @ na PW, w razie potrzeby szybkiego kontaktu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...