Jump to content
Dogomania

W typie Leonbergera koczuje na kopalni.Jest DT, Lenka dalej niewidoczna...


kaja555

Recommended Posts

słuchajcie, jestem już po kilku rozmowach, przepraszam jak na początku kogoś z buta potraktowałam, bo myślałam że ktoś mi chce psa do pseudo zabrać ;)

a więc na pewno zbieramy na karmę, leczenie i na benzynę

co do odstrzału to jeszcze nie rozmawiałam z fundacją, nie zdążyłam się dzisiaj dodzwonić

jutro zacznę rozsyłać konto, ale tylko na PW, nie podawajcie go oficialnie, bo ja nie fundacja

[B]deklaracje czas zacząć:[/B]

[B]kaja555 - 10zł miesięcznie [/B]

przepraszam że tak mało, ale pies się pojawił z nieba jak mi jeszcze koty z adopcji oddano

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='go-ja']Trafiłam tu z FB! Bardzo zapadł mi w serce ten misiek! Będę mu kibicować i pomogę jak mogę :) Ratujmy go![/QUOTE]

go-ja :) witka :)

[quote name='magiraf']Witam! To moze zbiorki deklaracji czas start??? Zaczynam wiec! Podajcie tylko prosze numer konta, zeby mozna go przesylac dalej, odzew powoli zaczyna sie rozkrecac!!! Na fb pojawilo sie tez imie" LEO/LEON/LEOS", tez ladnie, a "LEOS i jego nowy DS" to podoba mi sie zdecydowanie NAJbardziej! :) Sie uda, zobaczycie! Anitka, jak zawsze chapeau bas za teksty na fb!!! ---> "Rzuc palenie z LEO" - swietne! :) [B]Teraz to nawet mi sie chce znowu zaczac, zeby rzucic![/B] ;)[/QUOTE]

Magi - zwarta grupen :) jeszcze lece po Lolaola :)

[quote name='kaja555']Mnie też się na razie podoba imię Leoś ;)

ale jeszcze nie wiemy na 100%, czy to pies czy suka. Jutro wezmę aparat i postaram się porobić zdjęcia z zoomem dolnych części ciała.

Ja się zgadzam, że na razie trzeba go karmić i zostawić w spokoju, nie gonić, nie być nachalnym.

A tak jak Wam mówiłam, siedzie w przewozie, a pies idzie i zaczyna chrupać aż miło:) Podnosi przy tym głowę do góry.
To co się zmieniło w psie przez ten tydzien to "aura", pies nie jest tak zrezygnowany, głowa nie jest na dole jak idzie a u góry.
To nie jest pies, któremu wszystko jedno i chce tu umrzeć, ale pies - który kombinuje, co by tu jeszcze zjeść.

Mimo to, na raize boczki zapadłe zupełnie. To jest pies o masywnej budowie, ale z przodu to jest cienki i tego nie widać[/QUOTE]

LEOŚ..lub LEONIA...LEOSIA..OSIA..ZOSIA....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja555']
[B]deklaracje czas zacząć:[/B]

[B]kaja555 - [B]10zł [/B]miesięcznie [/B]
[/QUOTE]

[quote name='monica_26']Ja też na razie [B]10 zł/m-c[/B] jak bedę mogła to dorzucę mu więcej, póki co skromnie;)[/QUOTE]

[quote name='magiraf']Ja deklaruje [B]50 zl miesiecznie[/B], czy mozna podawac namiary dot. konta dalej (glownie zgloszeniom z fb), oczywiscie na priva?[/QUOTE]

[quote name='nombre']ja daje [B]20 zl[/B][/QUOTE]

i tym sposobem jest 90 zł stałych opiekunów...kajaa:) zapisuj bo uciekna

Link to comment
Share on other sites

aha....Kaja masz dobry zoom :)
bo juz taka jedna DOGO była co Psa z Suka pomyliła...i Go na kastracje zawieźli..a ON SUKA:P
hahahahahahahaha

ppoczytajcie..jak dzis mi fon zadzwonił i w telefonie..Pani Anito..Misiek to Miśka...to spadłam z krzesła:)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/195869-Mix-owczarek-porzucony-przy-ulicy-hycel-moze-go-zabic/page16[/url]

Link to comment
Share on other sites

co do transportu to jeszcze będę się pytać kilku osób

konto podam jutro z rana, bo mi doma kiepsko internet chodzi

[B]Super! Mamy już 90 zł![/B]
[B]kaja555 - 10zł /mies.[/B]
[B]monica_26 - 10zł /mies.[/B]
[B]magiraf - 50 zl /mies.[/B]
[B]nombre - 20zł /mies.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja555']co do transportu to jeszcze będę się pytać kilku osób

konto podam jutro z rana, bo mi doma kiepsko internet chodzi

[B]Super! Mamy już 90 zł![/B]
[B]kaja555 - 10zł /mies.[/B]
[B]monica_26 - 10zł /mies.[/B]
[B]magiraf - 50 zl /mies.[/B]
[B]nombre - 20zł /mies.[/B][/QUOTE]
Kaja dopisz moje 50zł, jeśli można by co jakiś czas dorzucić worek (15kg) suchego zarcia, to dopisz że 50zł+ worek

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...