Jump to content
Dogomania

Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!


jostel5

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

odwiedzam, myślałam, że się znalazł......:roll: Ja raczej jako optymistka i znająca dobrze starsze osoby , myślę, że raczej może być sielanka niż horror. Dlaczego? Bo już kiedyś czytałam o agresywnym psie i babci. Płakałam ze śmiechu. Niewiedza o psie jest lepsza czasem, niżby babcia wiedziała w co się wpakowała. Jak zna zwierzaki to poradzi sobie. Gdyby Bezio pogryzł babcię to już byłoby cokolwiek wiadomo. Może trafił dobrze :). Tak go namawiałam żeby szukał domku.....

Link to comment
Share on other sites

Jamor mówi,że Bezio nie jest killerem i żeby nie histeryzować...Bezik nie lubi głębokiego śniegu i wilgoci ,za to kocha wygodę! Paniczyk się z niego zrobił i stąd przypuszczenie,że nie poszedł gdzieś w las czy w pola!

Na jaki mam zmienić tytuł wątku ? I gdzie go przenieść? Coś to da w obecnej sytuacji?Jamor jest na miejscu,wszyscy są powiadomieni...Nie wiem!

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że za wcześnie na jakieś przenosiny. Trzeba odczekać może z miesiąc, a my tu pociągniemy wątek, żeby nie stał.:diabloti: Mam nadzieje, że sprawa wyjasni się. Spokój i cierpliwość , bez paniki. Dziad musi się znaleźć i słusznie napisał jamor, Bezio nie killer.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostel5']Jamor mówi,że Bezio nie jest killerem i żeby nie histeryzować...Bezik nie lubi głębokiego śniegu i wilgoci ,za to kocha wygodę! Paniczyk się z niego zrobił i stąd przypuszczenie,że nie poszedł gdzieś w las czy w pola!

Na jaki mam zmienić tytuł wątku ? I gdzie go przenieść? Coś to da w obecnej sytuacji?Jamor jest na miejscu,wszyscy są powiadomieni...Nie wiem![/QUOTE]
Przecież nie przeniesiesz do działu "Już w nowym domu":evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...