Jump to content
Dogomania

Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!


jostel5

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dogomaniaczki z Warki są powiadomione,weci i psie spa-też,wiszą ogłoszenia (które ,nawiasem mówiąc, ludzie zrywają),są ogłoszenia w necie,wiedzą o Beziu dzieciaki i młodzież z Warki ,a nawet Pogotowie Ratunkowe,gdyby zgłosił się ktoś pogryziony. Poza tym Jamor po prostu chodzi i zagląda na podwórka...Według niego-Bezio nie poszedł gdzieś do lasu ,bo to "paniczyk" ,który lubi ciepełko,święty spokój ,spanko...Suki też nigdy go nie interesowały!

Wszystko wskazuje na to ,że kudłaty u kogoś zakotwiczył ,ale w końcu będzie musiał się pokazać-choćby u weta na szczepieniu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver']A jest w Warce jakaś gazeta ich? Może by tam dac info, babcie czytają takie gazety- co w mieście słychać;)[/QUOTE]

Może by ksiądz ogłosił(mówię całkiem serio).:-)
Tylko jak babcia drugi tydzień nieruchomo w fotelu siedzi, to i tak się nie dowie:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostel5']Dogomaniaczki z Warki są powiadomione,weci i psie spa-też,wiszą ogłoszenia, są ogłoszenia w necie,wiedzą o Beziu dzieciaki i młodzież z Warki ,a nawet Pogotowie Ratunkowe,gdyby zgłosił się ktoś pogryziony. [/QUOTE]

A firma pogrzebowa HADES z Warki też:diabloti:(no, jak już tak skrupulatnie wyliczamy):evil_lol:.

Zaszył nam się paniczyk na dobre. ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Niestety skoro Bezia nie ma, na razie wstrzymam sie z wplatą...[/QUOTE]

To zrozumiałe,Olenko...

Tymczasem jednak muszę zrobić przelew do Jamora za 18 dni pobytu Bezia w hotelu+20 zł za szczepienie-razem 290 zł

[B]Rozliczenie:[/B]
Z poprzedniej wpłaty Gregorsata (tej przez mnie uszczkniętej) zostało Beziowi 23 zł
+Od Bakusiowej-50 zł
+Od Hanibor-100 zł
+Ode mnie-50 zł
+Od Gregorsata-100 zł
+Od Cavani-20 zł
+Od Olenki-10 zł

[B]Razem:[COLOR=#ff0000]353 zł -290 zł=63 zł[/COLOR][/B] Tyle zostało w Beziowej skarpecie... Jest mi strasznie smutno ,ale...niech te pieniądze jeszcze trochę poleżą..Jeśli Kudłaty się odnajdzie i wróci do Jamora "coś" już będzie miał ,jeśli tak się nie stanie-przekażę te pieniądze innemu psiakowi w potrzebie...

Chciałabym wiedzieć,co się z nim stało ,nawet jeśli nie byłyby to dobre wiadomości!
Niepewność jest najtrudniejsza...

Edited by jostel5
Link to comment
Share on other sites

Już dwa tygodnie minęło, jak Kudłaty zaginął...
I nic, jak kamień w wodę...
Czy Jamor wyczerpał już wszystkie sposoby poszukiwań ??? Może ponowić ogłoszenia...
A swoją drogą to trochę mu się dziwię, bo ktoś z takim doświadczeniem z psami(przecież w Sułkowicach byle kto nie pracuje) wysłał psa na spacer z kimś nieznajomym(no bo przecież ani Jamor ani Bez nowego potencjalnego Beziopana nie znali).
To tak trochę jakby dać małpie brzytwę...
Na fb u Jamora prócz znanego ogłoszenia cisza...
Na stronie hotelu Bezio w galerii "[B][COLOR=#000000]mieszkali u nas[/COLOR][/B]"(przyznam, że ten czas przeszły zirytował mnie najbardziej)...
Cóż, dla Jamora to tylko czasowy lokator, na jego miejsce będzie inny...
Czy dla nas też ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bakusiowa']Ciekawa jestem czy ktoś w ogóle dzwonił w odpowiedzi na ogłoszenia. A to, że jest w dziale "mieszkali u nas" nie podoba mi się. To tak jakby już lachę połozyć na Beziu.[/QUOTE]
to szybciutka aktualizacja .... a pytałyście dlaczego tak szybko jamor go przeniósł ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...