Jump to content
Dogomania

Porzucona pod sklepem ma czas do jutra inaczej schron w MYSŁOWICACH!!POMOCY


Gisic87

Recommended Posts

Dziewczyny ratujcie. Dzisiaj koło 11rano pod Realem w Mysłowicach ktoś porzucił małą suczkę. Suczka bez obróżki strasznie brudna i zapasiona siedziała pod sklepem. Paweł który ze mną pracuje tam w zoologu zabrał ją do nas do sklepu i zadzwonił do mnie. Nie miałam pomysłu co zrobić bo jutro idę do pracy na 12h nie zastanawiając się po 15 minutach byłam już po sunię. Suczka zostanie u mnie na noc a jutro pojedzie ze mną na cały dzień do pracy ale co dalej, na dłużej jej nie wezmę, mam kota kot narazie syczy na sunię, sunia warczy na Milkę ale to ze strachu bo kuli ogon. Suczka strasznie grzeczna cały dzień siedziała w sklepie grzecznie, została nakarmiona a jak dostała miskę z wodą to piła tak łapczywie jakby przez tydzień nie miała kropli wody w pyszczku.

Zaraz dodam zdjęcia, suczka na oko ma około 6lat ale jeszcze nie zajrzałam do jej pyszczka

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia suczki robione na szybko:
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/TOQM7YL-OcI/AAAAAAAACSY/i8KZ8mMGRJo/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20120.jpg[/IMG]
[IMG]http://lh5.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/TOQMyB8EB7I/AAAAAAAACSQ/pmk58Rz1r_4/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20122.jpg[/IMG]
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/TOQMmL0ppfI/AAAAAAAACSM/HzAN7Q_Y6us/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20124.jpg[/IMG]

Suczka naprawdę grzeczna bała się wejść do pokoju a jak weszła prosiła by zabrać ją na kolanka. Jutro tak jak pisałam idzie ze mną do pracy, nie wiem co na to koordynator bo może kazać ją wyrzucić. Ehh no ale co miałam zrobić schron w Mysłowicach? Przecież jeśli tam trafi to po niej:-(

Link to comment
Share on other sites

Ja dzisiaj miałam wolne ale pracując tu już jakiś czas nigdy jej nie widziałam. Paweł przypuszcza że jakiś "menel" mógł zapomnieć o niej jeśli nie została wyrzucona. Ja już nawet myślałam że to ta suczka z którą taki bezdomny przychodzi często, niestety on razem z psem spalili się bo zostawił niedopałek papierosa 2 tygodnie temu:-( Dzisiaj cały dzień tu siedziała wątpie że ktoś by o niej zapomniał chociaż kto wie, jutro będzie z nami w pracy może ktoś akurat sobie o niej przypomni chociaż wątpie bo ani obróżki ani nic no i spragniona była strasznie. A jeśli jutro do 21 nikt po nią nie przyjdzie to co schron w Mysłowicach, każdy wie jak tam jest:-(

Link to comment
Share on other sites

Dziekuję za dodanie na FB. Suczka nie ma wątku na miau dałam ją tylko w wątku mojej kotki i link. Czasu niestety niewiele. Ja nie chcę jej w ogóle oddać do schronu ale nie mam innego pomysłu:-( Psinka właśnie śpi obok mnie a na każdy mój ruch czy wyjście z pokoju w te pędy za mną:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...