Jump to content
Dogomania

Agat i Sonia w domach stałych- trzymamy kciuki!


Ania102

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Psiak już po kastracji, jest u znajomego.aagataa8 załatwia wszystko na jutro a ja siedzę w pracy i się denerwuję.
Jutro jedziemy ok 11 do kielc stamtąd Jaagi tz ich odbiera.
Psiak młodziutki a wiecie jaki kochany, spał w nocy ze mną na łóżku i ciągle chce się przytulać dla niego szukamy domku w domku, bo to raczej nie nadworny psiak:)

Link to comment
Share on other sites

aagataa8 nie wierze, że on ma ponad rok. Jaaga oceni sama. Moim zdaniem to dziecieczek. Wpatruję się w zegarek, kiedy skończę pracę i po niego pojadę.
Ciotki ustalmy imiona dla psiaka,bo sunia jest już Sonia. Zdecydujmy jakie imię dla psiaka.
Po tym co wczoraj zrobił Ciapek wykluczone:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania102']aagataa8 nie wierze, że on ma ponad rok. Jaaga oceni sama. Moim zdaniem to dziecieczek. Wpatruję się w zegarek, kiedy skończę pracę i po niego pojadę.
Ciotki ustalmy imiona dla psiaka,bo sunia jest już Sonia. Zdecydujmy jakie imię dla psiaka.
Po tym co wczoraj zrobił Ciapek wykluczone:)[/QUOTE]

Ania ,ja proponuje - Parys:eviltong:
moze Milow (Majlo), Fabio, Nero,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika083']
Ania ,ja proponuje - Parys[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/195685-ZBIERAMY-DEKLARACJE-STAŁE!Jadą-w-tą-sobotę-do-Jaagi-)/images/smilies/eviltongue.gif[/IMG]

[/QUOTE]
A może Florek:eviltong:
Mi nie przeszkadza, moze być Parys, ale jeśli ktoś z ogłoszenia zadzwoni, że chce adoptować Parysa...to wpycham ojca:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania102']A może Florek:eviltong:
Mi nie przeszkadza, moze być Parys, ale jeśli ktoś z ogłoszenia zadzwoni, że chce adoptować Parysa...to wpycham ojca:evil_lol:[/QUOTE]

jakos ten Parys mi do niego pasuje :cool3:
a Florek ..hm bylabym zaszczycona..nie wiem tylko czy psiak by sie ucieszyl:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika083']jakos ten Parys mi do niego pasuje :cool3:
a Florek ..hm bylabym zaszczycona..nie wiem tylko czy psiak by sie ucieszyl:evil_lol:[/QUOTE]
Myślę, że psiakowi wszystko jedno, byleby tylko go nie bolało i trafił kiedyś do wspaniałych ludzi, którzy go pokochają tak jak i on potrafi kochać człowieka:)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie ciotki!
Niestety muszę Was zasmucić, wyklastrowałyśmy naszego X u weta, który nie ma złej opinii ale jestem niezadowolona i wrecz wściekła! Szycie paskudne. Koszt 150 zł!
Ja byłam cały dzień w pracy...ciągle patrzyłam z zegarek, kiedy wreszcie koniec zmiany.
aagataa8 pojechała zawieź psiaka a później do kiedy nie wyszłam z pracy był pod opieką nowego znajomego, poznanego podczas akcji łapania- [B]ogromne dzięki dla Ciebie Michał[/B], wszyscy nam odmawiali...a Ty po prostu wyciągnąłeś rękę tak po prostu. Jednak w tym mieście sa jeszcze ,,ludzie,,, którym serca jeszcze nie dopadła anestezja.
Teraz jesteśmy w domku, nie mamy kołnierza ale obserwuję go ciągle...Rano jeszcze zajedziemy do weta, bo może ja jestem przewrażliwiona przez sam fakt,że musiałam iść do innego.
Psiak jest po prostu sama słodycz o domek staramy się najlepszy pod słońcem, bo to przytulak a jak on patrzy tymi swoimi wymownymi oczami- zakochuję się w nim non stop a jutro rozłąka.
Niestety śpi z nóżkami wyciągniętymi do tyłu i wtedy rana mu się napina, boli,zaczyna się niepokoić i zmienia pozycję.
Póki co wszystko idzie dobrze co prawda jak na torze przeszkód ale do przodu!
A jutro już do [B]Jaagi[/B]- kochana niech Twój tz zadzwoni, jesteśmy w pogotowiu i bedziemy czekać na tel.
Dobranoc

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika083']
jakos ten Parys mi do niego pasuje [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/cool3.gif[/IMG]
a Florek ..hm bylabym zaszczycona..nie wiem tylko czy psiak by sie ucieszyl[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG]
[/QUOTE]
Ja nie mam absolutnie nic przeciwko:) ale mnie to rozśmiesza

[quote name=' zdrojka']
A wpłatę miesięczną robić już, czy poczekać? Agatko, na Twoje konto? Czy, Jaaga, do Ciebie bezpośrednio?
[/QUOTE]
Wpłatę do aagaty8 tak uzgodniłyśmy z Jaagą, my będziemy robić przelewy.
Wszystkie szczepienia, powtórna dawka odrobaczenia u Jaagi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zdrojka']
A nie ma może więcej tam u Was takich Michałów...? Przydałoby się sklonować [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/195685-ZBIERAMY-DEKLARACJE-STAŁE!Jadą-w-tą-sobotę-do-Jaagi-)/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]
[/QUOTE]
Oj przydałoby się, póki co to jeden taki Michał - Anioł stanął na drodze, a właściwie to my na jego bo on szedł do domu:) Klonowanie powiadasz...hm niezły pomysł, jakieś DNA załatwimy.

Link to comment
Share on other sites

Są na miejscu...
Jaaga nie napisała ale rozmawiałyśmy przez telefon, psiak w porządku, sunia nie wstaje.
Koszmar przezyłyśmy z aagatą8 żeby dotaszczyć ją do samochodu...nie wiem co ona ma w głowie ale chyba strach ją przerasta. Zobaczymy jak będzie u Jaagi, najwyżej pomyślimy o jakiejś terapii.
Pod tesco była apatyczna ale przynajmniej chodziła.Chcemy jej pomóc a ona jest taka wylękniona...nie rozumie tego co się dzieje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...