Jump to content
Dogomania

Wszelkie pytania na temat BAZARKU zadajemy TUTAJ!


Formica

Recommended Posts

[quote name='daga_27']Ronja miala bazarek z ksiazkami. konczyl sie chyba przedwczoraj. i juz zostal zamkniety. dlaczego?[/quote]

Bo jego termin minął, został zamknięty i [B]to jest czas aby załatwić sobie wszystko na PW[/B].. adresów i tak nie dodajecie do postów... wiec po co to się ma ciągnać.. bazarek ma cel aby cos sprzedac i przekazac pieniądze potrzebujacym, poza tym spotkałam się z stwierdzeniem, aby nie zamykac i polecić sprzedającego, wydaje mi się to conajmniej nienamiejcu, z góry zakładamy że są tu [B]uczciwi ludzie[/B], jeśli natraficie na oszusta nalezy zglosić to modowi.
Nie wiem co da opinia, ze sprzedający jest godny polecenia jesli watek i to zostanie wywalony i nikt tego nie przeczyta, to nie jest allegro, gdzie mozna zobaczyc profil sprzedjacego... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']Szukam kontaktu do forumowiczki o nicu Ronja.
Magda[/quote]
I co? znalazłaś już?

Jakby co to mam jej numer telefonu, jak chcesz to zapytam czy mogę Ci podać, albo podaj mi swój na PW, a ja jej przekażę.

A na PW nie odpowiada? Przeciez loguje się na dogo. Próbowałaś?

Link to comment
Share on other sites

szukam kogoś z warszawy, komu mogłabym podrzucić kilka rzeczy(ubrań), które ten ktoś wystawiłby na bazarku, nie będę miała dostępu do netu przez jakiś czas, poza tym mam problem z obróbką zdjęć więc nie mogę sama wystawić aukcji, jezeli ktoś jest chętny w pomocy to prosze o kontakt 601131316 iza

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

a ja mam pytanie :cool3:
dlaczego ten wątek jest już zamknięty ???
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=64096"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=64096


[/URL][url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=63012[/url]

przecież aukcja zakończyła się wczoraj !!!!
dziś chciałam jeszcze napisać info dla licytujących i co ???
nie za szybkie to zamykanie ??? rozumiem , że nie ma sensu , żeby wątki wisiały bez potrzeby , ale wczoraj zakończona aukcja i dziś zamknięty wątek to chyba jednak PRZESADA :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Nie wydaje mi się to przesadą... :roll: wątek zakończony 13 maja a zamknięty gdzieś po godzinie 15 jak dobrze pamiętam :roll: jeśli chciałaś umieścić posta typu na które konto wysłać pieniądze to mogę otworzyć.

Link to comment
Share on other sites

otwórz, żabo, otwórz.

No naprawdę, popatrz sama, czy te aukcje wyglądają na zakończone? Ani info o płatnościach, ani nawet podsumowania kto i co wygrał.
Daj sprzedającej szansę załatwić sprawę uczciwie i na forum, zamiast kryć się ze wszystkim po priwach. ;).

W dodatku zamykając wątek uniemożliwiasz autorce zmianę tytułu - na informację o zakończeniu aukcji, i gdy już będzie po wszystkim prośbę do modów o skasowanie. Skąd będziesz wiedziała, że już wszyscy popłacili i towar odebrali? Znów sama stwierdzisz, że czas na finito?

Link to comment
Share on other sites

Moje pytanie dotyczące bazarku: Mam do sprzedania kilka zbędnych rzeczy, tylko nie wiem czy trzeba mieć własne konto bankowe, bo ja niestety nie posiadam:-( i nie wiem czy by można było wysłać paczkę za pobraniem? Tylko pewnie wtedy niektórzy podejrzewaliby, że pieniądze biorę dla siebie. Co mam więc zrobić?

Link to comment
Share on other sites

Toska - niezamaco ;)

--------------

[quote name='Nikki']Moje pytanie dotyczące bazarku: Mam do sprzedania kilka zbędnych rzeczy, tylko nie wiem czy trzeba mieć własne konto bankowe, bo ja niestety nie posiadam:-( i nie wiem czy by można było wysłać paczkę za pobraniem? Tylko pewnie wtedy niektórzy podejrzewaliby, że pieniądze biorę dla siebie. Co mam więc zrobić?[/quote] A na jaki cel chcesz zbierać pieniądze?
Bo jesli to jakiś pies objęty opieką AFN, lub innej fundacji, to przecież nie ma najmniejszego problemu. Należność za towar zostanie przelana np. na konto AFN, i nikt nie będzie miał wątpliwości i podejrzeń, że masz jakieś nieczyste intencje.

Problem może być tylko z kosztami przesyłki, bez konta trudno Ci zwrócić, jeśli zdecydujesz że to kupujący miałby je pokryć. Wtedy ewentualnie mozna kombinować z przesyłką za pobraniem, etc. Tylko, że to mocno zwiększa te koszty...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='invictus hilaritas']koszty za przesylke mozna zaplacic na poczcie , pieniadze przyjda poczta na adres nikki , wiec nie bedzie problemu.. ;)[/quote]
To też podrozy koszty przesyłki.
2,50 za wpłatę, przy opłacie za list polecony lub paczkę 3-8 zł to całkiem spory procent ;)
No i nie każdemu dogomaniakowi robiącemu zwykle przelewy przez Internet będzie sie chciało płacić na poczcie (u nas są straszne kolejki) ;) ;)


Ale wszystko da się załatwić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vella']Toska - niezamaco ;)

--------------

A na jaki cel chcesz zbierać pieniądze?
Bo jesli to jakiś pies objęty opieką AFN, lub innej fundacji, to przecież nie ma najmniejszego problemu. Należność za towar zostanie przelana np. na konto AFN, i nikt nie będzie miał wątpliwości i podejrzeń, że masz jakieś nieczyste intencje.

Problem może być tylko z kosztami przesyłki, bez konta trudno Ci zwrócić, jeśli zdecydujesz że to kupujący miałby je pokryć. Wtedy ewentualnie mozna kombinować z przesyłką za pobraniem, etc. Tylko, że to mocno zwiększa te koszty...[/quote]


Chciałabym dać pieniądze (jak narazie) na budę do schroniska w Mielcu. Chyba, że znajdę jakiegoś potrzebującego psa.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Czy nie byłoby dobrze,żeby zastosować opłacanie rzeczy wylicytowanych przy odbiorze?Tzn,,za zaliczeniem pocztowym,,?Dlaczego to proponuje?[B]sprawa opasek z Celestynowa[/B]...Ja wiem,że to jest inna ,,para kaloszy,,Druga sprawa:-na jednym z forum wystawiłam pewne rzeczy dla Rudaska z Ostródy.Wylicytowano i zapadła cisza.Podałam swój telefon.Cisza.Jeszcze czekam.ale sie martwię..Chciałabym prosic by jezeli ktos nie jest do końca zdecydowany to niech nie licytuje.Człowiek się cieszy,że zdobył jakies pieniądze i potem naprawdę jest kolosalne rozczarowane.
Ela

Link to comment
Share on other sites

Bardzo proszę o odpowiedź, czy wylicytowane na bazarku kwoty muszą być przekazane na psiaki, których wątki są na dogo?
Chodzi o to, że osoba, która wygrała licytację, twierdzi że znalazła psa, któremu chce pomóc i na niego chce przeznaczyć te pieniążki. Dodam, że cel licytacji miała wybrać osoba wygrywająca.
Hmmm.... Co o tym myślicie? Tak można? Bardzo nie chcę nikogo obrazić, ale znając realia współczesnego świata to może być zwyczajna ściema, ale też może być prawda. Co mam zrobić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isiak']Bardzo proszę o odpowiedź, czy wylicytowane na bazarku kwoty muszą być przekazane na psiaki, których wątki są na dogo?
Chodzi o to, że osoba, która wygrała licytację, twierdzi że znalazła psa, któremu chce pomóc i na niego chce przeznaczyć te pieniążki. Dodam, że cel licytacji miała wybrać osoba wygrywająca.
Hmmm.... Co o tym myślicie? Tak można? Bardzo nie chcę nikogo obrazić, ale znając realia współczesnego świata to może być zwyczajna ściema, ale też może być prawda. Co mam zrobić?[/quote]skoro chce pomoc, to moze niech zalozy psu watek i porobi fotki??:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...