Jump to content
Dogomania

Ale jaja, rurek ma dom!!!!!! I to świetny!


sleepingbyday

Recommended Posts

  • Replies 814
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

norek to rurek to wałek :-). rozmawiałam dzis panią ewą. rurek podbił serce jej tezeta. totalnie dopomina sie głasków. n a bank był domowy - podaje łapę. dziś drugi raz wyboiegł z psami na dwór. ale - załatwia się w domu, smyczy się boi, odpala mu czasem strach ni z gruszki ni z pietruszki. to ;pierwszy tydzień i tak jest super, więc będzie dobrze, ale jeszcze trzeba czasu.
chłopak został odrobaczony, za tydzień pierwsze szczepienia. wet swystawi rachunek jak się zbierze trochę do zapłacenia, na razie 2 zł za tabletki robackie, ogólne badanie stanu psa było gratis.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']norek to rurek to wałek :-). rozmawiałam dzis panią ewą. rurek podbił serce jej tezeta. totalnie dopomina sie głasków. n a bank był domowy - podaje łapę. dziś drugi raz wyboiegł z psami na dwór. ale - załatwia się w domu, smyczy się boi, odpala mu czasem strach ni z gruszki ni z pietruszki. to ;pierwszy tydzień i tak jest super, więc będzie dobrze, ale jeszcze trzeba czasu.
chłopak został odrobaczony, za tydzień pierwsze szczepienia. wet swystawi rachunek jak się zbierze trochę do zapłacenia, na razie 2 zł za tabletki robackie, ogólne badanie stanu psa było gratis.[/QUOTE]

Tabletki robackie....sliczne.Pozyczam sobie.
No i jak sra w chalupie,to na bank domowy.I nawet wiadomo,dlaczego juz nie jest.

Link to comment
Share on other sites

prawie. godzine trwa wysyłanie postów, najczęściej bez sukcesu. dziś rurka widziałam, wyluzował się chłopina do opiekunów, sam się nastawia na głaski, daje łapę, robi stójkę i wie do czego służy łóżko, ale jak przyjechałyśmy z abrakadabra to spierniczył do siebie, czasem tylko wychodził sprawdzić, czy moze już sobie poszłyśmy, nawet opiekuna urabał. zatem - robi postępy, ale jheszcze długa przed nim droga.
miał złamaną nogę, źle jest zrośnięta, co czasem go widocznie boli.
zdjęcia mam kiepskie, ale jutro wrzucę/

Link to comment
Share on other sites

oj tam, dziewczęta, nie bądźcie takei dorbiazgowe ;-). zestresował się zamieszniame i obcymi i miał cofkę rozwojową.

[IMG]http://i536.photobucket.com/albums/ff323/sleepingbyday/P121210_1630_01.jpg[/IMG]

[IMG]http://i536.photobucket.com/albums/ff323/sleepingbyday/P121210_1630.jpg[/IMG]

[IMG]http://i536.photobucket.com/albums/ff323/sleepingbyday/P121210_1629_01.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']Pamietam, ze cos takiego bylo. A skad Ci sie tyle wzielo ?? chociaz na dobra sprawe to nie trudno :):)[/QUOTE]

1-z pzrytuliska kumpeli
2-pamiatka z pobytu na wsi
3-pani wezmie,tylko pani moze go uratowac
4-z jezdni pzry ZOO w w-wie
5-potracony na ulicy w Garwolinie
6-podrzucony w nocy do ogrodu
7-na wlasna prosbe w chwili zamroczenia ze schronisku w gdyni
8-zabrany przy -25 st z miasteczka obok z ulicy
9-dziecko nr 8
10-bida z pseudoschronu ,bo nie moglam zasnac
11-szczeniak ze wsi,powrot z adopcji po 9 m-ach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yumanji']1-z pzrytuliska kumpeli
2-pamiatka z pobytu na wsi
3-pani wezmie,tylko pani moze go uratowac
4-z jezdni pzry ZOO w w-wie
5-potracony na ulicy w Garwolinie
6-podrzucony w nocy do ogrodu
7-na wlasna prosbe w chwili zamroczenia ze schronisku w gdyni
8-zabrany przy -25 st z miasteczka obok z ulicy
9-dziecko nr 8
10-bida z pseudoschronu ,bo nie moglam zasnac
11-szczeniak ze wsi,powrot z adopcji po 9 m-ach[/QUOTE]


O matko kochana , 11 szt.:crazyeye: ja przy swoich 5 wysiadam :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marlenka']O matko kochana , 11 szt.:crazyeye: ja przy swoich 5 wysiadam :oops:[/QUOTE]

Ja juz wysiadlam,nie ma mnie.Teraz to juz nawet kochanka nie moge zadnego zaprosic,bo jak chlopina wezmie prysznic,jak w lazience siedzi Ramzes z Szydlowca o gabarytach mlodego
doga.To juz wolalabym Rurka Norkowskiego w lazience.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yumanji']Ja juz wysiadlam,nie ma mnie.Teraz to juz nawet kochanka nie moge zadnego zaprosic,bo jak chlopina wezmie prysznic,jak w lazience siedzi Ramzes z Szydlowca o gabarytach mlodego
doga.To juz wolalabym Rurka Norkowskiego w lazience.[/QUOTE]


Ja z tym akurat nie mam problemu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...