Jump to content
Dogomania

Jamnik długowłosy Popkins ma wspaniały dom :)


snuszak

Recommended Posts

  • Replies 435
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zaciskamy, aż nam końcówki bieleją ;)

... a gdyby ktos chciał dziewczynkę, to może ta świeżynka, jeśli właściciel się nie znajdzie ... ja niestety zabokowałam się na co najmniej dwa tygodnie, wrrrr :/


ups. nie wkleił mi wczoraj się link do dziewczynki ............... :roll:

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/198298-Żory-znaleziony-długowłosy-jamnik[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Melduje się posłusznie.Dzwoniłam ale nikt nie odebrał.Może ludzie są na zakupach i nie słyszą.Później jeszcze raz spróbuję, bo mogę jutro podjechać.Myślę ,że jednak lepiej , aby pan wiedział o Popkinsie.
Słodki z niego chłopak.

Link to comment
Share on other sites

dodzwoniłam się i jestem umówiona na 16.
Pani nadal nie chce ,aby mąż się teraz dowiedział.Podobno bardzo przeżył śmierć poprzedniego psa i powiedział ,że nigdy więcej.Chcą z córką ukartować spisek,że niby go znalazły i postawić przed faktem.Nie wiem co sądzicie o tym?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']dodzwoniłam się i jestem umówiona na 16.
Pani nadal nie chce ,aby mąż się teraz dowiedział.Podobno bardzo przeżył śmierć poprzedniego psa i powiedział ,że nigdy więcej.Chcą z córką ukartować spisek,że niby go znalazły i postawić przed faktem.Nie wiem co sądzicie o tym?[/QUOTE]

Kurcze, ryzykowne. Bo jak zareaguje ten pan tego nikt nie jest w stanie przewidzieć (?). Z drugiej strony niektórym nie pozostaje chyba nic innego :)

Link to comment
Share on other sites

ja własnie przez telefon nie wiedziałam co o tym sądzić, dlatego Poker liczę na to, że na żywo będziesz mogła wstanie realnie osądzić czy trzeba zmusić Panią do powiadomienia męża czy nie, chociaż mimo wszystko generalnie psy wydajemy jeśli wszyscy domownicy się zgadzają (mamy nawet taki punkt w ankiecie)
Tylko z innej strony brak chęci posiadani psa jest spowodowany stratą poprzedniego a nie nienawiścią do zwierząt czy coś takiego. W takim przypadku spisek może przejść bo jak nie pomóc znalezionemu psu na ulicy :diabloti:, który dodatkowo wygląda jak ich poprzednia sunia, która żyła 17 lat

czekam Poker z niecierpliwością na Twoją opinię jak to wszystko widzisz

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...