Jump to content
Dogomania

DALIŚMY SIĘ OSZUKAĆ czyli sprawa Kasi_m


rebellia

Recommended Posts

Czy ktoś już to zgłaszał na policję? Wy albo dziewczyna z wątku na molosach? Jeżeli ona podała w lecznicy swoje prawdziwe dane to policja może je wyciągnąć od lekarza weterynarii.

Również policja może zdobyć takie dane z hodowli, z której ona ma psa.

Nie wiem czy dobrze doczytałam gdzieś, ale ona sie przeprowadzała podobno czy ktoś ma jej poprzedni adres? Policja ma wiele możliwości na zdobycie jej danych, ale może to zrobić tylko policja.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 519
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przeczytalam to wszystko i wlosy mi deba na glowie stanely!
Taka perfidia i wyrachowanie :angryy:
Mysle, ze poszkodowani powinni pojsc ze zdjeciem na policje-
sposob dzialania tej osoby daje wrazenie absolutnego profesjonalizmu.
Oszustwa w grupie milosnikow psow to pewnie nie poczatki- moze policja juz jej szuka.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli operowała psa, to są dane z dowodu - i tak ją znajdą.
Jeżeli chcecie poznać jej toższmość, a oszust powinien być napiętnowany, to wiem, co zrobić.
Chcę tylko wiedzieć, czy Fifunia, Madziara i inne naiwne dogomaniaczki są gotowe mówić o swojej naiwności publicznie.

Link to comment
Share on other sites

Kasia_M chciała ode mnie suczkę bordoga , kontakt z nią urwał się w zeszłą niedzielę.
Nie chce mi sie w to wszystko wierzyć:-( :shake:
Jak tu ufać ludziom , Boże a jeśli to wszystko prawda gdzie by teraz była moja bordożka :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulinka18']Sporo się tego nazbierało: Wyłudzanie pieniedzy, podawanie złych danych, oszustwo, podszywanie sie, adopcje psów, które nie wiadomo gdzie teraz są.

Oj niech tylko policja dorwie ją w swoje łapy :mad:[/quote]

Najpierw trzeba ją odnaleźć - pewnie nic się nie dowiemy od policji...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarodziejka']Jeżeli operowała psa, to są dane z dowodu - i tak ją znajdą.
Jeżeli chcecie poznać jej toższmość, a oszust powinien być napiętnowany, to wiem, co zrobić.
Chcę tylko wiedzieć, czy Fifunia, Madziara i inne naiwne dogomaniaczki są gotowe mówić o swojej naiwności publicznie.[/QUOTE]

Danych z dowodu nie ma .Ja tez operowałam psa 3 razy i nikt mnie o dowód nie prosił.Kazali podac imie nazwisko, adres i nic wiecej.....Ale policja napewno może to wyciagnąć .

Mówic publicznie,to znaczy co mas zdokładnie na mysle....prosze o precyzje.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patia']Kasia_M chciała ode mnie suczkę bordoga , kontakt z nią urwał się w zeszłą niedzielę.
Nie chce mi sie w to wszystko wierzyć:-( :shake:
Jak tu ufać ludziom , Boże a jeśli to wszystko prawda gdzie by teraz była moja bordożka :shake:[/QUOTE]

Takze mozemy wywnioskowac ,ż eona czyta forum nadal.Bo jesli Twoj kontak sie urwał z nia w niedziele to dokładnie wtedy kiedy ja napisalam publicznie o tym przekrecie.Co do jej adresu to ja juz słyszałam kilka wersji takze, watpie ,ze którykolwiek był prawdziwy.

Link to comment
Share on other sites

Z pewnościa czyta to forum a więc wszystkie wieksze wywody, dowody, akcje należy przenieść na PW.

To jest ten ból, że to forum jest otwarte dla wszystkich, prawdopodobnie przez to nie została zdemaskowana jedna pseudohodowla gdyz o tym, że będzie jej kontrola pisalismy na forum i dziwnie w dzień kontroli jakoś wszystkie sy były na wybiegu a część klatek znikneła :shake: i psy nie zostały odebrane jedynie co dano "właścicielowi" 2 tyg na poprawę warunków.

dlatego na forum trzeba być ostrożnym ze slowami bo czasami przez przypadek mozna napisać za duzo i po sprawie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patia']Kasia_M chciała ode mnie suczkę bordoga , kontakt z nią urwał się w zeszłą niedzielę.
Nie chce mi sie w to wszystko wierzyć:-( :shake:
Jak tu ufać ludziom , Boże a jeśli to wszystko prawda gdzie by teraz była moja bordożka :shake:[/QUOTE]

Kasia zrezygnowała z bordożki, jak ta została wysterylizowana..., taką trudniej sprzedać :cool3: i nic sie na niej nie zarobi hodując... Miała psina szczęście...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalinaM']A ja mysle ze kasia m czyta to wszystko(dosłownie przed ok 15 minutami w publicznym profilu(kasi m)była opcja wyslij prywatna wiadomosc teraz taka opcja znikneła(:cool3: ).[COLOR=cyan]tak mi sie wydaje...[/COLOR][/QUOTE]
Drogi Watsonie, kasia_m została zbanowana, tym samym utraciła możliwość odbierania PW, dlatego w jej profilu już tej opcji nie ma

Link to comment
Share on other sites

zabieram głos, bo sprawa jest arcypoważna!
bardzo prosze o podanie wątku z którego jest zaczerpnięty cytat dot. Emira;
informuje Wszystkich o następującym fakcie:[SIZE=3] 26.05.06 została z naszego przytuliska adoptowana suka mix husky LULA przez [U]Łukasza Pacholec była tez z nim kobieta ( czy to owa kasia - oszustka nie wiem)[/U] [/SIZE]
[SIZE=3]dopisane 18.07.06 - teraz wiem ,że to była ona + jeszcze jego dziewczyna[/SIZE]
; ponieważ suka nie była jeszcze wysterylizowana a chcieli ja zabrać od razu ; załatwiłam w Klinice Weterynaryjnej LANCET, z którą współpracuję od lat i znam dobrze wysoką jakość wykonywanych u nich operacji - sterylizacje Lulu , za którą zapłaciła nasza fundacja;
informacje podane przez kasie_m o "rzeźni" spowodują zapewne reakcję LANCETU ;tj. skierowanie sprawy na drogę sądową
mam oczywiście dane Łukasza Pacholec, adres, nr dowodu osobistego i nr tel. dokonamy kontroli postadopcyjnej stanu suki Lulu; jeśli to prawda co piszecie i ona podstepem adoptowała psa na handel złożę doniesienie do prokuratury.emir

w/w zgłosił się[quote name='akucha']Dziewczyny z molosów maja zdjęcie i film. Może z naszych tez ktoś ma, ludzie zgłaszajcie się!!! Trzeba sprawdzić, co z psami...

Zdjęcie psa Kasi_m, z watku Zebatki:

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img55.imageshack.us/img55/8468/luca60320060077kgmt4.jpg[/IMG][/URL]

Jej wypowiedź o adoptowanym przez nią (podobno) z Fundacji Emir psie:

Cytat:
Napisał(a) kasia_m
hej, ja was odwiedze
wiem, ze to nie to samo co re-a ale moze choc troche ....ktos...
odebralismy dzis suke po mojej ostatniej adopcji - tej z emira - nie wiem z kim ta babka podpisuje umowy na sterylki - Łukasz powiedzial, ze to , cytuje "rzeznia".... suka byla w ciazy ...to byla sterylka aborcyjna, nawet nam o tym nie powiedziala....

Cytat:
Napisał(a) kasia_m
ale wiesz.... FUNDACJA.... wydawaloby sie...200 zlotych za psa zainkasowala i w takie warunki na sterylke wysyla???

Czy ona rzeczywiście psa od Emira brała??? Ciekawe, gdzie ten pies teraz jest???[/quote]

Link to comment
Share on other sites

To z tego watku, są tylko cytaty, bo Admin w naszym watku nie przywrócił jej postów:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=24656&page=72[/url]

Ale o ile pamietam, to pisała, że była tam z niejakim Łukaszem, z którym wyadoptowała psa...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...