Jump to content
Dogomania

PSY KIELECKIE DO ADOPCJI - wątek zbiorczy psów z Dymin i tych, które ich uniknęły


andzia69

Recommended Posts

na leczenie nie ma, na jedzenie nie ma, na operacje nie ma!!!! to na pewno dołożą sie do paliwa! jak mikaktus wyrośnie na dłoni!!!

jakby kto nie wierzył, ze po operacji usunięcia główki kości udowej pies chodzi to proszę! :) nasza Powiatowa nie chodzi - ona śmiga!!!

[URL]http://img694.imageshack.us/img694/5327/ob1ajsnoudoioonfhqkxql.mp4[/URL]

co do tego psiaka za zdjecia to na 1000% nie Nunu - zupełnie inne wybarwienie, układ uszek itd. ale był taki psiak w schronie - ale nie pamietam kiedy :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Taki [B]psiak[/B] biega Warszawska\Szydłówek Górny\Słoneczne Wzgórze. Około 5-6 letni. Przyjazny, ale bojaźliwy. Podchodzi merda ogonem, ale boi się nagłych ruchów. Jest brudny. Kiedy go znowu zobacze posaram się zaiterweniować.
[IMG]http://img72.imageshack.us/img72/5333/dsc0090vq.jpg[/IMG]

[IMG]http://img802.imageshack.us/img802/663/dsc0086gb.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']na leczenie nie ma, na jedzenie nie ma, na operacje nie ma!!!! to na pewno dołożą sie do paliwa! jak mikaktus wyrośnie na dłoni!!!

jakby kto nie wierzył, ze po operacji usunięcia główki kości udowej pies chodzi to proszę! :) nasza Powiatowa nie chodzi - ona śmiga!!!

[URL]http://img694.imageshack.us/img694/5327/ob1ajsnoudoioonfhqkxql.mp4[/URL]

co do tego psiaka za zdjecia to na 1000% nie Nunu - zupełnie inne wybarwienie, układ uszek itd. ale był taki psiak w schronie - ale nie pamietam kiedy :([/QUOTE]

A właśnie ktoś się zainteresował operacją dla Karo ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mortes']Wsprawie Izka:
Wczoraj rozwiesiłam ogłoszenia w Zagnańsku i Samsonowie . Obkleiłam też część drogi na Odrowąż ( stamtąd dostałam sygnał że jasny , chudy pies z ciemna obroża biegł z Samsonowa w str Odrowąza). Potem szybko musiałam wrócić do Kielc bo dostałam od Pasji tel że podobny pies błąka sie na Chęcińskiej . Obkleiłam Chęcińska i rejony z których łapałam Izka zanim trafil do schroniska . Wczoraj zabrakło mi juz ogłoszen i dzis z samego rana przeszłam przez Chęcińską ale niestety nie spotkałam takiego psiaka . Tel tez żadnego nie miałam ...Jestem załamana ...nie odpuszcze , będe go szukała do skutku :-(

O Czoko tez ani jednego tel ...boje sie myslec że jej juz nie ma ... Niestety trochę winie za ten stan rzeczy schronisko ...totalna nieodpowiedzialnośc za dopiero co wyadoptowane zwierzęta ( żeby nie powiedzieć SPYCHOLOGIA) A może by schronisko doło0żyło sie do kosztów paliwa , bo ja juz bankrutuje???[/QUOTE]

W jakiej miejscowości jeszcze nie ma ogłoszeń, bo ja miałam zamiar też się wybrać gdzieś w te okolice...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tysiaaa.21']A właśnie ktoś się zainteresował operacją dla Karo ?[/QUOTE]

wszyscy oprócz wladz schroniska!!!!:angryy: jak KTOŚ nie uzbiera na nią, to jej nie będzie BO KASY NIE MA/DA (do wyboru!) - tak nam na kontroli powiedział weterynarz w schronisku:angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

obkleiłam ogłoszeniami o Izku Gagarina, alejki na Kaczmarka,weta na Kaczmarka, chęcińska obok pawilonów, zoolog na Karczówkowskiej... obdzwoniłam wszystkich znajomych psiarzy i poprosiłam moją cioteczkę. która pracuje na monitoringu na policji (ma tam podgląd prawie na całe miasto),żeby wypatrywała Izka. nie wiem co jeszcze można zrobić...

Link to comment
Share on other sites

Ja wczoraj obkleiłam Szczukowice , Górki Szczukowskie , Podzamcze Piekoszowskie , Micigózd , Promnik , Julianów i Brynicę . Niestety konkretnego telefonu o Izka nie miałam :shake: Miałam dwa ale nic nie znaczące i to nie o Izka chodziło :-( DZiS i jutro postaram sie obkleic miejscowiđci na poludnie od Piekoszowa i Wincentowa. Szukam kontaktu do echa lub wzborczej zeby moze jakis artykulik napisac o Izku

Jesli chodzi o Karo to bardzo cierpiacy psiak ktorego schronisko ma w d....:angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

Lili:loveu:

[IMG]http://img849.imageshack.us/img849/921/1009674.jpg[/IMG]

[IMG]http://img717.imageshack.us/img717/7571/1009666c.jpg[/IMG]

[IMG]http://img259.imageshack.us/img259/7152/1009627.jpg[/IMG]

[IMG]http://img849.imageshack.us/img849/572/1009623x.jpg[/IMG]

[IMG]http://img841.imageshack.us/img841/904/1009587x.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mortes']Ja wczoraj obkleiłam Szczukowice , Górki Szczukowskie , Podzamcze Piekoszowskie , Micigózd , Promnik , Julianów i Brynicę . Niestety konkretnego telefonu o Izka nie miałam :shake: Miałam dwa ale nic nie znaczące i to nie o Izka chodziło :-( DZiS i jutro postaram sie obkleic miejscowiđci na poludnie od Piekoszowa i Wincentowa. Szukam kontaktu do echa lub wzborczej zeby moze jakis artykulik napisac o Izku

Jesli chodzi o Karo to bardzo cierpiacy psiak ktorego schronisko ma w d....:angryy::angryy::angryy:[/QUOTE]

Dzisiaj p. Moskwa powiedział, że zasięgnie jeszcze porady lekarza ( jeśli w ogóle to pewnie przez telefon bez oglądania psa :mad: ), bo niewiadomo czy ta operacja mu pomoże, gdyż to jest wada wrodzona :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agasz']Śliczna jest,prawda? I waży już 5.1kg! jest już zaszczepiona. u lekarza zachowuje się super i wogóle jest psem idealnym! aż mnie ciarki przechodzą jak pomyślę co by z nią było jakby została w schronie...[/QUOTE]

Agasz - to wszystko twoje psy???? Lili też? A Iskra jeszcze jest? bo na zdjęciach jej nie widzę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tysiaaa.21']Dzisiaj p. Moskwa powiedział, że zasięgnie jeszcze porady lekarza ( jeśli w ogóle to pewnie przez telefon bez oglądania psa :mad: ), bo niewiadomo czy ta operacja mu pomoże, gdyż to jest wada wrodzona :shake:[/QUOTE]

Taaa... wada wrodzona. Takie też się leczy. Na własne oczy czytałam w karcie leczenia Karo, że miał robione rtg i ma "wyluzowany" staw. Wet schroniskowy zastanawiał się jaką metodę operowania wybrać. Do tej pory kilka psów jakimi opiekowaliśmy się i które miały ten problem było poddawane resekcji główki kości stawowej i wszystkie przechodziły zabieg pomyślnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Agasz - to wszystko twoje psy???? Lili też? A Iskra jeszcze jest? bo na zdjęciach jej nie widzę...[/QUOTE]

można powiedzieć,że to"kuzynostwo Lili":loveu:. moich niestety na zdjęciach nie ma. zdjęcia są z wyjazdu w plener w ramach oswajania malutkiej z innymi psami,ludźmi i otoczeniem. a o jaką Iskrę pytasz, bo nie znam takiej psiny?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewab']Taaa... wada wrodzona. Takie też się leczy. Na własne oczy czytałam w karcie leczenia Karo, że miał robione rtg i ma "wyluzowany" staw. Wet schroniskowy zastanawiał się jaką metodę operowania wybrać. [B]Do tej pory kilka psów jakimi opiekowaliśmy[/B] się i które miały ten problem było poddawane resekcji główki kości stawowej i wszystkie przechodziły zabieg pomyślnie.[/QUOTE]

Tak,tylko że Wy żeście się opiekowali ,a tam teraz opieki żadnej .:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agasz']można powiedzieć,że to"kuzynostwo Lili":loveu:. moich niestety na zdjęciach nie ma. zdjęcia są z wyjazdu w plener w ramach oswajania malutkiej z innymi psami,ludźmi i otoczeniem. a o jaką Iskrę pytasz, bo nie znam takiej psiny?[/QUOTE]

a Iskra to byla taka nasza czarna kudlata z lekka wycofana (byla u Mag.dy w hoteliku;)) i mi sie coś potenteges, ze ją adoptowałaś dawno temu w Ameryce ;)
ale może cos popientrolilam:oops:

EwaB - noe wie lepiej! on wie wszystko!!! więc tak jak "wie", ze się szczeniaki szczepi, ze karma mokra to suche zalane wodą, to takie ma pojęcie o czymkolwiek!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']a Iskra to byla taka nasza czarna kudlata z lekka wycofana (byla u Mag.dy w hoteliku;)) i mi sie coś potenteges, ze ją adoptowałaś dawno temu w Ameryce ;)
ale może cos popientrolilam:oops:

EwaB - noe wie lepiej! on wie wszystko!!! więc tak jak "wie", ze się szczeniaki szczepi, ze karma mokra to suche zalane wodą, to takie ma pojęcie o czymkolwiek![/QUOTE]

No i szczeniak,który według Noego miał wybite zęby:crazyeye:!Tak naprawde mial malutkie zabki mleczne.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj rano miałam tel że Izek był widziany w miejscowości Oblęgór . Pojechaliśmy tam razem z Filipem i Natalką . Rozwiesiliśmy ogłoszenia w Promniku , Strawczynie , Niedźwiedziu , Oblęgorze i Oblęgorku . Psa nigdzie nie widzieliśmy ale pani ze spożywczego w Oblęgorze potwierdziła że taki pies dzień wcześniej sie kręcil ...:-(
Dziś rano miałam tel że wczoraj Izek był nad zalewem w Strawczynie (!!!!) ( PRZECIEŻ TAM BYLIŚMY!!!) Popędziłam jak najszybciej , obeszłam 3 razy zalew i nic... Rozkleiłam jeszcze więcej ogłoszeń w Strawczynie , Rudzie Strawczyńskiej , Strawczynku i Chełmcach
Zaraz jadę jeszcze raz do Strawczyna i będe tam dreptać ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Kolejna super adopcja - Etna zostala wydana do jakichś wieśniaków :( To kolejny psiak wydany na poniewierkę....ona bardzo szczekała jak obcy podchodził do krat...więc się "nadała"!!![/QUOTE]

Tak ..szczekała ...żeby zwrócić na siebie uwagę człowieka . Ona bardzo pragnęła kontaktu z człowiekiem . Etna kiedyś mieszkała ze swoją ukochana pania w bloku i spały razem na kanapie. Niestety pani umarła i sunia została przez rodzine wyrzucona na klatke . Wiernie czekała na pania pod drzwiami , często w okrutny sposób przeganiana. Zabrałam ja stamtąd w zaawansowanej ciązy i na początku była w schronisku bardzo smutna . Potem , dzięki pracy wolontariuszy sunia sie otworzyła i stała sie radosnym psiakiem . No i teraz ...buda na wsi ...no i pewnie łańcuch :( Szkoda że nikt ze schroniska nie zadaje sobie trudu żeby pomyślec czy akurat pies ktory spał na kanapie nadaje sie na stróża do budy...:( DRAMAT DLA ETNY...!!!!
Jeśli chodzi o łańcuchy na świetokrzyskiej wsi , to od kilku dni jak jeżdże i szukam Czoko I Izka , jest to dla mnie widok bardzo , bardzo częsty... Stare , rozwalajace sie budy , no i oczywiście wszechobecny łaćuch...

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na bazarek na spłatę długów u weta

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240673-TELEFON-PLECAKI-SMYCZE-i-INNE-RO%C5%BBNO%C5%9ACI-NA-POKRYCIE-DLUG%C3%93W-W-LECZNICY-do-15-03-2013?p=20536922#post20536922[/url]

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj o 22 dostałam tel że Izek (???) był widziany na Barwinku . Popędziłam tam ale choć pani starała się go pilnować to psiak zwiał . Pani była ze swoim psem i dlatego pogoń za Izkiem ( ???) była utrudniona . Chodziłam po Barwinku i okolicach do północy i nic... ręce opadaja .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...