Jump to content
Dogomania

Po 4 latach w schronisku Leda znalazła swoje miejsce na ziemi!


Paula95

Recommended Posts

  • Replies 986
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiesz, jak myślę, że jej rekcja na koty i sunie to przez schronisko... Ostatnio jedna z suczek, która w schronisku nienawidziła kotów zamieszkała w domu właśnie z tymi zwierzakami. Panie pojechały sprawdzić, jak się sunia ma i jak weszły na podwórko, to tam Sonia, a obok niej spacerowało sobie 5 kociaków. :) Myślę, że z Ledzią też tak będzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='delfy2000']Paula - tak jak obiecałam, podaję link do wydarzenia Ledy na FB:

[url]http://www.facebook.com/event.php?eid=149666705094477&pending[/url]

Teraz trzeba rozsyłać do jak największej ilości użytkowników na swojej liście znajomych (ja to już zrobiłam)... Gdyby były jakies sugestie to piszcie śmiało... Aha, Paula, jeżeli będzeisz na FB to mogę Cię zrobić współ adminką - będziesz mogła zmieniać wydarzenie wedle upodobań. I druga rzecz, dobrze by było wkleić linak do wydarzenia na pierwszą stronę ;-)[/QUOTE]
Przeskakuje na FB i promuje Malutka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula95']Wiesz, jak myślę, że jej rekcja na koty i sunie to przez schronisko... Ostatnio jedna z suczek, która w schronisku nienawidziła kotów zamieszkała w domu właśnie z tymi zwierzakami. Panie pojechały sprawdzić, jak się sunia ma i jak weszły na podwórko, to tam Sonia, a obok niej spacerowało sobie 5 kociaków. :) Myślę, że z Ledzią też tak będzie.[/QUOTE]

mnie też się wydaje, że jak piesia będzie miał szczęśliwy domek, to dobre wibracje będzie rozsiewała każdym merdnięciem ogonka ;) i żadna zwierzyna nie będzie jej już przeszkadzać :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...