Jump to content
Dogomania

Gromada psów i krowy z interwencji !


go-ja

Recommended Posts

[quote name='BIANKA1']Ale to jest ośrodek dla dzikich zwierząt Uniwersytetu Rolniczego . Ja nie mogę nic próbować załatwiać , bo znam realia wsi . Nikt nie weżmie sobie krowy i byka dla przyjemności trzymania go . Chyba że jakas fundacja . Nie mogę za nikogo poręczyc , że nie rozmnoży krowy i nie odda byczka do skupu . UR ma krowy oczywiście , ale po to , by je testować lub przeprowadzać na nich doświadczenia . Ja się na to nie piszę . Krowy te trzymają na Strachocinie , tam gdzie mieszkałam . Testują na nich karmy , jaki to ma wpływ na mleko . Te krowy co sa na terenie UR , a przynajmniej były , były testowane w bardzo nie ciekawy sposób .[/QUOTE]
Nie wiedziałam:(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 540
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='go-ja']Jakieś tam światełko w tunelu dla krów jest, czekam na szczegóły i mam nadzieję, że to jest TO czego tak długo szukamy!
[/QUOTE]

Mowilam kilka dni temu o krowach mojej znajomej.
Wiem, ze dzwonila w ich sprawie i sie chyba juz sprawa klaruje.
Sprobuje sie czegos konkretnego dowiedziec.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuziaM']Mowilam kilka dni temu o krowach mojej znajomej.
Wiem, ze dzwonila w ich sprawie i sie chyba juz sprawa klaruje.
Sprobuje sie czegos konkretnego dowiedziec.[/QUOTE]

Dzięki Zuzio Kochana! Cieszę się w ogóle, że tu jesteś, bo tam, gdzie Ty - tam optymizm :). Czy ta pani jest z Jeleniej Góry? Być może dzisiaj będzie jakaś decyzja wieczorem. Zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze info o artykule....
NOWA Gazeta Trzebnicka nr 49 (734) 7-XII - 13 XII 2010 napisała o znalezionych w Obornikach Śl. i okolicy zwierzylach, o których już nie raz Wam pisałam. Niektórzy z Was mieli z nimi też bezpośrednio kontakt :D! Dzięki za pomoc!
Trochę już się pozmieniało od czasu, gdy artykuł był pisany. Szczeniaczki mają domy, kotki też... ale są kolejne, więc jak coś - polecają się do adopcji :-). No i pies Remi, którego zdjęcie ukazało się w tym artykule nadal czeka na cudowny dom. Ekostraż: 666 214 555, [url]www.ekostraz.pl[/url]

[url]http://dru.website.pl/zwierzyle/artykul/NOWA_grudzien2010.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR="red"][B]NOWE INFO:[/B][/COLOR]
EKOSTRAŻ: "Są zmiany: dwie krowy na bank mają nowy dom w Jeleniej Górze. Potrzebny TRANSPORT NOWA RUDA - JELENIA GóRA dla 2 sztuk bydła. Czym szybciej, tym lepiej." :) :) :)

Czy ktoś zna kogoś, kto mógłby pomóc w transporcie np. za zwrot kosztów ????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...