Jump to content
Dogomania

Po 4 latach w schronisku Leda znalazła swoje miejsce na ziemi!


Paula95

Recommended Posts

  • Replies 986
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

szkoda, ze sie zrazila...
nie ma szans, by sie odezwala znow?

sluchaj, Dziewczyna Wloczykija pomaga psiaki wozic. do wroclawia moglaby dowiezc za paliwo, bez zarobku zadnego! na slaska tez mam ludzi za darmo wozacych.

moze zadzwon i zapytaj tylk oskad ona jest i ze jak pomozemy- zalatwimy transport to ja wezmie? mozna z bazarkow kasy na transport uzberac, ale babka ez cos musi dac, zeby pokazala,ze jej zalezy. a nie wywali pozniej psa za byle co.

aha, w krakowie jakas bibliotekarka adoptuje z calej polski stare psy i w mig je usypia wymyslajac rozne choroby. uwazajcie

Link to comment
Share on other sites

Mówiłam tej pani. Ale mówiła, że pojedzie do schroniska i tam uratuje jakąś biedulkę. Miejmy nadzieję, że tak się stanie. To i tak krok do przodu, bo do tej pory nie było żadnego telefonu.

Jest mi bardzo przykro, że nie Leda, ale jest przecież tyle bidul, które potrzebują pomocy.

Link to comment
Share on other sites

Jak widzę te wszystkie odtrącone i skrzywdzone przez "człowieka " psiaki to czuje ogromny ból w sercu, że ja nie mogę żadnego wziąść :-(((((( :-(((((( :-((((((
Leda jest takim kochanym psiakiem o cudownym spojrzeniu i słodkim pyszczku, a ja? ja nie mogę nic zrobić. Nie mogę jej ani żadnego innego zabrać do siebie. :-(((((( :-(((((( :-(((((( ... To niesprawiedliwe!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Masz chociaż swoją Myszkę, a ja nie mam obecnie przy sobie żadnego zwierzaczka, bo nie mogę. To bardzo przygnebiajace, bo wiem jak wiele radości może dać psiak jakim jest wsparciem w smutku, a ja dałabym mu bardzo wiele miłości.
Kiedyś miałam psiaka kundelka na imię miał Dino. Śliczny był, ale to było wiele lat temu jest już za TM. :-( . Smutne i niepełne jest życie człowieka bez zwierzaka.

Link to comment
Share on other sites

Niech upłynie miło i radośnie starego roku dzień ostatni,
A Nowy Rok niech będzie w zdrowiu i dostatni.
Niech spełnią się marzenia i szczęściem obfituje
I dobrych chwil dla wszystkich nie żałuje
Z osiągnięć satysfakcji i wiele miłości
Niech w sercu radość i szczęście zagości.
Niech w Nowym Roku
Zwierzaczki nie mają ze zdrowiem kłopotu.
Niech wszystkie będą przez ludzi kochane
I w swoich już domkach będą zadbane.
Dla tych co domków szukają
niech szybko je dostają.
* * *
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...