Jump to content
Dogomania

ROZETKA - wyniszczona wiekowa dama, 19.10.2011 odeszła za TM


Dada M

Recommended Posts

Rozia jest tak dziwacznym psem jakiego jeszcze nie było :) , wszyscy mnie straszą ,że rozia nie przeżyje ,że takie coś w tym wieku to tragedia , tymczasem Rozia wyszła na wieczorny spacer , nie trzyma równowagi , ale jak trzymam jej pupę to idzie i idzie prosto , siku było na dworku , trochę bez Roziowej wiedzy ale było , może ja widzę poprawę tylko dlatego ,że chcę , ale widzę . Kolację zjadła ze smakiem , teraz śpi w kołderce opatulona , spokojna i w ogóle nie widać po niej choroby . Czuję , że Rozia z tego wyjdzie .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 635
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mój wet chyba zacznie książkę o Rozi pisać " Poradnik jak leczyć psa dziwaka " :D
Rozia dzisiaj jest już w stanie przejść 2-3 m bez trzymania , siku na dworku , koopa w domu ale to nic . Rozia ma brać neotropil , mam w domu więc na razie nie trzeba kupować . Jest super , zagrożenie minęło , a tymczasem bardzo proszę o pomoc :

Kociak wywalony z auta w lesie , błagam o pomoc !moje psy go zjedzą !!!!
[url]http://www.dogomania.pl/threads/215642-Kociak-wywalony-z-auta-w-lesie-b%C5%82agam-o-pomoc-!moj******-go-zjedz%C4%85-!!!!?p=17756016#post17756016[/url]

Link to comment
Share on other sites

Rozia dzisiaj już sama wstaje , jest super , miała dostać jeszcze jedną dawkę sterydu w sobotę , ale nie ma sensu , po chorobie śladu nie ma wystarczy neotropil :)

Teraz mniej przyjemnie , czyli rozliczenie :
Leki : 25 zł pierwsza dawka , 15 zł druga (mniejsza ) dawka , no i karmę zamówiłam jakiś czas temu już - 44 zł , razem : 84 zł , tylko konto inne , komu podać ?

Link to comment
Share on other sites

podczytuję sobie Roziowy wątek i cieszę się, że sunia wyszła z udaru. Moja Secia miała wylew na moich oczach w styczniu 2010 i wyszła z tego całkowicie. Niestety po tygodniu miała drugi w nocy. Ten ją pokręcił i trochę sponiewierał. Chodziła podwieszona na ręczniku bo część ogonkowa trochę słabiutka była. Siku i pozostałe sprawy pod kontrolą. Chodziłyśmy tak sobie jeszcze 5 miesięcy, na ręczniczku, powoli coraz blizej domku, aż trzeba było podjąć decyzję bo mocznica zrobiła swoje......
Roziu trzymaj się dzielnie :-) jeszcze nie czas.

Link to comment
Share on other sites

Rozia dziś odeszła :(

Roziuniu kochanie , zawsze będziesz w moim sercu , byłaś najcudowniejszą psią damą jaką znałam , tylko ty potrafiłaś mnie tak rozbawić , nigdy nie zapomnę jak słodko na mnie patrzyłaś kiedy coś dla ciebie miałam , jak na przekór wszystkim i wszystkiemu zawsze zdobywałaś to co chciałaś , jak mimo swojego wieku zaczepiałaś szczeniaki do zabawy . Kocham Cię bardzo moje słoneczko i zawsze tak będzie .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...