Jump to content
Dogomania

Wiejskie koty-potrzebne sterylki.


rytka

Recommended Posts

  • Replies 421
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ajula dziewczyna na która mozna liczyc w potrzebie.napisalam Ci pw.kociaki lepiej sie mają a mnie chodza po glowie sterylizacje bo inaczej to bedzie na okraglo ta bieda tych kociaków teraz jest ciepło i to je ratuje kolejny miot na jesien nie bedzie miał szans i zdychał w meczarniach bez pomocy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajula']trzeba koniecznie wyciąć tą kotkę[/QUOTE]

ją i jej młode jak podrosną.napisze do kilku fundacji z prośba o pokrycie kosztów sterylizacji moze,ktoras sie zgodzi.Złapanie kotek bedzie trudne ale nie niemozliwe .ta mamuska własnie zeszlego roku wlazla mi do piwnicy to nie wyszla spod szafki 3 dni. musialam wyjsc otworzyc dzwi i odczekac pol godz.teraz tez nie wejdzie do pomieszczenia ale podejdzie blisko da sie jakos zalapac myśle ale kombinowac z zlapaniem bede jak beda srodki na sterylke.kociaków dzis nie widziałam...dobrze,ze choc zdarzylam je odwszawic odpchlic.kotka jak przystało ma troskliwa matka przenosi mlode co rusz w inne miejsca...

Link to comment
Share on other sites

u weta gdzie wiem,ze robi to dobrze tj.nie ma nigdy powiklan rana jest malenka 2 cm z boku koszt 100zł.inny ciut taniej .

ta czarna najmniejsza najodwazniejsza i co nie uciekala-nie ma jej:-(pozno wieczorem(a wlasniwie w nocy) wychodzilam z psem(nazarl sie żab) wszystkie na daszku jej nie ma, dzis to samo wszystkie sa jej nie ma:shake:na tym daszku jest mnustwo miejsc gdzie maly moze sie wcisnąć i schowac matka wybrala bezpieczne miejsce dla mlodych.

Link to comment
Share on other sites

dzięki,ja nie wiem czy uda mi sie ją zlapac ale jak bede miec fundusze na sterylke to moge probowac ją chwycić...narazie karmi mlode wiec i tak trzeba poczekać.

ps.siostra w czerwcu za sterylke 7 kg.suni placila 300zł.:shake:

Link to comment
Share on other sites

juz pomagacie:)dziekuje Wam za zainteresowanie tymi biedami .teraz bede miec gosci ale za 2 tyg.jak pojada wezme sie,za kotke.Dorosle doświadczone koty nie maja tu zle na mojej wsi...miejsc do schowania, spania jest sporo(szopy szopeczki) jedna mało ruchliwa droga, jedzenie;niektórzy dokarmiaja plus myszy wszedzie w stotolach, na polach...tylko te mlode maja przekichane i z polowa gine.jedyna rozsadna rzecz/pomoc to wyciachac kotke .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sarenka_87']Ja dziś wysterylizowałam moją sunię (pożyczyłam na to) 25kg za 170 zł :) więc jak 27 dostanę pieniążki i oddam za sterylke to napewno jakieś 40 czy 50 zł będę mogła wysłać na sterylke kotki :)[/QUOTE]


to bardzo duzo połowa kwoty za zabieg,dzieki:)
kochana fundacja Animalia zaplaciła za FV 60zł. za odpchlenie rodzinki i odrobaczenie,na robaki narazie nie zapodałam bo za slabe wydawaly mi sie na odrobaczanie zostal mi tez fripex ale to zuzyje ma mamuske jak ją zlapie do sterylki;).

a nie wiem czy pisalam Pit idzie jurto do ds.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sarenka_87']:shake: tylko 3 maluchów?? :placz: biedactwa, a nie masz możliwości ich wyłapać razem z matką i dać do dużej klatki czy coś?? Bo jak tak dalej pójdzie to tylko matka zostanie :shake: nie ma nikogo kto mógłby Ci w tym pomóc??[/QUOTE]

z bliska widziałam szarego dzis oczy zamkniete nadal one biegaja ślepe to duze kociaki juz chca brykac a nic nie widzą to zmiejsza ich szanse....teraz mam urwanie głowy sama z 3 ludzi chorymi do zaopiekowania, psem swoim ,dwoma siory w tym jeden slepy upierdliwy na maxa, kociak 'zaczepialski' wszystkich Pit( na szczesie jutro do ds)i moja biedna kotka wystraszona...jak tylko siora wroci zapoluje na kociaki..sucha karma znika ale czy to one jedzą.u mnie juz w pom.gosp.nie siedzą wlasciwie to pod daszkiem wejsciem do zabudowania były wczesniej do srodka nie wchodzila matka ona unika zamknietych przestrzeni ciezko bedzie ja zlapac ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...