Jump to content
Dogomania

Sunia- suczka o wielkim sercu i o wielkich zdolnościach! MA DOM!


pralinka94

Recommended Posts

  • Replies 169
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

NO tak z tego wszystkiego zapomniałam zapytać, czy zdjęcia można wykorzystywać do ogłoszeń, bo już zmieniłam na allegro... ale mam nadzieję, że Pan fotograf się zgadza :oops:

Kurcze no ja już nie wiem co robić... jedynie na pocieszenie mogę dodać, że Sunia ma mnóstwo wyświetleń i jest obserwowana, a i tutaj podziękowania dla maciaszka, bo od wczoraj, gdy zaproponowała mi zmienić tytuł przybyło jakieś 30 wyświetleń- dziękuję.

EDIT jak dodałam zdjęcia z agiliti znalazła się druga osoba obserwująca! jestem pełna nadziei :)

Link to comment
Share on other sites

Dzwonił dzisiaj pewien Pan, ale raczej niestety odpada... ma 3 koty i 2 psy, a każdy wie, jak Sunia reaguje na nieznajomego psa... co do kotów to też nie mam pojęcia, ale wydaje mi się, że lubiłaby pogonić... na końcu jak się dowiedział, że ona jest w schronisku, to w ogóle go to jakoś zniechęciło, nie podobało mi się to. Co prawda Sunia bardzo się zmieniła, nie rzuca się już na przechodzącego psa obok niej, jedynie tylko wtedy gdy chce ją np. obwąchać i to nie zawsze, ale co będe kłamała i mówiła, że lubi towarzystwo innych psów. No cóż w końcu chyba się trafi ten jeden jedyny jej przeznaczony... :(

Link to comment
Share on other sites

Sunia dzisiaj radziła sobie świetnie na torze :) przebiegła bez większych problemów cały tor! (3 albo 4 hopki i tunel) jedynie to ja popełniałam błędy, bo sama nie nadążałam za nią :D i jeszcze te drzewka tam :angryy:

Dostałam również informację, że Sunia ma szanse na domek :loveu: więc czekamy z wielką nadzieją, że do końca tygodnia do niego trafi :lol:

Link to comment
Share on other sites

Jedyne to musi się polubić z jamnikiem psem, powiedziałam że nie powinno być problemu, ale będą chcieli psy ze sobą poznać. szczegóły zna Milena (nasza policjantka z psem)!
Dzwoniła też do mnie dziewczyna, która ma suczkę, też sunia jej się bardzo podoba i jej sunia jest w podobnym wieku, chce żeby były razem, ale to mniej pewny dom.
Dziś też przesyłałam linka do kobiety, której najbardziej podoba się Sunia, ale musi przedyskutować z mężem, tez jej powiedziałam żeby przyszła w czasie naszych ćwiczeń.

Zobaczymy...

Link to comment
Share on other sites

ojej, jak przedtem żadnego nie było, to teraz wszyscy na raz ;p co do jamnika to Sunia z pewnością woli mniejsze psy.. czuje się pewniej... dzisiaj np. od Zosi dosłownie uciekała, widziałam jak odwracała od niej wzrok, więc wydaje mi się, że ta jej wcześniejsza agresja wynikała z tego, że się bała po prostu innych psów, ale teraz jest już znacznie lepiej, z mniejszym pieskiem nie powinno być problemów :) dodam może mniej ciekawą aczkolwiek ważną informację- Sunia robi prawie normalną kupe :D

Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.youtube.com/user/PsiWolontariusz#p/u/7/Me9oyC90Rwc[/url]
[url]http://www.youtube.com/user/PsiWolontariusz#p/u/14/pQwCgdhnYrE[/url]

A tutaj 2 filmiki- dziękujemy Bożence :loveu:
Sunia dzisiaj spisała się wzorowo, nie było żadnych spięć i na agiliti była bardzo posłuszna :multi: tylko dalej domku nie ma :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Milena nie potrafi się dodzwonić do ludzi, może komórka im padła, ma do nich jechać. Ale mówiła, że na pewno dom dla Suni załatwi, ją tez Sunia zauroczyła! W końcu cały czas pracuje ze swoim owczarkiem policyjnym, więc ma sentyment do tej rasy, a Sunia wpadła jej w oko i nie może się nadziwić, że tak piękny i mądry pies a jeszcze w boksie siedzi...

Link to comment
Share on other sites

Miałam przed chwilką bardzo obiecujący telefon! Co prawda Pan jest z Łazów, ale ma dom z ogrodem i szuka towarzystwa dla swojego pieska, Sunia miałaby mieszkać w domu :D zgadza się na wizytę poadopcyjną i sterylke. Jutro zadzwoni, czy weźmie ją na pewno, czy zrezygnuje :multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...