Jump to content
Dogomania

DALIŚMY SIĘ OSZUKAĆ czyli sprawa Kasi_m


rebellia

Recommended Posts

Jestem w szoku!!!!!! :placz: Napiszę co wiem, ale bez szczegółów z oczywistych przyczyn. Może to pomoże w razie czego będę mówić i to głośno!!! Myślę, ze mój mąż też rozpoznałby tą osobę! I mam nawet pomysł jak do niej dojść - do tej osoby, która odbierała cudowną minilabcię.
Wiozłam minilabcię kielecką do Warszawy do niby "koleżanki kasi_m", która tego psa chciała zaadoptować. I niby przyszła właścicielka ją ode mnie odebrała na zajezdni autobusów przy krzyżówce al.Wilanowskiej, Puławskiej - tam gdzie się kończy się Al. niepodległości. Telefon na który się kontaktowałam był napewno w heyah! Zresztą kasi_m o ile pamiętam też. Więc ciężko będzie ją namierzyć ale jest to możliwe - w poniedziałek sprawdzę bilingi z tamtego dnia - będą numery! Cholera skasowałam sms-y. Ale poznam tą osobę. Szczegóły mogę podawać na pw, a najchętniej już na policji :mad: :mad: :mad: Na zdjęciu, które się w wątku przewinęło nie ma osoby która ode mnieodbierała minilabcię :placz:
Dwie rzeczy mnie momentami zastanowiły (i nawet Erce nie mówiłam o tym, przepraszam Erko, ale wydało mi się to wtedy zbiegiem okoliczności i wynikiem własnego przewrażliwienia): 1. mianowicie dziewczyna wiedziała, że dojeżdżam do W-wy wiedziała, za ile będę na miejscu, wiedziała że jestem przez W-wę tylko przejazdem, wiedziała gdzie jestem a przez długi czas się nie można było z nią skontaktować. Zaczęliśmy się niepokoić, ze psa nie odbierze Jak żałuję że tak się nie stało :-(
2. (Chyba sobie tego nie wybaczę nigdy w życiu :placz::placz: :placz: :placz: :placz: ) chciałam zrobić zdjęcie - tak specjalnie dla Erki. Wyjęłam aparat i zostałam zmyta w sposób dziwny Oj bardzo dziwny, jak teraz na to patrzę. Zresztą na ten temat trułam mężowi przez następne 200 km. Jego racjonalne argumenty wydały mi się jednak przekonujące, więc odpuściłam:placz:
Aha i panna coś jeszcze mówiła, że Erka nie chciała od Niej pieniędzy więc wpłaci na Fundusz Alarmowy - jak na kogoś kto podobno nie ma dostępu do netu i nie występuje na dogo, miała orientację
Jejku chyba się rozryczę zaraz :placz: Minilabcię chciał ode mnie po drodze wziąść bardzo miły człowiek w Castoramie, zakochał się w niej i już, a ja głupia powiedziałam, ze nie mogę :placz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 519
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[b]majaa Nie Obwiniaj Siebie !!! Pamiętaj Cokolwiek Się Stało- Tego Nie Można Było Przewidzieć.

Myślę,ze Teraz Kasia Siedzi I Czyta Te Nasze Wypociny I Pewnie Ma Niezły Ubaw... Ciekawe Kasiu, O Ile Jesteś Kasią, Czy Cieszysz Się Z łez Dziewcyznki, Która Nie Doczekała Na Yorka?!
[/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rebellia'][B]majaa Nie Obwiniaj Siebie !!! Pamiętaj Cokolwiek Się Stało- Tego Nie Można Było Przewidzieć.

Myślę,ze Teraz Kasia Siedzi I Czyta Te Nasze Wypociny I Pewnie Ma Niezły Ubaw... Ciekawe Kasiu, O Ile Jesteś Kasią, Czy Cieszysz Się Z łez Dziewcyznki, Która Nie Doczekała Na Yorka?!
[/B][/quote]
Wiem Wiem Wiem Ale serce mi się kraje ! A równocześnie roznosi mnie :mad:
Aha Ktoś pisał, że kasia_m to młoda dziewczyna - ja się spotkałam z osobą dobrze po 20-tce ;)

Co z tą dziewczynką i z yorkiem? Jest jakiś dla Niej? Może mi ktoś na pw wrzucić wątek o tym, bo nie znalazłam :shake:

Link to comment
Share on other sites

Tutaj mam tekst Kasi dotyczący Yorka.
[quote name='kasia_m']KarOla poki co nie ... narazie szukam jamniora a jeszcze z yorkiem wyszla jakach kicha bo najpierw dziewczyny mowily, ze go nie chca a dzis odebralam PM dlaczego sie do tej dziewczynki nie odzywam bo ona czeka...kurcze przykro mi sie zrobilo mam nadzieje, ze sie wyjasni[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

szukam też mojej husky( mix) Lula - cała biała ze srebrnym;wyadoptowana dnia 26.05.06; może gdzieś oferowała ją do sprzedaży?
czy ktoś wie coś na jej temat, proszę o każdą najmniejszą info, dziękuję emir
[quote name='Kar0la']Szukała takich psiaków:[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emir']szukam też mojej husky( mix) Lula - cała biała;wyadoptowana dnia 26.05.06; może gdzieś oferowała ją do sprzedaży?
czy ktoś wie coś na jej temat, proszę o każda najmniejsza info, dziękuje emir[/quote]

a masz telefon albo adres do tego Lukasza co ja adoptowal? moze by tam podjechac i to sprawdzic?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emir']szukam też mojej husky( mix) Lula - cała biała;wyadoptowana dnia 26.05.06; może gdzieś oferowała ją do sprzedaży?
czy ktoś wie coś na jej temat, proszę o każdą najmniejszą info, dziękuję emir[/QUOTE]

Ten pies podobno jest u jej kolegi;

[quote name='kasia_m']jest juz w domu ze swoim panem...ona chyba dodatkowo myslala, ze Lukasz ja znowu oddal....:shake:
jak po nia wrocil miala pogryzione szelki i smycz byla przypieta do innego psa :shake: jak mozna z taka klinika miec podpisana umowe....:shake:[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...