Jump to content
Dogomania

PSY KIELECKIE DO ADOPCJI - wątek zbiorczy psów z Dymin i tych, które ich uniknęły


andzia69

Recommended Posts

Poczytałam trochę na fb po prostu wszystko opada :shake:
bardzo zdziwiłam się wypowiedziami jednej osóbki (która pojawiała się też na dogo) że do zdjęć ktoś podrzucał zawartośc misek (kawałki szczęki z zębami)
I tak się zastanawiam czy te gówna na tych zdjęciach wyżej to też ktoś podrzucił czy może wszedł niepostrzeżenie i nasrał :angryy:

(przepraszam za wyrażenia ,ale w tym wypadku inaczej się nie da )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Agata - bardzo ładnie to napisałaś :):)

Izek nie nasiedział się w nowym domu - podobno zwiał!:angryy: Andrzej w międzyczasie znowu poszedł do domu i znowu wrócił :angryy::angryy: Vinci - to już wiecie - znowu w schronie!

a o ilu nie wiemy???? i tego się pewnie nie dowiemy....

Link to comment
Share on other sites

To straszne!!! Kto tam jest odpowiedzialny za adopcje???!!! To nie są adopcje , tylko pozbywanie się psów!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie wiem co dzieje się z Izkiem ...Przed chwila dowiedziałam się ze uciekł . Ale nie mam pojęcia skąd ...mam nadzieje że schronisko już zorganizowało akcję poszukiwawczą . W końcu jak znaleźliśmy Bułę to pan M. powiedział że on chętnie by taka akcję zorganizował i nawet miał nam za złe że nie powiadomiliśmy go o tym że jedziemy szukać Buły. Cho0ciaz po tym jak ukryli że Czoko uciekła to juz nie wiem co myśleć ... Bardzo martwię o Izka i jestem gotowa natychmiast jechać go szukać tylko ...nie wiem gdzie!!!!!!!
Może schronisko sie zlituje nad tym biednym stworzeniem i udostępni nam adres żebyśmy wiedzieli chociaż w jakich rejonach szukać ... [SIZE=5][B]Okażcie odrobine serca!!!!!!![/B][/SIZE]
Jeśli chodzi o Czoko to są obklejone plakatami całe Chęciny i następujące okoliczne miejscowości : Skiby, Korzecko, Gościniec, Polichno, Czerwona Góra, Podzamcze.

Link to comment
Share on other sites

czy wiecie kto zgarnia psiaki z jedrzejowa? bialy duzy ala bus. na pw podam dokladny adres zgloszenia. onek trzepniety autem,ludzie zabrali go do piwnicy zadzwonili na policje i przyjechal bialy duzy samochod i zabral psa. ludziskom zalezy na poznaniu dalszych jego losow. czy wiecie kto tam ma umowe na bezdomniaki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczka']czy wiecie kto zgarnia psiaki z jedrzejowa? bialy duzy ala bus. na pw podam dokladny adres zgloszenia. onek trzepniety autem,ludzie zabrali go do piwnicy zadzwonili na policje i przyjechal bialy duzy samochod i zabral psa. ludziskom zalezy na poznaniu dalszych jego losow. czy wiecie kto tam ma umowe na bezdomniaki?[/QUOTE]


Biały duży samochód to na 99% auto ZUKu, doprowadzą do ładu chwilkę na mscu, aby nadawał się do transportu i później również na 99% Wojtyszki ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69'] Dzisiaj pani dzwoniła o Zołzika...no i co jej mam powiedzieć???? że co- że ma przyjechać? a jak nie może to co? kto zawiezie? i za co? da na paliwo?[/QUOTE]

Więcej informacji poproszę - skąd dzwoniła etc. O transporcie można info na facebooka wrzucić, dla kotów się szybko znajdował. Jak do Warszawy to ja miałabym transport w niedzielę po południu może.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczka']czy ktos udzieli mi info o tym psie?czy juz go wywiezli?jesli jeszcze nie to czy jest jakas opcja zebym zabrala tego psa?[/QUOTE]


Na pewno jeszcze nie wywieźli, skontaktuj się ze mną telefonicznie.


EDIT:
pies nie żyje.

Edited by eliza_sk
Link to comment
Share on other sites

W sprawie Izka :

Dziś rozwiesiliśmy ogłoszenia w Piekoszowie , Wincentowie , Łubnie i Zrębach . Przed chwila dostałam wiadomośc smsem że taki pies biegł dzis w południe w Samsonowie w strone lasu drogą na Odrowąz . To bardzo utrudnia poszukiwania bo jest to juz prawie 30 km dalej . Gdyby tylko schronisko powiadomiło wcześniej o zaginięciu psa to byłaby szansa... pies jeszcze w niedziele był widziany na granicy Piekoszowa i Wincentowa . Izek na pewno jest w szoku , to trochę histeryczny pies więc pewnie w takim stanie pędzi na oślep...szkoda mi go bardzo ... Dziś chyba nie ma sensu jechać w tamte rejony ..tam sa prawie same lasy . :-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mortes']Gdyby tylko schronisko powiadomiło wcześniej o zaginięciu psa to byłaby szansa...[/QUOTE]

Tak czytam i się zastanawiam czy moskwa (tak z małej bo na szacunek nie zasługuje) ogarnie się i przestanie walić w chuja, bo to co oni odstawiają to jakiś cyrk. Przydałby mu się przysłowiowy w*******, najlepiej w lesie na -20st, to może by się ogarnął. Zwykły chamek oderwany bez pługa, bez pojęcia o zwierzętach bierze się za taką robotę. Najbardziej jednak ciekawe jest włażenie mu przez niektóre osoby prosto w 4 litery, czyżby najmądrzejszy szefunio był nieomylny, a to tylko my jesteśmy ślepi?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agasz']alfa - teraz LILI ma się super.jest wykąpana,wyczesana.powoli przyzwyczaja się do ludzi i psów. na razie woli wszystko obserwować. uwielbia śnieg! trzeba ją też odkarmić bo po przyjściu ze schroniska ważyła 3,7 kg!!! szkielecik z kupą sfilcowanego i cuchnącego futra. we wtorek idziemy na zdjęcie szwów do dr steinchofa i lili zostanie już jego pacjentką. trzeba ją też zaszczepić , bo ma tylko wściekliznę.to tyle wieści. pozdrawiamy.[/QUOTE]

Świetnie jej się trafiło :multi:
Szkoda, że nie wszystkie dzielą jej los...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tysiaaa.21']Świetnie jej się trafiło :multi:
Szkoda, że nie wszystkie dzielą jej los...[/QUOTE]

Szczeniorce Nali tez się bardzo poszczęściło:loveu:.Jest Panią domu:).

Spojrzenie Arona:)

[IMG]http://img35.imageshack.us/img35/7977/img1459tow.jpg[/IMG]

[IMG]http://img850.imageshack.us/img850/4514/img1461h.jpg[/IMG]

[IMG]http://img844.imageshack.us/img844/516/img1457r.jpg[/IMG]

A tu z Panem:)

[IMG]http://img690.imageshack.us/img690/1062/img1448d.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Mam sprawę :
A mianowicie czy ktoś mógłby mi powiedzieć co napisać w ogłoszeniu na temat Izka ? Jeśli mi się uda sobotę wolną od nauki chciałabym przeznaczyć na rozwieszanie ogłoszeń w okolicach gdzie zaginął. Problem tylko, że kompletnie nie wiem jak się za to zabrać. Mam za mało danych więc gdyby ktoś mógł mi napisać jakieś ogłoszenie to byłabym wdzięczna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tysiaaa.21']Mam sprawę :
A mianowicie czy ktoś mógłby mi powiedzieć co napisać w ogłoszeniu na temat Izka ? Jeśli mi się uda sobotę wolną od nauki chciałabym przeznaczyć na rozwieszanie ogłoszeń w okolicach gdzie zaginął. Problem tylko, że kompletnie nie wiem jak się za to zabrać. Mam za mało danych więc gdyby ktoś mógł mi napisać jakieś ogłoszenie to byłabym wdzięczna.[/QUOTE]

Ale już Mortes porozwieszała plakaty w tej i nie tylko okolicy ... obawiam się, ze po tylu dniach to ani Izek ani Czoko się nie odnajdzie...jeśli ktoś raczyłby poinformować nas od razu, to by się zorganizowało jakoś akcję poszukiwawczą jak w przypadku Buły (ale o nim dowiedziałam się w tym samym dniu!).

Taki psiak dzisiaj był widziany w ok. Stadionu - miał zawieszkę różową...za cholerę nie mogę sobie przypomnieć kiedy poszedl do adopcji i jak mial na imię...ale kojarzę tego psiaka - moze pomożecie?
Ewelinka przysłala mi mms jego zdjęcie:

[img]http://img855.imageshack.us/img855/7338/img1563lm.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Ale już Mortes porozwieszała plakaty w tej i nie tylko okolicy ... obawiam się, ze po tylu dniach to ani Izek ani Czoko się nie odnajdzie...jeśli ktoś raczyłby poinformować nas od razu, to by się zorganizowało jakoś akcję poszukiwawczą jak w przypadku Buły (ale o nim dowiedziałam się w tym samym dniu!).

Taki psiak dzisiaj był widziany w ok. Stadionu - miał zawieszkę różową...za cholerę nie mogę sobie przypomnieć kiedy poszedl do adopcji i jak mial na imię...ale kojarzę tego psiaka - moze pomożecie?
Ewelinka przysłala mi mms jego zdjęcie:

[IMG]http://img855.imageshack.us/img855/7338/img1563lm.jpg[/IMG][/QUOTE]

Może to Nunu ?
[url]http://schronisko-dyminy.eadopcje.org/psiak/904[/url]
Hmm... to ja nie wiem chyba, że rozwiesimy pare kilometrów dalej może tak go ktoś widział, bo w okolicy to podejrzewam, że p. Iza itp to już zadziałali...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tysiaaa.21']Może to Nunu ?
[URL]http://schronisko-dyminy.eadopcje.org/psiak/904[/URL]
Hmm... to ja nie wiem chyba, że rozwiesimy pare kilometrów dalej może tak go ktoś widział, bo w okolicy to podejrzewam, że p. Iza itp to już zadziałali...[/QUOTE]

Jeśli to Nunu to został adoptowany jakoś przed samą Wigilią.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karrrolina']Jeśli to Nunu to został adoptowany jakoś przed samą Wigilią.[/QUOTE]

To nie Nunu.Psiaka niestety nie poznaje,a kojarzyłabym:roll:,chyba.Albo to psiak ,ktorego odebrali wlasciciele?

Tyska jesli chodzi o ogłoszenia Izka to już wszystko obklejone ani widu ,ani słychu:(Szkoda,ze tak późno dowiedzieliśmy się o jego zaginięciu.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj na FB (bylym oficjalnym schroniska) pojawila sie informacja: "W Kielcach w ok. ul. Chęcińskiej błąka się biszkoptowy labrador w obroży, a w okolicy Św. Katarzyny owczarek szkocki.". PasjaHera, moze to Izek? Podobny do labka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PaSja Hera']To nie Nunu.Psiaka niestety nie poznaje,a kojarzyłabym:roll:,chyba.Albo to psiak ,ktorego odebrali wlasciciele?

Tyska jesli chodzi o ogłoszenia Izka to już wszystko obklejone ani widu ,ani słychu:(Szkoda,ze tak późno dowiedzieliśmy się o jego zaginięciu.[/QUOTE]

Czyli nie ma sensu jechać? Nie wiem jeszcze zobaczę dzisiaj nakleję parę na Barwinku itp Ja mieszkam obok Castoramy to może, akurat ktoś zobaczy gdzieś w tych rejonach...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tysiaaa.21']Czyli nie ma sensu jechać? Nie wiem jeszcze zobaczę dzisiaj nakleję parę na Barwinku itp Ja mieszkam obok Castoramy to może, akurat ktoś zobaczy gdzieś w tych rejonach...[/QUOTE]

Tu masz gotowe ogłoszenie:

[IMG]http://img189.imageshack.us/img189/8822/izek0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Wsprawie Izka:
Wczoraj rozwiesiłam ogłoszenia w Zagnańsku i Samsonowie . Obkleiłam też część drogi na Odrowąż ( stamtąd dostałam sygnał że jasny , chudy pies z ciemna obroża biegł z Samsonowa w str Odrowąza). Potem szybko musiałam wrócić do Kielc bo dostałam od Pasji tel że podobny pies błąka sie na Chęcińskiej . Obkleiłam Chęcińska i rejony z których łapałam Izka zanim trafil do schroniska . Wczoraj zabrakło mi juz ogłoszen i dzis z samego rana przeszłam przez Chęcińską ale niestety nie spotkałam takiego psiaka . Tel tez żadnego nie miałam ...Jestem załamana ...nie odpuszcze , będe go szukała do skutku :-(

O Czoko tez ani jednego tel ...boje sie myslec że jej juz nie ma ... Niestety trochę winie za ten stan rzeczy schronisko ...totalna nieodpowiedzialnośc za dopiero co wyadoptowane zwierzęta ( żeby nie powiedzieć SPYCHOLOGIA) A może by schronisko doło0żyło sie do kosztów paliwa , bo ja juz bankrutuje???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mortes']Wsprawie Izka:
Wczoraj rozwiesiłam ogłoszenia w Zagnańsku i Samsonowie . Obkleiłam też część drogi na Odrowąż ( stamtąd dostałam sygnał że jasny , chudy pies z ciemna obroża biegł z Samsonowa w str Odrowąza). Potem szybko musiałam wrócić do Kielc bo dostałam od Pasji tel że podobny pies błąka sie na Chęcińskiej . Obkleiłam Chęcińska i rejony z których łapałam Izka zanim trafil do schroniska . Wczoraj zabrakło mi juz ogłoszen i dzis z samego rana przeszłam przez Chęcińską ale niestety nie spotkałam takiego psiaka . Tel tez żadnego nie miałam ...Jestem załamana ...nie odpuszcze , będe go szukała do skutku :-(

O Czoko tez ani jednego tel ...boje sie myslec że jej juz nie ma ... Niestety trochę winie za ten stan rzeczy schronisko ...totalna nieodpowiedzialnośc za dopiero co wyadoptowane zwierzęta ( żeby nie powiedzieć SPYCHOLOGIA) A może by schronisko doło0żyło sie do kosztów paliwa , bo ja juz bankrutuje???[/QUOTE]

Jasne już to widzę,ze kogoś interesuje to,ze ktoś jeździ i szuka psiaków.Daj spokój Mortes,nawet nie licz:angryy: !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...